Erkek arkadaşa hediye önerisi

nescioquisegosum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
939
1.472
21
Hanımlar merhaba,
Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi alacağım. Sizden de hediye fikri istiyorum. Bütçem 10-15 bin tl arası. Güzel kaliteli bir şey olmasını istiyorum.
Playstation almayı düşünmüştüm ama 25-28 bin tl arası olduğu için alamayacağım sanırım.
Hediye önerilerinize açığım. Hepinize çok teşekkür ederim şimdiden.

Bu tarz konularda aklima hep bu geliyor 🤣
FB72D36F-D0D7-4332-BB19-860CEFE4BD0F.jpeg

Şaka bir yana ben esime genelde kiyafet/ayakkabi/saat/parfum aliyorum. Yaratici bir tavsiyem yok malesef.

İlgi alanları neler ki?
Futbol, el becerisi gerektiren şeyler (lego yapmak, yapboz yapmak, resim çizmek gibi), gezmek… ha bir de ayakkabı koleksiyonu var. Aslında koleksiyonu için güzel bir ayakkabı almayı düşündüm ama benim beğendiğimi o beğenir mi çok bilemiyorum. Tarzımız çok yakın değil çünkü

Futbol, el becerisi gerektiren şeyler (lego yapmak, yapboz yapmak, resim çizmek gibi), gezmek… ha bir de ayakkabı koleksiyonu var. Aslında koleksiyonu için güzel bir ayakkabı almayı düşündüm ama benim beğendiğimi o beğenir mi çok bilemiyorum. Tarzımız çok yakın değil çünkü
Ben eşime uzaktan kumandalı araba aldım. 7 bin civari bakabilirsiniz Lego seviyorsa sevebilir, bizim ev de Lego doldu kendinden yapmalı araba aldım şimdi baya 2 gün yaptı sonra park bahçe sürüyor 😅

Hanımlar merhaba,
Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi alacağım. Sizden de hediye fikri istiyorum. Bütçem 10-15 bin tl arası. Güzel kaliteli bir şey olmasını istiyorum.
Playstation almayı düşünmüştüm ama 25-28 bin tl arası olduğu için alamayacağım sanırım.
Saat erkeklerin en sevdigi hediyyeler arasında bence mutlaka takarlar.Güzel marka parfumde ola bilir şık bir bileklik falan.

PlayStation pahalı bence de son sürüm yerine bir alt sürümü daha uygun olabilir futbolla ilgili hediye olarak fiyat olarak daha bütçeye uygun olabilir diye düşünüyorum eğer onda da yoksa.
Resim seviyorsa tual seti alınabilir ayakkabı bence spor güzel birşey ise asla beğenmeme olayları yok gibi birşey birde koleksiyoner diyorsun 😆
Takı seviyor mu ona beyaz altın ya da gümüş ince zincir kolye, bileklik takıyorsa küpe vs de alınabilir.

Hanımlar merhaba,

Siz 21 yaşındaymışsınız. Gelir düzeyiniz bir hediye için, neredeyse 1 asgari ücret ayıracak kadar yüksek mi ?

Pahalı olan hediyeyi bilmiyorum ama hediyenin yanına şöyle bir çift legosu yaptırabilirsin kankafa'dan, çok tatlışlar

X