Erdoğan: 'Bu Bir Veda Değil, Fatiha’dır'

Ahahaha, bende bir gülücük atayım :KK60:

Demek gezi olayları sırasında Taksimdeydin:)))

Üstünden 1 yıl geçtikten sonra aklına geldi demek bunları paylaşmak :))

Türbanlı bacına saldırırlarkende ordasındır kesin:)))

Onuda Gözünle görmüşündür şimdi sen, yani gıybete girmiyorsun:KK60:

Bu kadar fanatik olduğuna göre videoya almışsındır Kabataş olayınıda:KK60:

Kendini daha fazla zorlama , herkes anladı seni:))

Ordaydı tabii Lütfen düanın en bilge insanına karşı gelmeyin

Hayir o görüntüler degil.
Yanilmiyorsam senin bahsettigin izmirde olan bir olaydi, cok uzun zaman oldu yanlis hatirliyor olabilirim.
Izmir de camiye gidenlere küfrediyorlardi.
Benim bahsettigim ise Istanbul a olaya konu olan cami yakinlarinda gerceklesiyordu.
Hatta duvarlarada yazmislardi ettikleri küfürleri adiler.
Yazdiklari yazilarin önünde ayni küfürleri ediyorlardi.
Yazamayacagim kadar büyük küfürler..
Hatta o videoda duvara yazdiklarinin fotografida dolasiyordu nette.

Ayrica, ister icmis olsunlar, ister icmemis olsunlar demekle kimseyi havada birakmiyorum zira benim icin öyle bir görüntü yayinlansin yada yainlanmasin bir önemi yok.
Ben o gördüklerimden, duyduklarimdan sonra icki meselesi pek önemli degil...

Elinde görüntün veya belgen var mı? Başkalarını iftiracılıkla suçlarken kendin iftiracı olma. Yoksa senin de günah dokunulmazlığın mı var??

Dokunulmazlık zırhı içinde olan ve bu nedenle üzerindeki davaların işleme konulamadığı ve yeni davaların açılamadığı, sırf dokunulmazlığı gidecekte o davalar açılacak diye yasaları bile kılıfına uydurup Başbakanlıktan istifa etmeyen, hala aleni şekilde bir partiye üye olan hatta başkanlığını yapan tarafı belli olan bir insana temiz demek elbette çok kolaydır. Benim de dokunulmazlığım olsa herkesin bu yüzden eli kolu bağlı olsa ister hırsız olayım, ister iftiracı, ister halka kin nefret tohumları eken, ayrıştıran bir insan olayım ne farkeder ki dokunulmazlık kıyafetlerini giyen bir insana ne yapılabilir. Bu yüzden de Erdoğan'ın adaylığı ETİK değildir. Cumhurbaşkanı olacak kişinin tüm dokunulmazlıklardan arınıp insanların ama sadece ona oy veren değil vermeyecek olanlarında kafasındaki şüpheleri kaldırması şaibeleri ortadan kaldırması işte bakın tertemizim o hakkımda çıkarılabilecek hiçbir şey yok o makama uygunum diyebilmesi gerekirdi ama diyemiyor. Niye istifa edemedi bunun cevabını verebilen var mı Cumhurbaşkanı adayı olduysa artık p partiyle bağının kalmaması lazım yani başı boş kalırmış da uygun olmazmış geçiniz bunları her parti bir şekilde başkanını bulur ve yürür yani. Bunların hepsi bahane neden istifa edip üzerindeki şaibeleri de kaldıramıyor hadi hangi dava varmış suçlama varmış buyrun kartım açık diyemiyor yaaa niyeee :KK53:

Ekmeleddin İhsanoğlu ise şu anda bir partiye üye değil haliyle dokunulmazlığı yok. Tamamen kartları açık zaten eğer bir hırsızlığı filan olsaydı çoktan ortaya çıkarılırdı demek ki yok dokunulmazlık zırhında da değil kendisi. Yani Erdoğan gibi üzerinde şüphe oluşturacak bir şey yok en azından. Gayet kendinden emin hadi çıkarın bir açığını dokunulmazlığı olan bir insana hırsızlık mı yaptı gördünüz mü demek kadar kolay bir şey var mı? Zaten o dokunulmazlık kalktığı anda onun Cumhurbaşkanlığı hayal olur. Ahh Ahhh birşeyleri söylerken az düşünün yaa.Benim vicdanım rahat valla oy verecekler düşünsün bunları diyeceğim de çok zor çok :KK31:

Son düzenleme:
Kendi yazdıklarını mı inkar ediyorsun?

Sen ne duruma düştüğünü hiç düşündün mü :KK1:

Birileri ofsaytım benim filan mı demişti?

Bu da gol olduu o zaman. :KK9::KK9:

tezatlıkları ortaya çıkanlar ay beni mi takip ediyorsun moduna geçiyorlar en çok KK'nın bu sistemini seviyorum herkesin önceden ne yazıp şimdi ne yazdığı ortada oluyor öyle ben demedim etmedimler filan kar etmiyor yani. :KK9::KK53:

Tayyip'i savunanlar, nasıl bir beyin yıkanmışlığıdır bu, nasıl bir körlüktür. Neyin kafasını yaşıyorsunuz.
Adam ben tek adamım, benden üstün kimse yok diyor huuuuu. Aklınız başınızda mı sizin. Adam kanun, nizam tanımıyor. Ben istedim oldu yada olacak diyor, itirazı olan varsa bana gelsin diyor. Yargı da benim, yasama da benim, yürütme de benim diyor.

Allahım aklıma mukayet ol.

Tayyip'i savunanlar, nasıl bir beyin yıkanmışlığıdır bu, nasıl bir körlüktür. Neyin kafasını yaşıyorsunuz.
Adam ben tek adamım, benden üstün kimse yok diyor huuuuu. Aklınız başınızda mı sizin. Adam kanun, nizam tanımıyor. Ben istedim oldu yada olacak diyor, itirazı olan varsa bana gelsin diyor. Yargı da benim, yasama da benim, yürütme de benim diyor.

Allahım aklıma mukayet ol.

adam izindeyiz.....

Yaratıcı , özgün olun diyen arkadaş nerede? Adam izindeyiz lafını da bir analiz etsin bir zahmet.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

adam izindeyiz.....

Bunun bile neye ithaf edilerek söylendiği belli. Kiminle kimi mukayese ettiğinizi önce bir düşünün sonra bu lafları söyleyin harf oyunu filan yapmayın yani.

Bizim izinde olduğumuz tek insan var bu ülkeyi, geri kalmışlıktan, kula kul olmaktan, başka ülkelerin mandası altına girmekten kurtaran, şu an izindeyiz denilen adamın bile halk tarafından seçilebilmesinin, o koltukta oturmasının ve bir vatandaş en önemlisi bir kadın olarak size de onu seçebilme hakkını veren, kadınlara erkekler önünde eşitliği, miras hakkını, boşama hakkını veren yani insana insani değerlerini veren MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' tür. Arkasından gelen insanlar sadece parti lideridir ve onun ölümünden bu yana kimler geldi geçti hepsi tarihin tozlu sayfalarına gömüldü ama Atam öleli 76 sene oldu hala bu millet onu saygıyla anıyor. Bir insana ezbere izindeyiz adam demeden önce sorun kendisine neden aday olmadan önce başbakanlıktan istifa edememiş, dokunulmazlığının kalkmasını istememiş ne yarası varmış. Atamın ne dokunulmazlığı vardı, ne korumaları, ne makam arabaları. Ama siz tabi öyle bir karşılaştırma yapmak istememişsinizdir yine biz yanlış anlıyoruzdur dimi valla gözümüz yok istediğiniz kadar sevin vicdanınız rahatsa ne denebilir ki biz neyse ki hala sorguluyoruz olan biteni bu dokunulmazlık zırhından neden vazgeçilemediğini :KK31:

Son düzenleme:
Bunun bile neye ithaf edilerek söylendiği belli. Kiminle kimi mukayese ettiğinizi önce bir düşünün sonra bu lafları söyleyin harf oyunu filan yapmayın yani.

Bizim izinde olduğumuz tek insan var bu ülkeyi, geri kalmışlıktan, kula kul olmaktan, başka ülkelerin mandası altına girmekten kurtaran, şu an izindeyiz denilen adamın bile halk tarafından seçilebilmesinin, o koltukta oturmasının ve bir vatandaş en önemlisi bir kadın olarak size de onu seçebilme hakkını veren, kadınlara erkekler önünde eşitliği, miras hakkını, boşama hakkını veren yani insana insani değerlerini veren MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' tür. Arkasından gelen insanlar sadece parti lideridir ve onun ölümünden bu yana kimler geldi geçti hepsi tarihin tozlu sayfalarına gömüldü ama Atam öleli 76 sene oldu hala bu millet onu saygıyla anıyor. Bir insana ezbere izindeyiz adam demeden önce sorun kendisine neden aday olmadan önce başbakanlıktan istifa edememiş, dokunulmazlığının kalkmasını istememiş ne yarası varmış. Atamın ne dokunulmazlığı vardı, ne korumaları, ne makam arabaları. Ama siz tabi öyle bir karşılaştırma yapmak istememişsinizdir yine biz yanlış anlıyoruzdur dimi valla gözümüz yok istediğiniz kadar sevin vicdanınız rahatsa ne denebilir ki biz neyse ki hala sorguluyoruz olan biteni bu dokunulmazlık zırhından neden vazgeçilemediğini :KK31:

Sedacim ben8m izinde ve yolinda olduğum Allah ve Resuludur hem kadina degerini veren ataturkten once Rabbim vermis Kuran da birde süre infirmistir ( Nisa) kadin diye ama ne kadar değer veriliyor orasi malum bu millet dinden imandan ayrıldıkça daha cok kadın cinayetleri hirsizliklar yolsuzluklar olur

Taklit etmeye çalışıyorlar dejavu..

Ama unutuyorlar ki ''TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR''

Sedacim ben8m izinde ve yolinda olduğum Allah ve Resuludur hem kadina degerini veren ataturkten once Rabbim vermis Kuran da birde süre infirmistir ( Nisa) kadin diye ama ne kadar değer veriliyor orasi malum bu millet dinden imandan ayrıldıkça daha cok kadın cinayetleri hirsizliklar yolsuzluklar olur

Evet çok doğru diyorsun Rabbim vermiştir kadına değeri ama insanlar maalesef zamanında bunu kötüye kullanmışlar padişahın cariyesi olmak, mirastan hiçbir hakkının olmaması, eşini boşama hakkının olmaması, seni yönetecek kişiyi seçememen, ve ülke yönetiminde bulunmayı aklından bile geçirememen. Bunlar yapılmadı mı Atatürk'ten önce insanlar kadına değer veriyor muydu şimdi okumuşsak üniversiteler bitirebilmişsek, çalışabiliyorsak ayaklarımızın üzerinde durabiliyorsak bizi yönetecek kişiyi seçebiliyorsak bu tartışmasız Atatürk sayesinde ve Allah ile Atatürk karşılaştırmasını zaten çok anlamsız bulduğumu söylemeliyim. Allah'a şükür ve Atatürk'e teşekkür ederiz o olmasaydı bu ülkede dinimizi Müslümanlığı yaşayabilecek miydik peki. Peki siyasete dini alet edenler?

Taklit etmeye çalışıyorlar dejavu..

Ama unutuyorlar ki ''TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR''

Aynen öyle canım. Türkçe de başka kelime cümle kalmamış gibi Erdoğan'ı övecek gidipte Atam için söylenen sözlerinin değiştirilip söylenmesi zaten her şeyi ortaya koyuyor. Böyle düşünen insanlar gerçekten Atatürk'ün getirdiği demokratik hakları kullanmayı da hak etmiyorlar hem demokrasinin getirdiği tüm haklardan yararlanacaksın hem de atıfta bulunacaksın bunun adı sadece nankörlük olabilir.

Ramazandir sakin olalim diyorum ama yok anlamiyorlar...

MAdem gercekleri konusmak istemiyorsunuz, madem ideoloji sahasinda yenme derdindesiniz, bakin simdi sizin duymak istemedikelrinizi sergileyecegim....

Erdogan in ilk yillarindan baslayalim;
Erdogan Belediye baskani olmadan önce Istanbul nasildi;
Hava durumu haberlerinde hava durumu ile birlikte, hava kirliligi oranida verilirdi
Borulardan genelde su akmaz, binde bir aktigi zamanda 50-60 yillik pasli borulardan gelen su camur gibi akardi.
Imkani olmayan evinin banyosuna bidonlarda su depolar, biraz elinde olan su deposu yaptirirdi.
5-6 tane yolun birlestigi yerler bile trafik isiklari ile düzenlenmeye calisilirdi.
Sehrin ici cöp yiginlari ile doluydu.
Cöp yiginlarinda patlamalar olur insanlar ölürdü
MFÖ artik sehrin haline isyan edip " Belediye nerede" sarkisini yapmisti
.........................................................
............................................
......................................
Ahanda o yillardan bir resim (11 Agustos 1992) Erdogan IBB nin basina gecmeden önce.. Yazin sicaginda insanlar bu pislik ve mikrop yiginlari icinde ölüyordu..
554612_163392807194357_393087255_n.jpg

Sonra Recep Tayyip Erdogan geldi IBB nin basina.
Kendi keyfine bakip, halkini ezen, umursamayan sistemi yerle yeksan etti.
Belediyenin görevi nedir, nasil calismalidir, halk ne beklemelidir hem sistem sahiplerine hem halka gösterdi.
O güne kadar sesini cikarmayan ve Belediye den evrak isi disinda baska birsey görmeyen ve beklemeyen halk, aslinda belediyenin halka hizmet etmesi gerektigini anladi.
Ama bu durum sistem sahiplerinin canini SIKTI.
" Bu adamda kim ya, bizim düzenimize comak sokuyor, halki uyandiriyor, bunun kafasini kesmek lazim, böyle devam ederse basimiza bela olacak dediler ve bir siir icin hapse atip, muhtar bile ollamamasini sagladilar, mansetleride öyle attilar " Artik muhtar bile olamaz"

Onlar bir plan kuruyordu ama Allah inda bir plani vardi.
O adam o hapisten cikip Türkiye nin basbakani oldu.

BASBAKANLIK YILLARI

Bu sefer ülkenin basinda olan ama yillardir halka zulümden baska birsey etmeyen hükümet sistemini yerle yeksan etti.
Erdogan basbakan oldugunda ;
Ülke can cekisiyordu.
Devlet memurunun, iscisinin maasina zam bile yapamiyordu, aksine verdigi maasida "nema, key " adi altinda geri aliyordu ellerinden.
Ülkede yol namina birsey yoktu, hamile kadini en büyük sehirler arasi yolda biraz seyahat ettir, dogururdu yani o derece, bildigin tarla yolu gibiydi.
Ülke batmis, ülkeyi bu bataktan kurtarmasi icin ülke icinde adam bulunamamis, kurtarmasi icin yurtdisindan ithal adam getirilmisti.
O adamda IMF den 5 milyar borc aldi Türkiye adina ama o parada onlarin cebine inmisti.
Ülke bir gecede %200 fakirlestirilmis, kendini Basbakan ve Cumhurbaskani zanneden zavallilar, cocuk oyunu oynar gibi ülke yönetmeye kalkmis, aralarinda cocuk kavgasi yapmis, birde bunu cikip kameralar önünde sürdürmüslerdi.
Ülkede yillardir siyasette istikarar denen birsey yoktu.
Halk tüm partilere sans veriyor ama her gelen 1-2 sene basta kalip, cebini doldurup, cekip gidiyordu.
Azcik is yapanida Ülkenin ordusu darbe yapip bastan indiriyor, ya asiyor, ya kesiyordu.

O basa geldi, halka hizmet nedir, hükümet olmak ne demektir ögretti.
Allah in yardimi ile zekasi öyle müthistiki, darbe sonrasi ortaya cikmis olan cemaate, önce darbe yapanlarin icabina baktirdi.
Sonrada o darbecilerin yerine gecip, ülke icinde paralel olmak isteyen cemaatin icabina bakti.
Kisaca " bu ülkede bir hükümet, bir yönetici olacak, oda herzaman halkin sectigi olacak artik devlet üstü devlet diye birsey olamayacak"
demisti.
Sayisiz atilimlar yapti.
Önceki hükümetlerin yillardir yapamadigi, artik pes edip, patates deposu yapmak istedigi "Bolu dagi tüneli" ni yapip tamamladi.
Hastanede rehin kalmalari, kuyruklarda can vermeyi biitirdi.
Ülkenin basina gelen kandil dagi bombalamaktan baska is yapmazken, o PKK icin cözüm üretti. Dogudaki vatandaslari kucakladi sahip cikti, ülkenin refahinin ve terörü bitirme üzerinde kafa yorup yapilmasi gerekeni buldu.
Savuma sanayinde disa bagimli Türkiye yi, savunma ihtiyacinin %54 ünü kendi yapar hale getirdi.
Dis ülkelere ihraca basladi.
....................
.........................
............................
Sistem sahipleri baktilar, Erdogan iyice sistemlerini baslarina gecirecek ve ülkeyi tüm boyunduruklarindan kurtaracak, son 1-2 yildir her 3 ayda bir kaos ve kargasa cikardilar, sandikta yikamadiklarini kaosla yikmak istediler, Hatta Kilicradoglu cikip " SALDIRACAGIZ VE HÜKÜMETI DÜSÜRECEGIZ" dedi.

Ama yok, sizin bir planiniz varsa Allah inda var..

Simdi hazir olun, Asil Altin gol geliyor insanllah 10 Agustosta.

Bu ülkeyi kökten degistirecek.
Artik Türkiye eski Türkiye olmayacak.
Türkiye artik Halkin Türkiye si olacak..

Istesenizde istemesenizde.
Veee Altin GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL sesini duyacaksiniz insallah.................

Son düzenleme:
Evet çok doğru diyorsun Rabbim vermiştir kadına değeri ama insanlar maalesef zamanında bunu kötüye kullanmışlar padişahın cariyesi olmak, mirastan hiçbir hakkının olmaması, eşini boşama hakkının olmaması, seni yönetecek kişiyi seçememen, ve ülke yönetiminde bulunmayı aklından bile geçirememen. Bunlar yapılmadı mı Atatürk'ten önce insanlar kadına değer veriyor muydu şimdi okumuşsak üniversiteler bitirebilmişsek, çalışabiliyorsak ayaklarımızın üzerinde durabiliyorsak bizi yönetecek kişiyi seçebiliyorsak bu tartışmasız Atatürk sayesinde ve Allah ile Atatürk karşılaştırmasını zaten çok anlamsız bulduğumu söylemeliyim. Allah'a şükür ve Atatürk'e teşekkür ederiz o olmasaydı bu ülkede dinimizi Müslümanlığı yaşayabilecek miydik peki. Peki siyasete dini alet edenler?

Aynen öyle canım. Türkçe de başka kelime cümle kalmamış gibi Erdoğan'ı övecek gidipte Atam için söylenen sözlerinin değiştirilip söylenmesi zaten her şeyi ortaya koyuyor. Böyle düşünen insanlar gerçekten Atatürk'ün getirdiği demokratik hakları kullanmayı da hak etmiyorlar hem demokrasinin getirdiği tüm haklardan yararlanacaksın hem de atıfta bulunacaksın bunun adı sadece nankörlük olabilir.

Ben Atatürk'ün yaptiklarini küçümsemeyorum görmezden de geliyorum tabi ama Allah izin vermeseydi hicbirini yapamazdi hem Atatürk u yaratan da Rabbim o akli verende yani bu yapilanlarin dinle alakali değil dini kullanip istediği kabullendirmek bence ha okumaya gelince Rabbimin ilk ayetidir "oku" yine ilim misirda dahi olsa gidin ve öğrenin demis Peygamberimiz yani burda dini ogretmek değil niyetim ama herseyi insanlara yuklemek iyi değil Allah akil fikir vermis iyi kötü vermis nasil kullanacagin sana kalmiş
Atatürk'ten once Efendimiz değer vermis kadina ama bu görünmüyor tabi ben Atatürk'ü ilahlaştiranlara kiziyorim nasilsa Peygamber Efendimiz bir kulsa oda bir kul beşer tayyibi tutmak veya savunmak ataturk e karsi neden bir nefret gibi algılanıyor anlamış degilim
Peki peygber efendimizin onca sözleri ni atatur soylemis gibi yaziyorlar gosteriyorlar buna ne denmeli

Ramazandir sakin olalim diyorum ama yok anlamiyorlar...

MAdem gercekleri konusmak istemiyorsunuz, madem ideoloji sahasinda yenme derdindesiniz, bakin simdi sizin duymak istemedikelrinizi sergileyecegim....

Erdogan in ilk yillarindan baslayalim;
Erdogan Belediye baskani olmadan önce Istanbul nasildi;
Hava durumu haberlerinde hava durumu ile birlikte, hava kirliligi oranida verilirdi
Borulardan genelde su akmaz, binde bir aktigi zamanda 50-60 yillik pasli borulardan gelen su camur gibi akardi.
Imkani olmayan evinin banyosuna bidonlarda su depolar, biraz elinde olan su deposu yaptirirdi.
5-6 tane yolun birlestigi yerler bile trafik isiklari ile düzenlenmeye calisilirdi.
Sehrin ici cöp yiginlari ile doluydu.
Cöp yiginlarinda patlamalar olur insanlar ölürdü
MFÖ artik sehrin haline isyan edip " Belediye nerede" sarkisini yapmisti
.........................................................
............................................
......................................
Ahanda o yillardan bir resim (11 Agustos 1992) yazin sicaginda insanlar bu pislik ve mikrop yiginlari icinde ölüyordu..
554612_163392807194357_393087255_n.jpg

Sonra Recep Tayyip Erdogan geldi IBB nin basina.
Kendi keyfine bakip, halkini ezen, umursamayan sistemi yerle yeksan etti.
Belediyenin görevi nedir, nasil calismalidir, halk ne beklemelidir hem sistem sahiplerine hem halka gösterdi.
O güne kadar sesini cikarmayan ve Belediye den evrak isi disinda baska birsey görmeyen ve beklemeyen halk, aslinda belediyenin halka hizmet etmesi gerektigini anladi.
Ama bu durum sistem sahiplerinin canini SIKTI.
" Bu adamda kim ya, bizim düzenimize comak sokuyor, halki uyandiriyor, bunun kafasini kesmek lazim, böyle devam ederse basimiza bela olacak dediler ve bir siir icin hapse atip, muhtar bile ollamamasini sagladilar, mansetleride öyle attilar " Artik muhtar bile olamaz"

Onlar bir plan kuruyordu ama Allah inda bir plani vardi.
O adam o hapisten cikip Türkiye nin basbakani oldu.

BASBAKANLIK YILLARI

Bu sefer ülkenin basinda olan ama yillardir halka zulümden baska birsey etmeyen hükümet sistemini yerle yeksan etti.
Erdogan basbakan oldugunda ;
Ülke can cekisiyordu.
Devlet memurunun, iscisinin maasina zam bile yapamiyordu, aksine verdigi maasida "nema, key " adi altinda geri aliyordu ellerinden.
Ülkede yol namina birsey yoktu, hamile kadini en büyük sehirler arasi yolda biraz seyahat ettir, dogururdu yani o derece, bildigin tarla yolu gibiydi.
Ülke batmis, ülkeyi bu bataktan kurtarmasi icin ülke icinde adam bulunamamis, kurtarmasi icin yurtdisindan ithal adam getirilmisti.
O adamda IMF den 5 milyar borc aldi Türkiye adina ama o parada onlarin cebine inmisti.
Ülke bir gecede %200 fakirlestirilmis, kendini Basbakan ve Cumhurbaskani zanneden zavallilar, cocuk oyunu oynar gibi ülke yönetmeye kalkmis, aralarinda cocuk kavgasi yapmis, birde bunu cikip kameralar önünde sürdürmüslerdi.
Ülkede yillardir siyasette istikarar denen birsey yoktu.
Halk tüm partilere sans veriyor ama her gelen 1-2 sene basta kalip, cebini doldurup, cekip gidiyordu.
Azcik is yapanida Ülkenin ordusu darbe yapip bastan indiriyor, ya asiyor, ya kesiyordu.

O basa geldi, halka hizmet nedir, hükümet olmak ne demektir ögretti.
Allah in yardimi ile zekasi öyle müthistiki, darbe sonrasi ortaya cikmis olan cemaate, önce darbe yapanlarin icabina baktirdi.
Sonrada o darbecilerin yerine gecip, ülke icinde paralel olmak isteyen cemaatin icabina bakti.
Kisaca " bu ülkede bir hükümet, bir yönetici olacak, oda herzaman halkin sectigi olacak artik devlet üstü devlet diye birsey olamayacak"
demisti.
Sayisiz atilimlar yapti.
Önceki hükümetlerin yillardir yapamadigi, artik pes edip, patates deposu yapmak istedigi "Bolu dagi tüneli" ni yapip tamamladi.
Hastanede rehin kalmalari, kuyruklarda can vermeyi biitirdi.
Ülkenin basina gelen kandil dagi bombalamaktan baska is yapmazken, o PKK icin cözüm üretti. Dogudaki vatandaslari kucakladi sahip cikti, ülkenin refahinin ve terörü bitirme üzerinde kafa yorup yapilmasi gerekeni buldu.
Savuma sanayinde disa bagimli Türkiye yi, savunma ihtiyacinin %54 ünü kendi yapar hale getirdi.
Dis ülkelere ihraca basladi.
....................
.........................
............................
Sistem sahipleri baktilar, Erdogan iyice sistemlerini baslarina gecirecek ve ülkeyi tüm boyunduruklarindan kurtaracak, son 1-2 yildir her 3 ayda bir kaos ve kargasa cikardilar, sandikta yikamadiklarini kaosla yikmak istediler, Hatta Kilicradoglu cikip " SALDIRACAGIZ VE HÜKÜMETI DÜSÜRECEGIZ" dedi.

Ama yok, sizin bir planiniz varsa Allah inda var..

Simdi hazir olun, Asil Altin gol geliyor insanllah 10 Agustosta.

Bu ülkeyi kökten degistirecek.
Artik Türkiye eski Türkiye olmayacak.
Türkiye artik Halkin Türkiye si olacak..

Istesenizde istemesenizde.
Veee Altin GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL sesini duyacaksiniz insallah.................

Weiss bi gercekleri görmeyen kör olan anlamayan bizleriz bizden baska herkes bilgi sahibi egitim sahibi biz cahil kesim oluyoruz....

amma işsiz var burda ya akşamdan sabaha dek erdoğan propagandası yapıyorlar kaç ramazan kolisi alındı acep:KK1::KK1::KK1::KK1:

X