epiduralle normal doğum

seneml82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
9
0
:CüvCüv:34+3 haftalık hamileyim. epiduralle normal doğum yapmak istiyorum. daha önce böyle bir deneyimi olan arkadaşlar benimle deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim:)

merhaba arkadasim ben epiduralli normal dogum yaptim ve dogumum gerçekten çok çok rahat geçmisti ... igneden once sadece 3 çok sidetli sancim oldu, sonra epidural ignesi vuruldu sancilar cekilebilir adet sancisi haline geldi... rahat rahat uzanip araligin açilmasini bekledik esimle beraber.. yalniz soyle bir sorun olabiliyo , epiduralden dolayi ikindigini pek anlamiyorsun.. ama inan ki benim dogumum gerçekten çok rahat geçmisti çok sukur.. fakat bunu yalniz epidurale baglayamam , kayinvalidemin basimda okudugu bol dualarin en basta etkisi çok çok oldu Allah ondan razi olsun beni rahatlatmisti bile, sonrada epidurali olunca keyfim iyice yerine geldi.... ama epiduralden sonra bel agrisi kaldi bende , fakat yine hamileyim ve yine epiduralli dogum yapacagim insAllahh .... opuyorumnanaktan

arkadasımda da bel ağrısı kaldı.gecici midir acaba.yoksa kalıyor mu o agrı

bir sure sonra geçiyor arkadasim bende oyle oldu, tabiki bu sure içinde kendine çok dikkat etmesi lazim.. ama sunu bilmiyorum ki bu agrilar kisiden kisiye degisiyor mu?

çok teşekkür ederim arkadaşım[ZEYNEBıMSILAM].bu benim ilk doğumum olacak nasipse.ee doğal olarakta biraz korkuyorum. bi de şu bel ağrısı olayına takılıyordu kafam.ama bi süre sonra geçiyo diyosun.bakalım artık hayırlısı.birbirimize dua edelim.Allah yar ve yardımcımız olsun inş.

bende epiduralle normal doğum yaptım çok rahat yaptırdığın zaman bunu sende anlıycaksın ağrı olmadan doğum yapmak harika birşey.Bel ağrısı ben doğumdan sonra bir hafta çektim ama hafif bidahada olmadı doğum yapalı 4 yıl oldu şu an tekrar hamileyim doğum yapmak için sabırsızlanıyorum.allahım sağlıklıca çocuğunu kucana almayı nasip etsin dünyanın en güzel duygusu

merhaba arkadaşlar bende hamileliğimin 37. haftasındayım doğum yaklaştıkça korkmaya başladım epiduralle normal doğum yapmak istiyorum bel ağrısından başka sıkıntısı yok diymi bende birde bel fıtığı var bu yüzden biraz tedirginim

bende epiduralli normal doğum yaptım 35. haftada...benim kuzum aceleci davrandı...çok rahat bi doğum oldu...bu kadar kolay doğuracağımı tahmin bile edemezdim....sakın tedirgin olma...allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım..sağ salim kavuş yavruna inşallah...

canlarım ya çok teşekkür ederim msjlarınız beni çok rahatlatıyor.doğum yapacağım hastane konusunda çok kararsızdım ama artık inş. ona da karar verdim.nasipse inş.buca tıpda aylin hanım yaptıracak doğumumu.Allah hayırlısıyla hepimizi sağsalim kurtarsın,meleklerimize kavuştursun:eek: inş.

X