Erkek arkadaşım cimri mi

Bence maddi durumu ortalama olan biri bile marketten kek içecek alıp vakit geçirmez sevgilisiyle.
Bir yerde oturup kahve içmek ne kadar masraf olabilir.
Ayrıca arkadaşları ile yemege gidip size gelince hadi marketten birşeyler alalım demesi sevimsiz. O zaman paran yoksa arkadaşlarınla da çıkmazsın.
Hediye konusunda kadınlar bile altta kalmamak için sevgilim bana şurada yemek ısmarladı kahve tatlı ısmarlayayım,hediye aldı bende alayım falan diye düşünüp kendi bütçelerince çaba sarfediyorsa bir erkek dandik bir kolye ile gelmemeli hediye diye ki onu da zaten ayda alemde bir alıyormuş.
Cimri evet.
22 yaşında gencecik bir kadınsın,lütfen hayatını bununla heba etme. Herşey hediye,lüks yerlerde kutlama,yemek değil tabi ama bunlar jesttir ,inceliktir. Sen ona incelikle jestler yaparken onun böyle davranması hoş değil. Kendi değerinin farkında ol,değerini bilen birini yanında adam diye gezdir. Bundan bir cacık olmaz zira. Kızı olan bir anneyim ben,ablan olacak yaştayım,az çok birşeyler yaşadım gördüm,abla tavsiyesi kabul et bunu da.
2 gündür siteye girmiyordum cevap da veremedim kimseye.Ayrılık konuşmasından sonra yanıma gelmek istedi kabul ettim.Dün yüz yüze konuştuk her şeyi açıkladım.Kendimi değerli hissettirmediğini açıkladım.Sadece sevgi değil jestler beklediğimi açıkladım.Anlayamamış öyle söylüyor.Bunların senin için önemli olduğunu bilmiyordum dedi.Hediye mevzusu için de o zaman elindeki para ile bunu aldığını söyledi.Asla inanmıyorum tabiki çocuk değilim bazı seyleri anlayabiliyorum.Haftalık 1000 TL'yi sigaraya ayırıyor bana 50 TL'lik kolyeyi layık görmüş.İlgiden hoşlandığımı, kendinin beni cepte gördüğünden bahsettim tabiki inkar etti.Çok alıngan davranıyormuşum öyle söyledi.Kendisi bu arada benden önceki sevgilisi bile olmayan kişi için bile 900 küsür kilometre yol giden birisi:). Çok kırgın ayrılmak istemedim bir yılın hatrina.Senin ilişki anlayışın ile benimki uymuyor ayrılmak istiyorum dedim.Pişman olacaksın bana haksızlık ettin dedi.Vedalastik bitirdik.

2 gündür siteye girmiyordum cevap da veremedim kimseye.Ayrılık konuşmasından sonra yanıma gelmek istedi kabul ettim.Dün yüz yüze konuştuk her şeyi açıkladım.Kendimi değerli hissettirmediğini açıkladım.Sadece sevgi değil jestler beklediğimi açıkladım.Anlayamamış öyle söylüyor.Bunların senin için önemli olduğunu bilmiyordum dedi.Hediye mevzusu için de o zaman elindeki para ile bunu aldığını söyledi.Asla inanmıyorum tabiki çocuk değilim bazı seyleri anlayabiliyorum.Haftalık 1000 TL'yi sigaraya ayırıyor bana 50 TL'lik kolyeyi layık görmüş.İlgiden hoşlandığımı, kendinin beni cepte gördüğünden bahsettim tabiki inkar etti.Çok alıngan davranıyormuşum öyle söyledi.Kendisi bu arada benden önceki sevgilisi bile olmayan kişi için bile 900 küsür kilometre yol giden birisi:). Çok kırgın ayrılmak istemedim bir yılın hatrina.Senin ilişki anlayışın ile benimki uymuyor ayrılmak istiyorum dedim.Pişman olacaksın bana haksızlık ettin dedi.Vedalastik bitirdik.
Hakkınızda hayırlısı olsun

Merhaba.1 yılı geçen ilişkim var.Erkek arkadaşım anlayışlı biridir gönlümü alır küs uyutmaz.Bu konularda bir problem yok ama başka bir konudan muzdaribim.Erkek arkadaşımla benim üniversiteden dolayı ayda bir buluşabiliyoruz.Kendi çalışıyor ben yakın bir yerde üniversite okuyorum.Neyse konuya geleyim ben.Erkek arkadaşımla son buluşmamızda yanımda para olmadığı için aç değilim dedim.Kendi acıkmıştı ve yemek yemek istediğini söyledi.Bende tamam sen ye ben aç değilim bende çay söylerim dedim.Gittik yemek yedi bende çay içtim ama cebimde çok az para vardı o yüzden kendi yediği yemeği ödeyemezdim.Şaka niyetli hadi kalk kasaya öde dedi bende ödeyim tabi diyip güldüm sonra biraz bekledik neyse ben geliyorum ödeyip dedi tamam dedim bende onu bekledim.Bu sadece bir örnek buluştuğumuz esnada hiç yemek yemiyoruz kahve içmiyoruz aktivite yapmıyoruz sadece bir çay bahçesinde bankta oturuyoruz.Kendj arkadaşları ile dışarı çıktığında sürekli yemek yemeğe gidiyorlar bana teklif dahi etmiyor.A101'e gidip meyve suyu çikolata alıp yiyoruz.Gecen sene doğum günümde bir şey almadı bu sene de kolye almış fiyatına baktım 50 TL çiçek Sepetinden bijuteri kolye.Hem tarzım değil hemde zaten bir kere taktım koptu.Sevgililer gününde almadı yılbaşında almadı yıldönümü geçti kutlama yapmadık.Benim ilk sevgilim olduğu için heyecanliydim açıkçası özel günlere de önem veriyorum.Maddi olarak çok iyi diyemem ben çalışmıyorum kpss hazırlarlaniyorum ama onun ailesi ve kendi bizden kat ve kat fazla kazanıyor.Ben ona sweatshirt akıllı saat zincir kolye aldım 800 TL'ye battaniye ördüm.Çok pahalı hediye zaten beklemiyorum alsa da kabul etmem ama kolye de alıyorsa gümüş şık kolyeler var onlardan da alabilir.Çicek zaten almıyor.En yakın arkadaşlarım çok güzel ilişkiler yaşıyor doğum günlerinde parti veriyorlar yıldönümünde baş başa şık bir restaurantta yemek yiyorlar, hediye veriyorlar gerçekten çok özeniyorum.Bu kadar olmasa da doğumgünümde bulussak pasta yesek de olurdu ya da yıldönümünde bir yemek de yesek olurdu.Yaslar 22 26 küçük de değil düşünemiyor desem.Geçen gün arkadaşım erkek arkadaşı için organizasyon yaptı hediye pasta vs. Bana da sordu fikir almak için o sırada erkek arkadaşıma söyledim böyle böyle diyor sen erkeksin sence ne alabilir diye.Boşa masraf yapıyor ya diyip güldü sana göre öyle ben de değer veriyorum açıkçası dedim bir seg demedi kapattı konuyu.Düzelir mi bu adam ben ne yapmalıyım? Çok uzun oldu buraya kadar okuduysaniz teşekkür ederim.
Oğlak burcu erkeği sorunsalı…

Merhaba.1 yılı geçen ilişkim var.Erkek arkadaşım anlayışlı biridir gönlümü alır küs uyutmaz.Bu konularda bir problem yok ama başka bir konudan muzdaribim.Erkek arkadaşımla benim üniversiteden dolayı ayda bir buluşabiliyoruz.Kendi çalışıyor ben yakın bir yerde üniversite okuyorum.Neyse konuya geleyim ben.Erkek arkadaşımla son buluşmamızda yanımda para olmadığı için aç değilim dedim.Kendi acıkmıştı ve yemek yemek istediğini söyledi.Bende tamam sen ye ben aç değilim bende çay söylerim dedim.Gittik yemek yedi bende çay içtim ama cebimde çok az para vardı o yüzden kendi yediği yemeği ödeyemezdim.Şaka niyetli hadi kalk kasaya öde dedi bende ödeyim tabi diyip güldüm sonra biraz bekledik neyse ben geliyorum ödeyip dedi tamam dedim bende onu bekledim.Bu sadece bir örnek buluştuğumuz esnada hiç yemek yemiyoruz kahve içmiyoruz aktivite yapmıyoruz sadece bir çay bahçesinde bankta oturuyoruz.Kendj arkadaşları ile dışarı çıktığında sürekli yemek yemeğe gidiyorlar bana teklif dahi etmiyor.A101'e gidip meyve suyu çikolata alıp yiyoruz.Gecen sene doğum günümde bir şey almadı bu sene de kolye almış fiyatına baktım 50 TL çiçek Sepetinden bijuteri kolye.Hem tarzım değil hemde zaten bir kere taktım koptu.Sevgililer gününde almadı yılbaşında almadı yıldönümü geçti kutlama yapmadık.Benim ilk sevgilim olduğu için heyecanliydim açıkçası özel günlere de önem veriyorum.Maddi olarak çok iyi diyemem ben çalışmıyorum kpss hazırlarlaniyorum ama onun ailesi ve kendi bizden kat ve kat fazla kazanıyor.Ben ona sweatshirt akıllı saat zincir kolye aldım 800 TL'ye battaniye ördüm.Çok pahalı hediye zaten beklemiyorum alsa da kabul etmem ama kolye de alıyorsa gümüş şık kolyeler var onlardan da alabilir.Çicek zaten almıyor.En yakın arkadaşlarım çok güzel ilişkiler yaşıyor doğum günlerinde parti veriyorlar yıldönümünde baş başa şık bir restaurantta yemek yiyorlar, hediye veriyorlar gerçekten çok özeniyorum.Bu kadar olmasa da doğumgünümde bulussak pasta yesek de olurdu ya da yıldönümünde bir yemek de yesek olurdu.Yaslar 22 26 küçük de değil düşünemiyor desem.Geçen gün arkadaşım erkek arkadaşı için organizasyon yaptı hediye pasta vs. Bana da sordu fikir almak için o sırada erkek arkadaşıma söyledim böyle böyle diyor sen erkeksin sence ne alabilir diye.Boşa masraf yapıyor ya diyip güldü sana göre öyle ben de değer veriyorum açıkçası dedim bir seg demedi kapattı konuyu.Düzelir mi bu adam ben ne yapmalıyım? Çok uzun oldu buraya kadar okuduysaniz teşekkür ederim.
Hödüktür belki

Allah rızası için ayrıl bu sünepeden. 50 liralık kolye ne Allah aşkına çalışıyor bir de. İnsan o kolyeyi vermeye utanır. Benim eski sevgilimin de sacma salak bir doğum günü hediyesi olayı var burada konusunu da açmıştım hatta 😅 ama o sonradan dünyaları serdi önüme. Böbreğini vermesi gerekse gözü kapalı verirdi eminim. Erkek hediye almayı bilmeyebilir, parası yoktur alamayabilir ama cimrilik bambaşka bir şey asla tahammül edilecek bir yanı yok. Cimrinin elinden yemek bile yenmez. Cimrilik sadece maddi değil aynı zamanda sevgilerini gösterme konusunda da cimri oluyor bu tipler o yüzden bırak gitsin erkek kankalarıyla çay içsin çay bahçesinde o

Yapma kızım kendine bu eziyeti.Adam seni kullanıyor.
Hani ilk başta insan tanımaz.Tanisma zamanı bakarsın cimri o an ayrıl.İliskiyi yürütme.İliski ne kadar çok uzun sürerse ayrılman o kadar zor olur.

Bir erkek cebinde parası olacak ta bana harcamayacak bana yediği yemeği ismarlatacak hayatta katlanmam.Buyuk konuşmayın derim hep ama böyle

Evet bende bunu istiyorum emek harcayıp bir şeyler yapması.Maddi olmadı gerekmez manevî olarak da hediye yapabilir.Konu sadece hediye de değil açıkçası.Düşünülmüyorum bu konularda.Geçen gün konu bir yerden açıldı bende sana uzun zamandır bir şey almıyorum dedi bende ne zaman aldın ki ben hatırlamıyorum dedim.Kolye aldım ya o kadar dedi.Bende koptu o dedim.Anladım aşkım dedi hiç sormadı bile niye koptu diye çünkü biliyor dandik bir kolye aldığını.Yani uzun uzun kolyeye baktım emin olun onu kolay kolay kimse takmaz.Dura dura karardı kullanmadığım halde.Rengi çıkan köylülerden.Bir kere taktım boynum siyahlasti.
Çok fazla saf ve iyi niyetlisin.Hicbir erkeğe erkeğin harcadigindan çok para harcanmaz.Suna da sinir oldum.Sana yemek ismarlayimmi dememiş.İnsan teklif eder.Birde sana yediğim yemeği öde demiş.Bu bile ayrılma sebebi.

Bahanelerle kendimi avutmuyorum."Bildigim kadarıyla" aldatması yok kadın sevdası yok.Gevşek biri değil küs uyutmaz.Benim için bunlar değerli.Hediyelere boğup aldatsa daha mı iyi olmayacak tabiki.Ben zaten sevgilimi eleştiriyorum.Cimri olduğunun da farkındayım ki burada soru açıyorum.Açıkca bana şunu al diyebilen bir insan değilim belki istesem alır bunu da bilemem.Ben sizlerden fikir alıyorum ilk ilişkim tecrübem yok erkekleri tanımıyorum.Buna göre yorum yapılırsa çok memnun olurum.
Ya bununla evlensen ne olacak.Erkekler sevgili iken daha bonkör olur.Evlendikten sonra nasıl olsa evliyiz der.Mesela param yok der suna sen para harca der.Simdi cimri davranan sana ileride bir gömleği ayakkabıyı çok görür.

Annem, babam sağolsun cebime az çok para koyar.Benim beklentim her şeyimi ödesin değil.Kadın ruhundan da anlıyor sevgilisi de olmuş flörtü de.Ben istiyorum ki heyecanlanayim,güzel bir yerde bir kere yemek yiyelim.Yemek parasının ne yapıp eder yarısını ona verirdim.Eline parayı vermezdim ama bir ihtiyacını alarak bunun karşılığıni vermeye çalışırdım zaten.Ben böyle gördüm böyle yetiştim.Erkek diye her şeyi yapsın kafasında da değilim ona da yazık.Ama kıl kadar şey istiyorum onlar bile esirgeniyor benden.Eminim biz ayrılınca yarın bir gün sevgilisine en güzelini yapacak.
Kadın ruhundan anlıyor ama.Senin için elini cebine atmıyor.Buyuk paralar harcasin demiyoruz.İnsan yanındaki kadinin karnını doyurur.Ne biliyim maddi durumuna göre arada hediye alır.

Hediye alacak parası yok olsa bile sana derki hediye verme bana ki anlarsın parası yok.Oda veremeyecek.Tek taraflı çıkar ilişkisi var burada.Bunu liseli kızlar yapmaz.

Hesabın yüzde 50 den fazlasını erkek öder arkadaş.ataerkilliğin "a" sı yoktur bende ama nedense maddi konularda erkeklerin en az bir tık önde olması gerektiğini düşünüyorum.bir tık olsa da önde olmalı.yoksa bana inanılmaz bir soğuma geliyor.kinleniyorum.bir daha da toparlayamıyorum.bu bırak önü sınıftan bile çıkacak 😂😂
Eskiden erkek ödesin.Derdik şimdi tamam kadınlarda para kazanıyor.Ama erkek biraz daha ön planda olmalı.

Seni sevmiyor. Sen çanta dan ibaret değilsin yanına sen 900 km degil 9 km olsa yanına gelemzdi

Seni sevmiyor. Sen çanta dan ibaret değilsin yanına sen 900 km degil 9 km olsa yanına gelemzdi
Adamın ayrılık konuşması bir sorunlu.burada bile seni suçlayıp, manüpile etmeye çalışmış.sevmediği, değer vermediği bir kez daha kanıtlanmış olmuş.bu arada bu kadar kırgınlığın üstüne çok olgin davranmışsın tebrik ederim.pardon yanlış alıntı olmuş.

Adamın ayrılık konuşması bir sorunlu.burada bile seni suçlayıp, manüpile etmeye çalışmış.sevmediği, değer vermediği bir kez daha kanıtlanmış olmuş.bu arada bu kadar kırgınlığın üstüne çok olgin davranmışsın tebrik ederim.pardon yanlış alıntı olmuş.
Cidden bariz manipülatör cok üzülüyorum bun

pişman olacaksın
hiç şaşmaz
öyle şeylere önem verdiğini düşünememişmiş
küllüm yalan
geçiniz!!

50 liralık kolye bile takamayacak birini lisede bile bulamam merak etme diye sokuverseydiniz pıçağı öyle ayrılsaydınız keşke ahahahah.

Evet çevremde görüyorum çok pahalı lüks hediyeler alıp da aldatan.Sorun bu değil sadece benim ona verdiğim değeri kendinin de bana vermesini istiyorum.En ufaktan geçen gün şarj başlığı kaybolmuş hemen eve baktım yedek varmış onu götürdüm.Canım ıslak kek istedi ya dedi konuşma arasinda yaptım götürdüm.Yazın erik bahcemizden erik topladım götürdüm.Kendinden de ufak jestler bekliyorum.Bir çikolata almasını ya da bir tane çiçek koparıp vermesini.

niye böyle şeyler yapıyorsun ki ben kocama bile yapmam

Ben sevgilime param olmadığı zaman açıkça söyleyebiliyorum paramın olmadığını. O zamanlar o verir. Onun parası yoksa söyler,ben öderim. İlişkiniz bir soğuk geldi bana nedense.

X