Erdoğan: 'Bu Bir Veda Değil, Fatiha’dır'

_AgLaTaN KaFe_

ONLAR İÇİN ALLAHTAN SADECE SAĞLIK İSTİYORUM
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
5.278
4.022
Hayırdır? Bildirimler gelmeye başladı, herkes ağzının ayarını bozmasın lütfen, konuya yorum yapıyorsanız ne ala ama yorumcular hakkında ileri geri yazmazsanız iyi olur.

munem ben kaçtım banlama bak ha....:KK19:

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Pislik icindeydi ülke pislik...

1994 te belediye baskani oldu, belediyecilik nedir ögretti.
Halka nasil hizmet edilir ögretti..

2002 de Ülke basina geldi, Ülke ölüydü ölü..

Kemal dervislere yalvariliyordu kurtar ülkeyi diye..
Basbakan oldu, halka hizmet nedir ögretti.

Taa belediye baskaniyken anladilar sistemlerini baslarina gecirecegini.
Bir kiytirik siiri bahane edip hapse attilar, siyasi yasamini bitirmek istediler..

"artik muhtar bile olamaz" dediler.

Madem belediye baskaniyken yolsuzluk yapti, siiri bahane etmeseleridide, yolsuzluk yaptigi icin hapse atsalardi.

Ama yok o kadar temizdi o kadar halkina hizmet icin yasiyordu ki bir suc bulamadilar..
Okudugu siir icin hapse attilar..

Iste Allah in da bir plani vardir!

Son düzenleme:

30pembe

Ha mim la yünsarun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2010
1.162
435
Pislik icindeydi ülke pislik...

1994 te belediye baskani oldu, belediyecilik nedir ögretti.
Halka nasil hizmet edilir ögretti..

2002 de Ülke basina geldi, Ülke ölüydü ölü..

Kemal dervislere yalvariliyordu kurtar ülkeyi diye..
Basbakan oldu, halka hizmet nedir ögretti.

Taa belediye baskaniyken anladilar sistemlerini baslarina gecirecegini.
Bir kiytirik siiri bahane edip hapse attilar, siyasi yasamini bitirmek istediler..

"artik muhtar bile olamaz" dediler.

Madem belediye baskaniyken yolsuzluk yapti, siiri bahane etmeseleridide, yolsuzluk yaptigi icin hapse atsalardi.

Ama yok o kadar temizdi o kadar halkina hizmet icin yasiyordu ki bir suc bulamadilar..
Okudugu siir icin hapse attilar..

Iste Allah in da bir plani vardir!

ellerine sağlık. herşeye cevap veriyorlar bunlara tık yok. durmak yok yola devam.:KK9:

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
121.169
137.969
57
Hani nerde ne varligi iste ? Resimlerle kanitlayin madem hadi bekliyorum.. Diyorum takmasi takistirmasi mi sadece ??

Takıp takıştırması değilki,niye ona takıldınız..
Adam zengin ya,başka ötesi varmıbunun..
Nerden diyorum bu kadar mal varlığı..

alaraey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.225
328
Genelde AKP belediyeciliginden herkes memnun valla ... Gecmisi az çok hatirliyorum ki bir çok ilde yasadim üst üste asfalt yapilirdi seçime yakin bozuk olan yerlerde yamalik la kapatilir di tek yapilan bunlardi ... Şimdi neler neler yapiliyor ... AKP doğa düşmani güya ama atik yaglarimizi bile topluyorlar kapiya kadar gelip .. Devasa parklar yapildi hemde yemyesil.. Otobüsler sürekli yenileniyor ve cevre dostu otobüsler var artik... Kentsel dönüşüm hizla başladı ... Ama ayni zamanda hirsiz da gelde mantikli bul simdi :))

alaraey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.225
328
Takıp takıştırması değilki,niye ona takıldınız..
Adam zengin ya,başka ötesi varmıbunun..
Nerden diyorum bu kadar mal varlığı..

Yahu bende neyi var iste kanitlayin diyorum :)) mal varligi da mal varligi hani neyi var nerde resim belge ne var elinizde ?? Getirin de bakalim bizde haaa diyelim adamin mal varligi var :))

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
1992 yilinda Istanbul daydim..

Kacgün banyo yapamamistim..
Amcamin karisi cesmeler akarsa birkac bidonu ancak doldurur, onunlada bulasik falan hallderdi..

Akan suyuda su sanma.. Bildigin camur..
Cöplükler dag gibi, patlamalar olur insanlar ölürdü...

Simdi yolsuzlukmus hirsizlikmis..
Hadi canim hadi..
Iftiradan baska isiniz yok..

Adama bir siir icin hapse attilar..
Simdi cikmis belediye baskaniyken su yolsuzluklari yapti diye iftira ardina iftira ediyorlar..

MAdem öyle yolsuzluk yüzünden hapse atsalardi, bir siiri bahane edip dünyayi kendilerine güldüreceklerine..

Napsinlar, taaaa o zamanlarda anladilar birgün sistemlerini baslarina gecirecegini..

niltt

N & G... 24.05.09
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
6.874
86
39
Bilaloğlanın Türgev'i var hani
bağış yapıyor bazı iş adamları o vakıfa ve devlet ihaleleri de o bağış yapan milletin a.....sına koyan
seviyesiz iş adamlarına veriliyor işte bu sadece küçücük miniminnacık bir örnek...
Bütün tapeleri baştan sona dinledik konuşmaların yalan olmadığı ortaya çıktı ama sevgili başhırsız ne yaptı tabi ki doğru olduğunu ispatlayanların işlerine son verdi bi çoğuna da iş değişikliği verdi düşünsenize TÜBİTAK ın başına gelen adamın nerden geldiğini daha önce ne iş yaptığına bir bakın komedi yaa
Sırf oğluşunu tutuklanmasınlar diye 8000 emniyet ve yargı mensubu sürdürüldü hadi bunlara da yalan deyin. Bunlar en küçük örnekler gizli saklı kimbilir neler çeviriyorlar...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3288 gün geçti.

ispanakliborek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
10.784
12.479
Hayir ben anlamiyorum ki. Biz cok sefil gunler atlattik da akp gidince yine mi sularimiz kesilcek. Bu bi tehdit mi? :KK53:

mervecik01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2014
2.590
1.747
1992 yilinda Istanbul daydim..

Kacgün banyo yapamamistim..
Amcamin karisi cesmeler akarsa birkac bidonu ancak doldurur, onunlada bulasik falan hallderdi..

Akan suyuda su sanma.. Bildigin camur..
Cöplükler dag gibi, patlamalar olur insanlar ölürdü...

Simdi yolsuzlukmus hirsizlikmis..
Hadi canim hadi..
Iftiradan baska isiniz yok..

Adama bir siir icin hapse attilar..
Simdi cikmis belediye baskaniyken su yolsuzluklari yapti diye iftira ardina iftira ediyorlar..

MAdem öyle yolsuzluk yüzünden hapse atsalardi, bir siiri bahane edip dünyayi kendilerine güldüreceklerine..

Napsinlar, taaaa o zamanlarda anladilar birgün sistemlerini baslarina gecirecegini..

şiir için hapse atmadılar elbette. zamanla daha büyük insanların tekerine çomak sokmaya başlayınca şiiri bahane edip hapse gönderdiler. ama bu yolsuzluk yapmadı anlamına gelmiyor. yapılan yolsuzluklar başkalarının canını sıkmaya başlayınca bi şekilde kurtulmak istediler.

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Hea hea canim yolsuzluk yapti diye degil, siir icin yolladilar ama, yolsuzluk yapiyordu yani:)))))
Yok canim yapilanlarin ispati o hea o gider mesela kilicdaroglu gelirse ne olur bilemem:))

Malum birak ülkeyi CHP nin canina okudu:))

Yakinda 3-4 e bölünmezse iyidir:)))

alaraey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.225
328
Tapeleri dinleyince direk doğru bu kulagimiz var iste duyduk dediniz haa vay be helal valla.. Hani teknolojinin gücünü biliyoruz değil mi sanatcilarin sesini öyle bir guzellestiriyorlar ki konserine gidince ayyy inanmiyorum oluyoruz :))) tabi canim cemaatcileri temizlememeleri gerekti onlar tapeleri çok objektif bir bicimde aciklarlardi :)))

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
121.169
137.969
57
Yahu bende neyi var iste kanitlayin diyorum :)) mal varligi da mal varligi hani neyi var nerde resim belge ne var elinizde ?? Getirin de bakalim bizde haaa diyelim adamin mal varligi var :))

O kadar ev var nakit para,daha ne olsun yani.
Gideyim hemen bankaya döküman alıp geleyim OLDUUU canımmm :))))