Erdoğan: 'Bu Bir Veda Değil, Fatiha’dır'

AngryPenguin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2012
5.394
1.442
''Şu son yıllarda gördüklerimiz bizde bir şeyi kırdı. Bu şey, insanın güvenidir; o güven ki, insanlığın dilini konuştuk mu bir başkasından insanca karşılık göreceğimize inandırırdı bizi. Gözlerimizin önünde yalan söylediler, insanı küçülttüler, öldürdüler, sürdüler, işkencelere soktular. Ve hiç bir kez, bunu yapanlar, yaptıklarının kötü olduğuna inandırılamadı. Çünkü, kendilerine güveniyorlardı. Çünkü, soyut bir kafa, yani bir ideolojinin adamı , başka bir şeye inandırılamaz. ''

(Albert Camus - ” Korku Çağı )

kalemlisan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
507
93
evet allaha borçluyuz bunun için allahın adını ağzından düşürmeyen başbakan pardon cumhurbaşkanı istiyoruz

benim bu cumleyi belki yanlis bir ortamda yazmis olmam
ve sizinde bunu üzerinize alinmaniz yanlis olmus.
Ben söyledigim seyi benimsemekle birlikte sizin üzerinize alinmanizi istememekteyim.
Okudum bir cümle gözüme ilisti ve o düsünceye atfen yazmak istedim.

_AgLaTaN KaFe_

ONLAR İÇİN ALLAHTAN SADECE SAĞLIK İSTİYORUM
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
5.278
4.022
bidaha cekemem onlarin gaflarini :KK1: basa geldiklerinde Türkiyeyi kaosa yolladilar kendi egolari yüzünden,Vatanim nereye gidiyor bir durun demediler bile cocuk gibi davrandilar
bidaha basa gelirlerse busefer Türkiyemizi kimseler kurtaramaz

benim düşündüğüm ütopik birşey ama....şimdi başa gelseler de 1 yıllığına akp hükümetinden sonra görsek acaba nasıl yönetiyorlar......3. köprü 3. havaalanı inşaatları ne olur acaba kılıçtaroğlunun zekası yeter mi ki bunları tamamlamaya:44: rte nin kaç yılda yaptığını 1 yılda yer bitirirler mazallah...

kalemlisan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
507
93
,

ben gecmisime bir bakarim. Bunu yapmak zorundayim. Cunki gecmisimdeki zorbaliklar yasanirken ben ya dunyada yoktum veyada kucuk bir cocuktum.
Simdi onun bunun sözüyle veya sadece herhangi bir hayranlik duyulan cogunlugun pesinden sürüklenmek icin olup bitenleri sorgulamadan secime gitmem ben.

Ben gecmisime bakar ve sorgularim.
Ve ardindan sandiga giderim!
Bu isi simdiye kadar en iyi yuruten kisiye de her daim dua ederim!
Allah yolunu acik etsin! Amin

Son düzenleme:

_AgLaTaN KaFe_

Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
5.278
4.022
benim bu cumleyi belki yanlis bir ortamda yazmis olmam
ve sizinde bunu üzerinize alinmaniz yanlis olmus.
Ben söyledigim seyi benimsemekle birlikte sizin üzerinize alinmanizi istememekteyim.
Okudum bir cümle gözüme ilisti ve o düsünceye atfen yazmak istedim.

ben de hepimiz adına konuştum:KK34:

rabia01

Guru
Pro Üye
16 Ocak 2009
19.825
11.129
ne ictiniz ne yediniz uctunuz ,bu ne yaaa
karsi taraf insan gibi tarsiyorsa sizde aynini yapin yok yapamiyorsan git bi ya,mesaj kirlili yaratma

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Rabia01 sinirlenme..

Gercekler konusulunca verecek cevabi olmayanlar, böyle davranislar sergiler...

Bence sinirlenme tersine mutlu ol..

Zira dogru yolda olundugunun göstergesidir bu..

Eger yol yanlis olsaydi söyleyecek cok sözleri olurdu...

Son düzenleme:

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
120.744
137.026
56
Valla devlet memuru olunca sadece kendi mal varligini isterler senden kural bu ....cocuklarinin mal varligini sunsa inanacaksiniz yani... Hem neden ayni şeyler eklemeddin için söylenmiyor... Sasali yasamini anlatirmisiniz mesela ne ? Villasin da ki musluklar bile altin dediler yalan cikti haberiniz var bundan değil mi...

Ekmel bey'den nasılsa mal varlığı istenir, o zaman bizde öğreniriz neyi var ne yok..
Şaşalı derken gözünüzü açın biraz belki görürüsünüz..
Musluklarından banane,o kadar para evler eşinin taktığı ziynetler,kıyafetler daha neler nelerrr yeterlimi acaba..
Haaa bunarda gözümüz mü var,niye olsun,tek taşım bana yeter ...

Evet bak, kardesim ne guzel yanitlamis.
Hakka hizmet eden Allah icin halka hizmet eder.
Bunu Allah icin yapinca daha bir özenerek yapacagina inaniyor ve onlar icin her daim duaciyiz...

Benim hepimizin vergileriyle yol yapacak,adı sanı duyulmamış insanları karun kada5r zengin edecek,bide duacı olacam değilmi..
Yol,baraj elbette yapacak,onun görevi bu...
Ben duacı değilim bu insana ..

Kusura bakmayın konumuzla bağlantısını anlamadım...
Allah için çalışan derken kastetdiğiniz kişi umarım Erdoğan değildir.

Bende anlamadım ..

elifbursa86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
6.863
4.425
Hea herkes saf siz degilsiniz:)
O yüzden millet etkileniyor siz etkilenmiyorsunuz:)
Ayrica ne kadar eminsiniz kul hakki yediginden?
Yoksa yanindamiydiniz yerken?
Elinizde su montaj olup olmadigi bile kesin olarak bilinmeyen ses kayitlaridan baska ne tür bir deliliniz varda gözünüzle görmüs kadar emin konusuyorsunuz?
KEske gözünüzle görmediginiz birseyi, olmus gibi anlatmanin islamdaki hükmünüde bilseymissiniz..

hapse suçsuz atılıp çıkanlar nolucak onların hakkı da yenmedi mi. körü körüne tutmayın kimse dört dörtlük değil. bu hükümetin yaptığı çok haksızlıklar oldu. bakalım kpss olayı nasıl olucak sistemin değişeceği söyleniyor kendi adamlarını sokmak için. Rabbim hak yiyenden hakkı tez zamanda çıkarsın.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2076 gün geçti.

_AgLaTaN KaFe_

Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
5.278
4.022
Kusura bakmayın konumuzla bağlantısını anlamadım...
Allah için çalışan derken kastetdiğiniz kişi umarım Erdoğan değildir.

yok yok allah için çalışan kılıçtaroğlunu kastetti....inandırıcı geldi mi:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Hapse gercekten sucsuz yere atilan bir adam gercekten ilginizi cekiyorsa, bir siiri bahane adip hapse attiklari, böylece siyasi hayatini bitirmek istedikleri Erdogan a bakin...

elifbursa86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
6.863
4.425
Hapse gercekten sucsuz yere atilan bir adam gercekten ilginizi cekiyorsa, bir siiri bahane adip hapse attiklari, böylece siyasi hayatini bitirmek istedikleri Erdogan a bakin...

Madem haksızlığa uğramış neden haksızlık yapıyor. Allah yolunda gitmek isteyen ne olursa olsun haksızlık yapmaz. benim görüşüm böyle tabiki sizinkinede saygım var. ama dedğim gibi Rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmasın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2076 gün geçti.