Makarnalar Erişteli Tavuklu Avunya Mantısı - İçim Yoğurt Sponsorluğunda

Bozulmuş hallerine bi ara bakı vereyim bari:KK19:ama senin takım teşkilat hiç bozulmamış tam gaz devam :nazar::KK47:
bakma cok gulersın mesela sadece tabak var evvosum :KK70: :KK70: ayyy onlar benım bebeklerım gozum gıbı bakıyorum onlara parlatırım severim :p

Senin yine tqbak varmış ben bu aralar tencere kullanıyorum fazlalık olmasın diye el alışkanlığı oldu öyle bir rezillik çıkarmıyayım burda :sus::olamaz:
ayy hamileliğin sonlarına doğru insan cok usengec oluyor evvosum ınanırım yanı tencereden yedıgınıze :KK70: ben merdıven cıkmamak ıcın evde en alt katta yatıp kalkardım mutfak var wc var bı koltugada koala gıbı uzanırdım oh benı burda kımse ellemesın derdım :KK70: :KK70:

ayy hamileliğin sonlarına doğru insan cok usengec oluyor evvosum ınanırım yanı tencereden yedıgınıze :KK70: ben merdıven cıkmamak ıcın evde en alt katta yatıp kalkardım mutfak var wc var bı koltugada koala gıbı uzanırdım oh benı burda kımse ellemesın derdım :KK70: :KK70:
Vallahi aynı durumdayım bir katyam bile yok tek başına yuvarlanıyorum 😂😂😂
Senin bıcırlar nasıl büyüdüler tabi dimi 🥹 sağlıklı uzun ömürleri olsun inşallah hayırlı evlat olsunlar :anne::KK200::nazar:

Vallahi aynı durumdayım bir katyam bile yok tek başına yuvarlanıyorum 😂😂😂
Senin bıcırlar nasıl büyüdüler tabi dimi 🥹 sağlıklı uzun ömürleri olsun inşallah hayırlı evlat olsunlar :anne::KK200::nazar:
amiiin evvosum büyüyor zıpırlar tam hareketlı zamanları allah nasıp ederse abla bıle olacaklar haziranda :KK68:

X