Erkek arkadaşım 3 senedir iğneli epilasyona gidicem diyorsun gidemedin bir türlü sende demesi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bişeyi yapmayıp yüz kere yapıcam yapıcam diye lere bende erkek arkadaşın gibi tepki vermek istiyorum adam haklı :) gideceksen git,gitmiyorsanda açma konusunu. Şu pandemi bitsin halledicem desen bunu diyemezdi mesela,lazere gidicem lazere gidicem ama giden yok. Hadi son 1 yıldır pandemi var,geçmiş 2 yıl ? Bence biraz kendimize bakıp,sonra karşı tarafa bakmak lazım.

Bir de benim mesajımı beğenmiş şaşkınlık içerisindeyim.
Şirazesi kayan diye ondan bahsediyorum halbuki.
Çok değişik insanlarla bir aradayız gerçekten...
Edep, haya hakgetire.
Çok düşük seviye gördüm bu forumda ama bu kadarına hiç denk gelmemiştim. Şaşkınım

Kendinizi evli adamlara “kadın görsün” diye sunmanızdan sevgiliniz rahatsız olmayacaksa benim için sorun yok.

Sizi göz ardı ediyorum çünkü bu kadar seviyesi düşük bir diyalog beni yeterince rahatsız etti.
aa ben bu mesajlari yeni gordum, basta gorsem uyarirdim.

bu uye bana da sevgilini bana ver teklifinde bulunmustu, hatta kendisi esini ablasiyla paylasmayi da hos gorebilecegini soylemisti. herkes kocasina mukayet olsun hanimlar :KK53:

Bir de benim mesajımı beğenmiş şaşkınlık içerisindeyim.
Şirazesi kayan diye ondan bahsediyorum halbuki.
Çok değişik insanlarla bir aradayız gerçekten...
Edep, haya hakgetire.
Bazı konular da yorumlarına denk geldim gayet mantıklı biriydi aynen çok değişik ruh hastası kişiler de varmış meğer

Bide muge anlı ruhu müge anlı görse ruhunu çıkarır :KK70:

Üyeliği iptal etmiş dedikleri ağza alınacak şeyler değil hakkaten

Tobe yarabbi

bu uye bana da sevgilini bana ver teklifinde bulunmustu, hatta kendisi esini ablasiyla paylasmayi da hos gorebilecegini soylemisti. herkes kocasina mukayet olsun hanimlar :KK53:
Keşke görseydin biz de gereksiz yere muhatap olmamış olurduk.

Aaaa ciddi mi
Of of offff

Bazı konular da yorumlarına denk geldim gayet mantıklı biriydi aynen çok değişik ruh hastası kişiler de varmış meğer

Bide muge anlı ruhu müge anlı görse ruhunu çıkarır :KK70:

Üyeliği iptal etmiş dedikleri ağza alınacak şeyler değil hakkaten

Tobe yarabbi
Üyeliğini mi iptal etmiş yoksa banlanmış mı? Nasıl anlaşılıyor ki?

Adam anormal bir cevap vermemiş ki.
Sürekli öyle yapıcam edicem diyip yapmayan insanların sürekli söylenmesi tuhaf duruyor.
Eğer birşeyi yapmayacaksanız dile getirmeyin yoksa adam böyle verir cevabı işte.
Özür beklemenizde aynı bir komik kusura bakmayın.

Siz daha 1 2 hafta önce avukata aşık olmamış mıydınız? Hatta evliydi falan. Siz önce avukata aşık olduğunuz için sevgilinizden özür dileyip ayrılın, sonra o sizden özür dilesin.
Kendi kusurlarınıza, hatalarınıza bakmadan prenses prenses karşınızdaki insandan özür bekliyorsunuz ya komik.
Aaa ben de hatırladım o konuyu. Şaka gibi. Sadakatsizlik bu olsa gerek.sevgilisi olan kişiye de yazık belli ki avukattan yüz bulsaymış 3 yıllık sevgilisini bırakacaktı.

aynen sonra da bizi anlamamakla sucladi, onun o dedigi sey ablasina cok deger verdigini gosteriyormus. zihniyeti bozuk ya sinir yipratmaya degmez.
Aynen değmez ama ağır şeyler yazmış okudum diyorum ne oluyor tekrar okudum konu sahibiyle ilgili sandım konu sahibide sahte ortalık karıştıran koNuları olunca

Tartışmanın da usulü olur adab-ı olur
Yaptıgı şey edepsizlik ötesi neyse gitti

Öylesine demiş işte her şeyde özür bekleyip durmayın yeni moda herhalde herkes haddini bilsin demek yani normal geyik muhabbeti de yapamayacak mı insanlar? Lazere gideceksen gidersin niye 3 yıldır söyleniyorsun o zaman

Erkek arkadaşla bu tip muhabbetler sadece bana mı tuhaf geliyor?? Sevgilinize niye bu kadar detay konulara giriyorsunuz ki? kız arkadaşla konuşurcasına çok gereksiz öncelikle hatanız bu zaten. Yani 20 senelik evliyim kuaföre gidiyorum derim, evde işim varsa banyoda biraz ince işim var benim derim o kadar... neremi aldım ettim konusu olmaz.

Biri bana ne yapiyorsun dese kasimi aliyorum demem, iyiyim evdeyim sen nasilsin ne yapiyorsun derim. Boylece kil tuy muhabbeti de baslamaz. Kil tuy muhabbetini zaten sevmem de hele ki bir erkekle bu muhabbetlere girmek cok itici bana gore.
Onca yıllık evliyim eşimle bile yapmam şu muhabbeti, en fazla ‘işim var ‘ derim. Saflık edip hala anlamazsa ancak o zaman belli ederim. Hiç gerek yok ve çok itici.Doğallık falan da değil bence. Ben de bilmem eşim ne zaman yapar kişisel bakımını. Adı üstünde , kişisel. Ortalığa dökersen adam da böyle yapıştırır kaç senedir halledemedin diye.

Ya hdjffjjggjjg kendini ne sanıyor nerde görüyor aceba? Valla benlik sorun yok, bende böylesine bakacak koca yok elhamdülillah. Eski konusunu gördüm, işve cilve yetmemiş, daha kendi kocası görmüyor onu, milletin kocasını düşünüyor yüce gönüllü kadın.

Az önce normal bir şekilde telefonla konuşuyorduk. Napıyorsun dedi bende kaşlarımı alıyorum bıktım bu tüylerden artık dedim. Oda benim daha önce yüzüme lazer yaptığımı ve bundan mağdur olduğumu yüzüm birden tüy olduğunu biliyor. Ki onu geçtim kaç kez benide gördü kendisi üç senedir birlikteyiz çünkü . Daha sonra bana aaa bak reklamlarda gördüm ağda var bir tane yüzün tümüne yapiştırıyorsun alıyor tüyleri dedi . Bende ağda yapmam ben sevmiyorum iğneli epilasyona gidecegım dedim . Eee yavrum sende üç senedir gidicem diyorsun gitmiyorsun dedi bana ve güldü . Sanki benim çektiğim zorlukları hiç bilmiyormuş gibi . Dedim çok mu komik . Kapatıyorum telefonu dedim ve yüzüne kapattım . İnsan geriye arar bir özür dilerdi bunda oda yok . Ben istemezmiyim başlamak ama bulunduğum şehir küçük lazer yüzümü mahvetti pandemi de her yer kapalı ben daha ne yapayım. Şimdi bu erkek arkadaşıma ben ne diyeyim hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı etmeliyim ?
Bundan dolayı ılıskı bıtırılmez bana kalırsa
Evlendıgınızde neler duyucaksınız☺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X