Eren Taştan vs.Barış Çakır

aslizby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2020
69
36
Merhaba Arkadaşlar;
Yeni üye oldum bir hatam olursa kusura bakmayın.Ben burun ameliyatı olacağım.İki isimde karar kıldım.Barış Çakır ve Eren Taştan.Eren Taştan'a ameliyat olanınız veya bir bilgisi olan benimle paylaşırsa çok sevinirim.Teşekkür ederim.

Selam ben burun ameliyatı olmadım ama Barış Çakırı takip ediyorum. Maddi imkanınız varsa ben olsam barış beye giderdim. Çok doğal görünümlü ameliyatları. Instagramdan çok baktım hastalarının ameliyat sonrası hallerine gerçekten çok başarılı. Fiyat olarak biraz yüksekmiş plastik cerrah kendisi normaldir diyorum ama zorlar tabiki 3 yıl önce 25 bin gibi rakamları duymuştum şuan nedir hiç bilmiyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim.İkisi ile de görüştüm.Fiyatlar hemen hemen aynı.Barış Çakırla görüşmeden önce %100 barış çakır diyordum ama görüşmeye gittiğimde tablet verdiler son birkaç yılda yaptığı bütün burunları gördüm ve biraz kararsız kaldım.Artık aşırı doğal yapıyor.Hiç bir naiflik göremiyorum.Oyüzden biraz kafam karıştı :)

eren kim barışın yanında :)

barış çakır gerçekten harika burunlara sahip. bu adamı kötüleyenler inanın sırf çok pahallı diye kötülüyor. 40 bindi en son rakamı. 20 bin olsa herkes kuyruğa girer.

eren kim barışın yanında :)

barış çakır gerçekten harika burunlara sahip. bu adamı kötüleyenler inanın sırf çok pahallı diye kötülüyor. 40 bindi en son rakamı. 20 bin olsa herkes kuyruğa girer.
Tabiki ikisi de çok başarılı doktorlar.Tarz olarak ben Eren beyin yaptığı burunları daha çok beğeniyorum.İkisi arasında nasıl bir kıyaslama yaptınız da yanından geçemez izlenimine kapıldınız merak ettim.Fiyata göre değerlendireceksek ikisinin arasında bir fark yok.

Tabiki ikisi de çok başarılı doktorlar.Tarz olarak ben Eren beyin yaptığı burunları daha çok beğeniyorum.İkisi arasında nasıl bir kıyaslama yaptınız da yanından geçemez izlenimine kapıldınız merak ettim.Fiyata göre değerlendireceksek ikisinin arasında bir fark yok.
eren bey ile barış bey’in yaptığı burunlardan fark nedir ki ben anlamadım

İsim olarak gecmemiş ama benim Agustos ayında yiğenimi Emre İlhan ameliyat etti. Aradan beş altı ay gecince artık gönül rahatlıgıyla Emre İlhan harika burunlar yapıyor diyebilirim. Çok memnunuz hem estetik anlamda hem de ameliyat sonrası surecten çok memnun kaldık. Komplikasyon yaşamamak bizim için önemliydi çünkü yiğenim Amerika’da yaşıyor dönüş tarihi de belliydi seyahatten de etkilenmedi. Ameliyat sonrası da hic ilgi sorunu yaşamadık, son kontrol günü Emre beyle ve hemşirelerle sarılıp ayrıldık. Açıkcası benim karın ve meme ameliyatım için böyle bir doktor çıksa karşıma ne harika olur, Emre İlhan’daki ilgi alaka ve profesyonelliği gördükten sonra resmen çıtam yükseldi. Fotograf koyamıyorum yiğenim doktora bile before after için izin vermedi ergen biraz beni de öldürür. Umarım hepimiz secimlerimizden mutlu sonuclar alırız. Sevgiler iyi seneler bu vesileyle

İsim olarak gecmemiş ama benim Agustos ayında yiğenimi Emre İlhan ameliyat etti. Aradan beş altı ay gecince artık gönül rahatlıgıyla Emre İlhan harika burunlar yapıyor diyebilirim. Çok memnunuz hem estetik anlamda hem de ameliyat sonrası surecten çok memnun kaldık. Komplikasyon yaşamamak bizim için önemliydi çünkü yiğenim Amerika’da yaşıyor dönüş tarihi de belliydi seyahatten de etkilenmedi. Ameliyat sonrası da hic ilgi sorunu yaşamadık, son kontrol günü Emre beyle ve hemşirelerle sarılıp ayrıldık. Açıkcası benim karın ve meme ameliyatım için böyle bir doktor çıksa karşıma ne harika olur, Emre İlhan’daki ilgi alaka ve profesyonelliği gördükten sonra resmen çıtam yükseldi. Fotograf koyamıyorum yiğenim doktora bile before after için izin vermedi ergen biraz beni de öldürür. Umarım hepimiz secimlerimizden mutlu sonuclar alırız. Sevgiler iyi seneler bu vesileyle
Teşekkür ederim.Sitede emre ilhanla ilgili okadar kötü yorum varki ben de yaptığı burunları çok beğeniyorum ama güvenemiyorum.İyi seneler dilerim

Aaa ya şaka gibi, ofisinde oturacak yer yok resmen yerli yabancı hasta dolu, epey de sıra gelmiyor ve defalarca ön görüşme yapıyor. Biz de beklerken bir sürü kontrol hastası gördük konustuk baktık burunlar cok güzel artık tamam başka dr gereksiz dedik bi de üstüne altı ay da bekledik. Yiğenim Amerika’dan gelecegi için daha önceye alsak israrımıza ragmen olmadı, sonradan kaç kere de ben kendim gidip rica ettim öne cekelim diye ama boş gün bulamadılar. Bizimle aynı gün üç burun ameliyatı yaptı sonradan kontrollerde karşılaştık onlar da mutluydu. Acaba eski tarihli şikayetler falandı da tekniğini mi değiştirdi şu an aynı kişi mi diye şüpheye düştüm. Doktor konusu kişiye özeldir tavsiye sevmem ama ben bizimki dahil orda ameliyat olmus çok insan gördüm o yüzden cekinmeden yazdım. Üstelik baya pahalı bir doktor. Şu an burnum bişiy olsa başka dr aramam ama param yeter mi onu bilmem. Bence dr secerken en iyi yöntem gidip muayenehanede eski hastalarla konuşmak biz böyle karar verdik. Dr la yüz yüze gelmeden zaten olacak iş değil. Benden tavsiye gidip ofise çöreklenin zaten cok sıra beklersiniz o arada da bir sürü hastayla konusursunuz.

Az önce Doç Dr. Eren Taştan'ın asistanı ile telefonda görüştüm. Daha önce septum deviasyonu ameliyatım olduğu için ilk kez estetik operasyon olacak olsam da revizyon olarak değerlendirdi ve revizyon ameliyat bütçesi "55.000 TL'den başlıyor" dedi. Muayeneden sonra netleşiyormuş tam bedel ve muayene de 400 TL imiş.

Az önce Doç Dr. Eren Taştan'ın asistanı ile telefonda görüştüm. Daha önce septum deviasyonu ameliyatım olduğu için ilk kez estetik operasyon olacak olsam da revizyon olarak değerlendirdi ve revizyon ameliyat bütçesi "55.000 TL'den başlıyor" dedi. Muayeneden sonra netleşiyormuş tam bedel ve muayene de 400 TL imiş.
Benim ilk operasyonum olacak.Büyük ihtimal Eren Beye ameliyat olacağım.Barış beyi eledim zaten.

Malesef fiyatlar can yakici

Merhaba Arkadaşlar;
Yeni üye oldum bir hatam olursa kusura bakmayın.Ben burun ameliyatı olacağım.İki isimde karar kıldım.Barış Çakır ve Eren Taştan.Eren Taştan'a ameliyat olanınız veya bir bilgisi olan benimle paylaşırsa çok sevinirim.Teşekkür ederim.
Merhabalar ameliyat oldunuz mu acaba olduysanız Eren taştanı mı yoksa barış Çakır’ı mı tercih ettiniz, memnun musunuz ameliyat sonrası süreç nasıl geçti, biraz bilgi verebilir misiniz 🥺

X