Epilla

ebru0061

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
6
2
46
merhaba hanımlar.

epilla hakkında pek çok yorum gördüm.bazıları almış bazıları satıyor.bende yeni ağda makinesi ararken buradaki yorumlardan faydalandım ve epilla almaya karar verdim .k.kartım yoktu ,peşin alacaktım .epillanın web sitesine girdiğimde bayanlara özel kampanya yazıyordu.başvuruda bulundum.ürün cuma günü adresime geldi.hemde ayda 20 TL taksitle ödeyeceğim.Tüm bayanlara tavsiye ediyorum.bu kampanyayı kaçırmayın.hepiniz kendinize iyi bakın

merhaba hanımlar.

hakkında pek çok yorum gördüm.bazıları almış bazıları satıyor.bende yeni ağda makinesi ararken buradaki yorumlardan faydalandım ve almaya karar verdim .k.kartım yoktu ,peşin alacaktım . web sitesine girdiğimde bayanlara özel kampanya yazıyordu.başvuruda bulundum.ürün cuma günü adresime geldi.hemde ayda 20 TL taksitle ödeyeceğim.Tüm bayanlara tavsiye ediyorum.bu kampanyayı kaçırmayın.hepiniz kendinize iyi bakın
Ayda 20 lira taksitle, peşin nasıl oluyor? İnternetten senet mi yapıyorlarmış?:halay:

bi yazı yazayım dedim yani,reklam da reklam tutturdunuz valla. demekki benim bilmediklerim var valla .uyarınız için tşk.ederim.
Forum ,Bir Derdim Var forumu.
Derdiniz Var İse Bu Konuyla Alakalı Dermanınız Olayım Bölümü değil ki
Ay iyi ki de değil ne uzunmuş ismi yav
:KK53:

X