Erdoğan: 'Bu Bir Veda Değil, Fatiha’dır'

parkon

bence bitti
Pro Üye
8 Haziran 2009
14.791
11.167
hırsız bölücü ıvır zıvır her neyse bu cümle benden çıkmadığına göre benim bağdaştırmam da mümkün değil.....şuan sanırım rezil olanın kim olduğu anlaşıldı:26:

Esracım zorlama canım.
Dön bir daha oku, yazdığım 2 mesajada o kadar alakasız cevap vermişsin ki, anlamadığın şeye " saçmalama" diye çıkışırsan komik olur.
Uzatmıyorum çünkü bu mesajıda anlamayacaksın.
Sana iyi akşamlar.
 

_MedceziR_

«DirenTürkiye»
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2010
16.957
12.349
evet yanlış okumuşum.

erdogan'ın, akp'nin yaptıgı düzgün işler illa ki var ama senin kör kütük savunmanın anlaşılır bir yanı yok. tamamen ideoloji fanatizmi bu ve aslında neyin fanatizmini yaptıgının da bence pek farkında degilsin.

darbe diyorsun ama şu anda hükumet de darbe yaptı farkındaysan. paralel yapı diye tutturdu yargıya darbe yaptı, kendisini, çocuklarını ve yandaşlarını yargılanmaktan kurtardı. askeri darbe diye tutturdu orduya darbe yaptı ve kendi adamlarının sayısını orada da çogaltmaya çalıştı. kuvvetler ayrılıgı denen bir şey vardı eskiden, artık yok.

her sıkıştıgında ''darbe, ... lobisi'' laflarını sıralıyor sürekli. sürekli bi magduriyet peşinde. ve sen de bunu var gücünle aklamaya çalışıyorsun. tabi yargıdan kaçınca savunma işi ideoloji fanatiklerine düşüyor degil mi.

ordunun darbe yapacagını ya da paralel yapının varlıgını ispatlayabilir misin? sürekli ispat bekliyorsun ya... o yüzden sordum. hani görmeden iftira etmenin dine göre ne kadar yanlış oldugunu anlatıyordun ya... eger bir yandan kanıt isteyip öte yandan kendi ideolojinin fanatikligini yapacaksan kanıtsız bir şekilde, o zaman senin din söylemlerin din tüccarlıgından başka bir şey degildir. elin degmişken ingilizler hakkındaki söyledikerlinin de kanıtlarını geitriver yoksa yine aynı şekilde yaptıgın din tüccarlıgından başka bir şey olmamış olur.

ayrıca senden alıntı yapmam seni ilgilendirmez. canın istemiyorsa bildirimleri kapatırsın ve cevap vermezsin. ben gördügüm saçmalıklara elbette cevap yazacagım. alıntı yapmak için senin iznine ihtiyacı yok kimsenin.

eger egon tatmin oluyorsa, mutlu oluyorsan ''ay lıntı yapmayın şekerim, herkesle muahtap olamama'' havasında sen cool oldugunu zannetmeye devam edebilirsin tabi. ama ben alıntımı yaparım seni ilgilendirmez.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Valla yetmedi bidaha alkışlıcam

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
 

Velvette

💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
38.441
52.044
27
P3RyR7.jpg:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

edit: favorim erdoğ an :KK60:
 
Son düzenleme:

ispanakliborek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
10.784
12.481
yalamalı işler :KK53: tamam erdoğanı seversin anlarım da :KK53: ya da yok onu bile anlayamam :KK53::KK53:hani marjinal bizdik :KK52:

Ya annemin bi arkadaşı var. Erdoğana aşık ta belediye başkanı olduğu yıllarda. Adam hapisteyken bizimki şiir kasetlerini dinliyodu ağlayarak. Şimdi sırf o yüzden oy veriyor. Başbakan şu hayranlarını bi ışık yakmaz mı acaba. :KK53:
 

Velvette

💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
38.441
52.044
27
Ya annemin bi arkadaşı var. Erdoğana aşık ta belediye başkanı olduğu yıllarda. Adam hapisteyken bizimki şiir kasetlerini dinliyodu ağlayarak. Şimdi sırf o yüzden oy veriyor. Başbakan şu hayranlarını bi ışık yakmaz mı acaba. :KK53:

anbılivıbıl gerçekten :KK53::KK53:

neyse gönül tabi bir şey diyemeyiz :KK9:
 

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
86.668
41.013
buna da çok gülüyorum. tiyatro gibi yaa

* ''mekke'yi kim fethetti?'' ;
(aglamaklı bi ses tonuyla) hz muhammed (sas) efendimiz!

* ''istanbul'u kim fethetti?'' ;
(ciddi bir ses tonuyla) tabi ki fatih sultan mehmet han hazretlerü!

* ''iran'ı kim devirdi, orta doguyu kim fethetti?'' ;
(yine ciddi bir ses tonuyla) yavuz sultan selim han hazretlerü!!

* ''avrupa'yı kim titretti?'' ;
(ciddi bir ses tonuyla) kanuni sultan süleyman hazretlerü!

* türklere bagımsızlıgı kazandırıp ülkeyi kim kurdu? ;
(ciddi bir ses tonuyla) tabi ki imanlı askerlerimiz ve imanlı bazı paşalarımız. (lakayıt bi ses tonuyla) yaau işte atatürk de o devirlerde yaşadıgı için onun da katkıları oldu elbette. (ciddi bi ses tonuyla) ama onu da aslında yapan allah'tır, allah izin vermiştir ona yoksa yapamazdı hiçbir şey! o istese başkasını da vesile yapardı atatürk'ün yerine!

ardından kapanış konuşması,
kapanış.

güzel bi tiyatro. maksat atatürk'ün yaptıklarını elden geldigince önemsiz göstermek. bu kadar takla atılabilir mi yaa bunun için. ideoloji fanatikleri atıyor işte binlerce takla...
bumudur budur:KK9::KK9: