Bebek İkinci El Eren`in kuculenleri ilk sayfa surekli guncellenmektedir

Merhaba canım
A3
A5
B9
P2
Y16
Bu 5 parça ürüne talibim, özel mesaj hakkım yok,
siz bana mail adresinizi mesaj atarsanız haberleşebiliriz sanırım :)

merhaba,

begendiginiz urunlerden polo takim satildi. kalan urunlerin tutari 57,5 ediyor yanlis hesaplamadiysam. numara ile belirtilmediginde hesaplamakta zorlanabiliyorum :)

maltepedeyim istanbulda ancak ufaklikla cikmak cok mumkun olamiyor. kargo dahil 60tl oneriyorum. sizin icin uygunsa haberleselim.

sevgiler,

Size mail. attım

Merhaba canim b4 b5 y3 y10 y11-y12 takim y14 y15 y16 y25u fiyatta yardimci olursan istiyorm mail adresim ramazanserap1@hotmail.com burdan haberleselim

Sahsinizda tum arkadaslara iletmis olayim.

Onceki satislarimi takip eden arkadaslar bilirler gercekten iyi durumda olmayan hic bir urun listemde yer almiyor. Hasarli ya da lekeli olanlari acikca belirtip fiyat kiriyorum. Ola ki parkta bahcede giydirmek isteyen olur diye.

Bu nedenle fiyatlarla ilgili kimseye ozel birsey yapamiyorum. Pek cok urun zaten ederinin %30una geliyor. Kendimce bir fiyatlama sistemim var. Uygun bulur kabul ederseniz fiyatlar listedeki gibidir.

Hepinize sevgiler,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım, günaydın.
A3 ve A5 ayakkabıları almak isterim. a3 20 no A5 21 no demişsin. bunlar kaç aylıkken giyilebiliyor. Benim ufaklık henüz doğmadı :) yolda ama ayakakbıların güzel temiz kullanılmış görünüyor. Her mevsim kullanılır. Bunu öğrenmek isterim. birde istanbuldamısınız elden alsak kargo ücreti ödemeyeyim birdaha

merhaba,

onceki postlarimda belirtmistim her iki urun de satildi. baska birsey almak isterseniz istanbul maltepedeyim.

saglikla alin miniginizi kucaginiza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…