Erkeğin ilişkiye ara vermek istemesi

Thunder27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
67
44
31
Tartışma veya kavga olmadan bir erkek ilişkiye ara vermek istiyor ise bunun altındaki neden ne olabilir? Partneri ile konuşmak yerine neden kendi içlerine kapanıp düşünmeyi seçiyorlar?

Benim Sultan

İnsan Kendinin Aynasıdır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
290
355
28
Bir Çok Faktor Var.

1. Duygusu varmi yokmu emin değildir. Ara verip, Duygularindan emin olmak Istiyordur. Bunu partnerine söyliyemez, Seni Seviyormuyum bilmiyorum demek karşidakini yikar!

2. Başka biriyle olmak istiyordur, e bunu duysaniz seni aldatmadim olur adi.

3. Bir bakim beni başkasi isticekmi, senden daha iyisini bulcammi, bulamazsam dönerim. Acik kapi birakiyordur.

4. Bunalmiştir.

sena zeynep

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
22 Mart 2015
10.956
45.320
34
Başka biri vardır.

Scener

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
4.303
7.904
Baska birinden hoslaniyor. Ondan olumlu cevap alirsa senden ayrilacak. Olumsuz cevap aliraa sana donecek

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 474 gün geçti.

Yakud-u Anka

Banlanamazsan banlatırlar gülüm💬
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
2.941
19.561
Tartışma veya kavga olmadan bir erkek ilişkiye ara vermek istiyor ise bunun altındaki neden ne olabilir? Partneri ile konuşmak yerine neden kendi içlerine kapanıp düşünmeyi seçiyorlar?
Ne kapanması açılmış gözünü aç 😅

ikarus

el éxito es la mejor venganza
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
108
250
32
İlişkiye ara vermek nedir ya sinema filmi mi oynatıyorsunuz :/ Böyle bi şey olamaz. Geri döndüğünde aynı şekilde o ilişki sağlıklı bir şekilde devam etmez. Ayrılın daha iyi yani. Muhtemelen ayrılmak istiyor ama ara verelim diyor. Ara vermeyelim direkt ayrılalım de. Sebepsiz yere olmaz çünkü. Derdi sıkıntısı varsa birlikte göğüs gerip altından kalkarsınız ama adam gitmeyi tercih ediyor.

bixipuppy

buraya ne yazsam ceza yiyorum 🤦🏻‍♀️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
863
1.162
Eşimden önce bi sevgilim vardı. Aptalın çocuğu bana ara vermek istediğini, psikolojisinin iyi olmadığını söyledi. Zaten aşkından da ölmüyordum. Saldım ipini sonra gittim taş oğlu taş olan eşimle tanıştım. Sonra bende bir değişim oldu bir değişim oldu. Gördüyse tanıyamamıştır it herif.
Yani demem o ki hayat belki de daha güzelini hazirliyordur sana. Bilemezsin 🌹