Erkeğin yakın kız arkadaşı olur mu

Neden olmasın? Benim de yakın erkek arkadaşım var eski sevgiliminde yakın kız arkadaşı vardı ikimizde bu durumu sorun etmiyorduk.

Tüm yorumları okudum bana dedi ki zaten o kızın görüştüğü var senden önce temas ediyorduk şimdi etmem mesafemi korurum dedi bu arada biz flörtüz daha sevgili değiliz numaralaşmadık sadece konuşuyoruz henüz haftasonu okuduğum şehre gelmeyi düşünüyor yüz yüze daha net konuşulur bence birde hazır konu açmışken şunu sorayım ben bipolar şüphem olduğunu söyledim bilsin istedim tanı koyulursa sizce demem iyi mi olmuş yoksa hiç mi dememeliydim ama çok destek oluyor senle beraber psikiyatriye gideriz felan dedi

Tüm yorumları okudum bana dedi ki zaten o kızın görüştüğü var senden önce temas ediyorduk şimdi etmem mesafemi korurum dedi bu arada biz flörtüz daha sevgili değiliz numaralaşmadık sadece konuşuyoruz henüz haftasonu okuduğum şehre gelmeyi düşünüyor yüz yüze daha net konuşulur bence birde hazır konu açmışken şunu sorayım ben bipolar şüphem olduğunu söyledim bilsin istedim tanı koyulursa sizce demem iyi mi olmuş yoksa hiç mi dememeliydim ama çok destek oluyor senle beraber psikiyatriye gideriz felan dedi
Durumunuzu söylemeniz iyi olmuş fakat çok fazla dillendirip konuyu on planda tutmayın. Ilerde neden anlatmadın demesinden iyidir ama ciddi bir ilişki yok suan için sizin alanınıza girmesine izin vermeyin. Olaylar biraz ilerlediğinde ve tartışma olursa bunu size karşı kullanmayacağını da test etmiş olursunuz.
Kiz arkadaş konusunda da daha erken bir tercih yaptırmak için ama tavrınızı baştan koymanız iyi olmuş neyi sevip sevmediğinizi bilsin ona göre davransın ilerleyen süreçte görüşmelerini istemezsen söylersin. Herkesin bakış açısı farklı şahsen ben evliyim ve eşimin yakın bir kız arkadaşı olmasını istemem rahatsız olurum.

Durumunuzu söylemeniz iyi olmuş fakat çok fazla dillendirip konuyu on planda tutmayın. Ilerde neden anlatmadın demesinden iyidir ama ciddi bir ilişki yok suan için sizin alanınıza girmesine izin vermeyin. Olaylar biraz ilerlediğinde ve tartışma olursa bunu size karşı kullanmayacağını da test etmiş olursunuz.
Kiz arkadaş konusunda da daha erken bir tercih yaptırmak için ama tavrınızı baştan koymanız iyi olmuş neyi sevip sevmediğinizi bilsin ona göre davransın ilerleyen süreçte görüşmelerini istemezsen söylersin. Herkesin bakış açısı farklı şahsen ben evliyim ve eşimin yakın bir kız arkadaşı olmasını istemem rahatsız olurum.
Evet teşekkür ederim bende öyle düşündüm şimdi der birden bana niye demedin felan diye söyle kurtul dedim ben konuşmayı keser diye düşündüm aksine destekçim oldu şaşırdım mesela bugün biraz dengesizdim yine aradı espriler yaptı güldürdü beni kapadık ama arkadaşlarıma tipi çirkin geldi bana gelmiyor karakteri önemli benim için o da düzgün gibi şu anlık ileride değişmezse.

Birde nasıl desem çok kafa dengi çocuk kafamın ilk kez biriyle bu kadar uyuştuğunu hissediyorum çok güldürüyor beni içim onla konuşurken hiç huzursuz değil eski flörtlerim ile -bana göre mani zamanımda bilinçsizce-konuştuğum flörtlerde içim hep huzursuzdu ve mutlaka bir şey çıkardı onda bunda öyle değil ama maşallah.

Tabi duruma göre yaşa göre değişir. Yakın olmak demek mıç mıç ergen muhabbeti gibiyse ben şahsen istemem. Ancak samimiyetine, güvenilir veya işte karakterli oluşuna istinadense sıkıntı yok. Benim öyle bir arkadaşım var bmesela her dakika görüşmeyiz ama başıma bir iş gelse yardımıma koşar. Evli kendisi de güzel bir eşi var benim eşimde tanır kendisini konuşurlar. Seviye ve niyet çok önemli. Mesela gecenin birinde pişt naber kız falan yazmaz yakınız diye.

Tabi duruma göre yaşa göre değişir. Yakın olmak demek mıç mıç ergen muhabbeti gibiyse ben şahsen istemem. Ancak samimiyetine, güvenilir veya işte karakterli oluşuna istinadense sıkıntı yok. Benim öyle bir arkadaşım var bmesela her dakika görüşmeyiz ama başıma bir iş gelse yardımıma koşar. Evli kendisi de güzel bir eşi var benim eşimde tanır kendisini konuşurlar. Seviye ve niyet çok önemli. Mesela gecenin birinde pişt naber kız falan yazmaz yakınız diye.
Bana çok anlatmadı kızı sadece sınıftanmış ve yakınlarmıl

Bana çok anlatmadı kızı sadece sınıftanmış ve yakınlarmıl
Biraz bekle bakalım gözlemle. Baktın çok sırnaşık tipler sana uymazsa ayrılırsın. Şimdi kimse yeni tanıdığı kız için arkadaşını silmez. Ama anladığım kadarıyla çocuk sanada çok ölüp bitmiyor

Herkese iyi geceler benim görüştüğüm birisi var şu anda normal sohbet ediyoruz akıyor gayet konuşurken bana kız arkadaşı olduğunu çok yakın olduklarını söyledi bende sinirlenip bunun olamayacağını dedim diretti temas etmez mesafeyi korurum ama arkadaşlığımı bitirmem dedi çok kez söyledim diretince bıraktım demeyi sizce erkekle kız yakın arkadaş olur mu içime kurt düştü benim bir daha söyleyeyim mi?Ona yoksa halı altına mı kaldırayım
"Hali altina supurmek" ogretmen hanim.

Merak ediyorum sinifinizda kız ve erkek ogrenciler arkadaslik etmiyor mu?

S

Kız buna dokunuyormuş işte omzuna felan ya da görüşünce sarılıyorlarmış
Ya sürekli şaka ayağına omzuna falan dokunuyorsa sıkıntı tabi de öyle arada dokunuyosa ne olacak ki?
Ayrıca görüşünce sarılmaktan ne olacak ya da vedalaşırken?
Çocuğun bunları belirtmeside tuhaf yani. Bilmiyorum bana göre gayet normal şeyler.

Herkese iyi geceler benim görüştüğüm birisi var şu anda normal sohbet ediyoruz akıyor gayet konuşurken bana kız arkadaşı olduğunu çok yakın olduklarını söyledi bende sinirlenip bunun olamayacağını dedim diretti temas etmez mesafeyi korurum ama arkadaşlığımı bitirmem dedi çok kez söyledim diretince bıraktım demeyi sizce erkekle kız yakın arkadaş olur mu içime kurt düştü benim bir daha söyleyeyim mi?Ona yoksa halı altına mı kaldırayım
Siz kimsiniz ya sizin ne haddinize daha üç günlük insansınız + karşı cinsi arkadaş olarak göremeyen insanda kusur ararım demek ki her karşı cinse bir şey hissediyorsunuz

Değiştirmeye çalışacağınız biri ile görüşmeyin. Ona doğru geliyor, size gelmiyor diye arkadaşları ile görüşmesin mi yani? Benim de var yakın erkek arkadaşlarım. Eşim asla görüşemezsin dese kabul etmem. Herkesin bir sınırı var.

Olur, neden olmasın ki? Yıl 2024, kadın-erkek iş, okul, sosyal hayatta bir aradayken hala kadın erkek arkadaş olur mu sorusunu sormak bana çok tuhaf geliyor. Eşim bana daha yeni tanışmışken tek bir erkek arkadaşım için bile sinirlenip olamaz deseydi bugün asla eşim değildi

Daha birbirinizde numaranızın bile olmadığı birinin arkadaşına, hayatına bu şekilde karışma haddini nerden buluyorsunuz?

Kizla tanisin sorun etme zaten izlenimlerin sana dogruyu gösterir zamanla tartisilacak bir konu daha cok yenisiniz belki sende o kizla iyi anlasirsin zaten o kizi begense onu secerdi ne diye kiskanirsinki oda sevgilisi olan arkadasina yanasmaz herhalde.. Suan sorun edecek bir durum yok kiskanclik yapmanda normal olabilir bu kadar yakin ben olsam bende kiskanirim erkek kiz yakin arkadasliklara bunu kendi acindanda düsün ama önemli olan niyet bir düsün yani hangi devirdeyiz arkadasligin cinsiyetimi var herkes kendini bildikten sonra sonucta o kizinda sevgilisi olacak evlencek öyle düsün sen ona güven zaten güvenini kaybederse o zaman bitirirsin buda bir sinav olsun en azindan onu denemis olursn sadiksa zaten birsey olmaz Valla biz yaklasik 10 sene olacak evleneli 2 cocugum var esimin tonca kiz arkadasi var yabanci hepsine iyi zaten kendi gibi sohbeti iyi art niyetsiz kizlarla sohbeti olur esim cogu cocukluk arkadasi tabi kizla gezmiyor ama gezdimide denk geldimi bir araya konusurlar uzun uzun muhabbet niyet önemli senin dedigin cok cok yakin tabi hep görüsüp gezdigi kiskanmakta haklisin ama artik bu devirde olagan birsey dert etme.Bir sesin cikarma biraz zamana birak bakalim neler olacak

X