Erdoğan: 'Bu Bir Veda Değil, Fatiha’dır'

yalamalı işler :KK53: tamam erdoğanı seversin anlarım da :KK53: ya da yok onu bile anlayamam :KK53::KK53:

hani marjinal bizdik :KK52:

Ya annemin bi arkadaşı var. Erdoğana aşık ta belediye başkanı olduğu yıllarda. Adam hapisteyken bizimki şiir kasetlerini dinliyodu ağlayarak. Şimdi sırf o yüzden oy veriyor. Başbakan şu hayranlarını bi ışık yakmaz mı acaba. :KK53:

Ya annemin bi arkadaşı var. Erdoğana aşık ta belediye başkanı olduğu yıllarda. Adam hapisteyken bizimki şiir kasetlerini dinliyodu ağlayarak. Şimdi sırf o yüzden oy veriyor. Başbakan şu hayranlarını bi ışık yakmaz mı acaba. :KK53:

anbılivıbıl gerçekten :KK53::KK53:

neyse gönül tabi bir şey diyemeyiz :KK9:

buna da çok gülüyorum. tiyatro gibi yaa

* ''mekke'yi kim fethetti?'' ;
(aglamaklı bi ses tonuyla) hz muhammed (sas) efendimiz!

* ''istanbul'u kim fethetti?'' ;
(ciddi bir ses tonuyla) tabi ki fatih sultan mehmet han hazretlerü!

* ''iran'ı kim devirdi, orta doguyu kim fethetti?'' ;
(yine ciddi bir ses tonuyla) yavuz sultan selim han hazretlerü!!

* ''avrupa'yı kim titretti?'' ;
(ciddi bir ses tonuyla) kanuni sultan süleyman hazretlerü!

* türklere bagımsızlıgı kazandırıp ülkeyi kim kurdu? ;
(ciddi bir ses tonuyla) tabi ki imanlı askerlerimiz ve imanlı bazı paşalarımız. (lakayıt bi ses tonuyla) yaau işte atatürk de o devirlerde yaşadıgı için onun da katkıları oldu elbette. (ciddi bi ses tonuyla) ama onu da aslında yapan allah'tır, allah izin vermiştir ona yoksa yapamazdı hiçbir şey! o istese başkasını da vesile yapardı atatürk'ün yerine!

ardından kapanış konuşması,
kapanış.

güzel bi tiyatro. maksat atatürk'ün yaptıklarını elden geldigince önemsiz göstermek. bu kadar takla atılabilir mi yaa bunun için. ideoloji fanatikleri atıyor işte binlerce takla...
bumudur budur:KK9::KK9:

Esracım zorlama canım.
Dön bir daha oku, yazdığım 2 mesajada o kadar alakasız cevap vermişsin ki, anlamadığın şeye " saçmalama" diye çıkışırsan komik olur.
Uzatmıyorum çünkü bu mesajıda anlamayacaksın.
Sana iyi akşamlar.

güldürme beni kaburgam ağrıyor....iiiii akşamlar canım

Ban kurallarının estenilmesi bazılarının işine yaramış
biz buna ne diyorduk 'ağzı olan konuşuyor'

X