Erkeğin ilişkiye ara vermek istemesi

Thunder27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
61
42
33
Tartışma veya kavga olmadan bir erkek ilişkiye ara vermek istiyor ise bunun altındaki neden ne olabilir? Partneri ile konuşmak yerine neden kendi içlerine kapanıp düşünmeyi seçiyorlar?

Bir Çok Faktor Var.

1. Duygusu varmi yokmu emin değildir. Ara verip, Duygularindan emin olmak Istiyordur. Bunu partnerine söyliyemez, Seni Seviyormuyum bilmiyorum demek karşidakini yikar!

2. Başka biriyle olmak istiyordur, e bunu duysaniz seni aldatmadim olur adi.

3. Bir bakim beni başkasi isticekmi, senden daha iyisini bulcammi, bulamazsam dönerim. Acik kapi birakiyordur.

4. Bunalmiştir.

İlişkiye ara vermek nedir ya sinema filmi mi oynatıyorsunuz :/ Böyle bi şey olamaz. Geri döndüğünde aynı şekilde o ilişki sağlıklı bir şekilde devam etmez. Ayrılın daha iyi yani. Muhtemelen ayrılmak istiyor ama ara verelim diyor. Ara vermeyelim direkt ayrılalım de. Sebepsiz yere olmaz çünkü. Derdi sıkıntısı varsa birlikte göğüs gerip altından kalkarsınız ama adam gitmeyi tercih ediyor.

Eşimden önce bi sevgilim vardı. Aptalın çocuğu bana ara vermek istediğini, psikolojisinin iyi olmadığını söyledi. Zaten aşkından da ölmüyordum. Saldım ipini sonra gittim taş oğlu taş olan eşimle tanıştım. Sonra bende bir değişim oldu bir değişim oldu. Gördüyse tanıyamamıştır it herif.
Yani demem o ki hayat belki de daha güzelini hazirliyordur sana. Bilemezsin 🌹

derdininin ne olduğunu söylemeyip kadını soru işaretleriyle bırakan hiç bir adamın niyeti iyi değildir.

1. Başkasından hoşlanmıştır. Onu garantiye almadan seni bırakmak istemiyordur.
2. Sıkılmıştır. İlişkiniz sıkıcı gelmiştir artık ona. Biraz bunu düşünmek istiyodur.
3. Bir problemi vardır. Sana yansıtmayan bir süre buna vakit ayırmak istiyordur. Depresyon bile olabilir bu..
Fakat yüksek ihtimalle başkası vardır. Diğerleri nadir görülür.

Ablam ara verelim diye gelen eski sevgilisini "aşkta ara olmaz" deyip terketmişti. Çocuk uzun bir süre kendine gelemeyip ablama geri dönmeye çalıştı ama nafile 😄 aklıma o geldi okuyunca...

X