Erkeğin yakın kız arkadaşı olur mu

Herkese iyi geceler benim görüştüğüm birisi var şu anda normal sohbet ediyoruz akıyor gayet konuşurken bana kız arkadaşı olduğunu çok yakın olduklarını söyledi bende sinirlenip bunun olamayacağını dedim diretti temas etmez mesafeyi korurum ama arkadaşlığımı bitirmem dedi çok kez söyledim diretince bıraktım demeyi sizce erkekle kız yakın arkadaş olur mu içime kurt düştü benim bir daha söyleyeyim mi?Ona yoksa halı altına mı kaldırayım
Olamaz bana gore

Öğretmen hanım okulda kız ve erkek çocuklarını ayrı ayrı oturutuyor musunuz malum arkadaş olabilirler . Ya da üniversite de hiç mi bir erkekle iletişim kurup not falan alışverişi yapmadınız . Bu mesleği mesela nasıl icra etmeye karar verdiniz . Ülkenin eğitim kalitesi niye bu kadar düştü ? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi

Eşimle sevgili olduğum dönemde en yakın arkadaşı yine bir kadındı. Benimle alakalı bile çoğu derdini sorununu ona anlatıyormuş.
Hatta o dönem erkek arkadaşlarından çok o kadına güveniyordum. Erkek erkeği çok kolay yoldan çıkartır çünkü…
Tavsiyem çok fazla üsteleme ilişkin tazeyse yoksa seni silmeye kadar gidebilir

Öğretmen hanım okulda kız ve erkek çocuklarını ayrı ayrı oturutuyor musunuz malum arkadaş olabilirler . Ya da üniversite de hiç mi bir erkekle iletişim kurup not falan alışverişi yapmadınız . Bu mesleği mesela nasıl icra etmeye karar verdiniz . Ülkenin eğitim kalitesi niye bu kadar düştü ? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi
Ben henüz 1.sınıfım

İkimizin de karşı cinsten cokkk yakın arkadaşımız yok muhtemelen pek memnun olmazdım 😅

Size uyan kız arkadaşı olmayan bir erkek bulun. Kendi görüşünüzde olmayan biriyle zor anlaşırsınız.
Erkekler yakın kız arkadaşlarını sizler için silse de ayrıldığınız an geri konuşurlar, çünkü aslında kız olan erkek arkadaşı iki oynaş görsün diye kendini geri çekmeye razı olur. O yüzden hiç güç savaşlarına girmeyin kendinizi de küçük düşürmeyin.

Daha sevgili olmadan bipolarım diyen, arkadaşlarımı kıskanan birini görsem arkama bakmadan kaçardım.

Herkese iyi geceler benim görüştüğüm birisi var şu anda normal sohbet ediyoruz akıyor gayet konuşurken bana kız arkadaşı olduğunu çok yakın olduklarını söyledi bende sinirlenip bunun olamayacağını dedim diretti temas etmez mesafeyi korurum ama arkadaşlığımı bitirmem dedi çok kez söyledim diretince bıraktım demeyi sizce erkekle kız yakın arkadaş olur mu içime kurt düştü benim bir daha söyleyeyim mi?Ona yoksa halı altına mı kaldırayım
Aralarındaki ilişkinin boyutuna bağlı. Yani öyle çok samimiyetin derecesine bağlı olabilir. Yani sınırlara dikkat ediyorlarsa olabilir. Ancak o sınırı bilmiyorlarsa olay çıkarırım.Mesafelerini biliyorlar da saygı duyarım. Ama öyle mıç mıçlarsa hadi eyvallah derim. Eşim ve benimde karşı cinsten arkadaşlarımız var sınırımızı biliriz. Birbirimizi rahatsız edecek hareketler asla olmaz.

X