Epilasyona gittim

elf000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2015
39
12
28
Epilasyon lazer ilk başladığım da bana sınırsız dendi hatta makbuz da yazıyor başlayalı 5 yıl oldu ama pandemi sürecinde gitmedim sınırsız dendiği icin yani toplamda 2 3 yıl gittim geçen gittiğimde beni kovmaktan beter ettiler bitti artık gelme diye bende soka uğradım bilmiyordum çünkü herhangi bir tarih söylemediği için tuketici haklarına şikayet etsem durum en olur haklimiyim sizce nasıl yol izlemeliyim?

3 yıl lazere mi gittiniz sınırsız diye? Tüyleriniz bitmedi mi? Yani sınırsız denmiş ama ömür boyu gitmeyi kapsar mı bilemedim

sınırsız dendi bitene kadar en azından kaydınız olduğu sürece gelebilirsiniz dendi tuy bitme durumu şöyle büyük bir çoğunluğu bitti ama zaten bende yılda 2 3 kere gidiyorum bana hiç belirtilmedi daha önceden su kadar seans sonra bitecek diye bende üstünde durmadım

sınırsız dendi bitene kadar en azından kaydınız olduğu sürece gelebilirsiniz dendi tuy bitme durumu şöyle büyük bir çoğunluğu bitti ama zaten bende yılda 2 3 kere gidiyorum bana hiç belirtilmedi daha önceden su kadar seans sonra bitecek diye bende üstünde durmadım

Benim bildiğim her ay gidersiniz, ortalama 1 yıl da biter, ince ve zayıf tüyler tamamen bitmiyormuş zaten. Sizin yılda 2-3 kere gitmeniz tüylerinizin bitmesi açısından iyi olmamış, düzenli gitmeniz gerekiyordu.

Siz canınız isteyince gidip istemeyince gitmediğiniz için muhtemelen doğru ya da yanlış farklı bir tavır içine girmişler, en azından güzellikle anlatmaları gerekirdi.

Siz söylediniz mi “zaten geldiğim seans şu kadar” diye?

Kuzum merkezin tapusunu da isteseydin keşke 😂

Şaka bir yana, makbuz tamam ama sözleşmen var mı ve sözleşmede sınırsız ibaresi var mı?

Böyle epilasyona gitmek mi olur? Her ay gidersin 1 senede biter klinikle işin? Sen keyfe keder gitmeye devam edip bir de kütüğünü aldırmaya kalk istersen

X