Erkek arkadaşım 3 senedir iğneli epilasyona gidicem diyorsun gidemedin bir türlü sende demesi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Az önce normal bir şekilde telefonla konuşuyorduk. Napıyorsun dedi bende kaşlarımı alıyorum bıktım bu tüylerden artık dedim. Oda benim daha önce yüzüme lazer yaptığımı ve bundan mağdur olduğumu yüzüm birden tüy olduğunu biliyor. Ki onu geçtim kaç kez benide gördü kendisi üç senedir birlikteyiz çünkü . Daha sonra bana aaa bak reklamlarda gördüm ağda var bir tane yüzün tümüne yapiştırıyorsun alıyor tüyleri dedi . Bende ağda yapmam ben sevmiyorum iğneli epilasyona gidecegım dedim . Eee yavrum sende üç senedir gidicem diyorsun gitmiyorsun dedi bana ve güldü . Sanki benim çektiğim zorlukları hiç bilmiyormuş gibi . Dedim çok mu komik . Kapatıyorum telefonu dedim ve yüzüne kapattım . İnsan geriye arar bir özür dilerdi bunda oda yok . Ben istemezmiyim başlamak ama bulunduğum şehir küçük lazer yüzümü mahvetti pandemi de her yer kapalı ben daha ne yapayım. Şimdi bu erkek arkadaşıma ben ne diyeyim hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı etmeliyim ?

Az önce normal bir şekilde telefonla konuşuyorduk. Napıyorsun dedi bende kaşlarımı alıyorum bıktım bu tüylerden artık dedim. Oda benim daha önce yüzüme lazer yaptığımı ve bundan mağdur olduğumu yüzüm birden tüy olduğunu biliyor. Ki onu geçtim kaç kez benide gördü kendisi üç senedir birlikteyiz çünkü . Daha sonra bana aaa bak reklamlarda gördüm ağda var bir tane yüzün tümüne yapiştırıyorsun alıyor tüyleri dedi . Bende ağda yapmam ben sevmiyorum iğneli epilasyona gidecegım dedim . Eee yavrum sende üç senedir gidicem diyorsun gitmiyorsun dedi bana ve güldü . Sanki benim çektiğim zorlukları hiç bilmiyormuş gibi . Dedim çok mu komik . Kapatıyorum telefonu dedim ve yüzüne kapattım . İnsan geriye arar bir özür dilerdi bunda oda yok . Ben istemezmiyim başlamak ama bulunduğum şehir küçük lazer yüzümü mahvetti pandemi de her yer kapalı ben daha ne yapayım. Şimdi bu erkek arkadaşıma ben ne diyeyim hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı etmeliyim ?
Allahım ya . Ona mi kalmış ? Erkek arkadaşta olsa , eşte olsa haddini bilmeli

Adam anormal bir cevap vermemiş ki.
Sürekli öyle yapıcam edicem diyip yapmayan insanların sürekli söylenmesi tuhaf duruyor.
Eğer birşeyi yapmayacaksanız dile getirmeyin yoksa adam böyle verir cevabı işte.
Özür beklemenizde aynı bir komik kusura bakmayın.

Siz daha 1 2 hafta önce avukata aşık olmamış mıydınız? Hatta evliydi falan. Siz önce avukata aşık olduğunuz için sevgilinizden özür dileyip ayrılın, sonra o sizden özür dilesin.
Kendi kusurlarınıza, hatalarınıza bakmadan prenses prenses karşınızdaki insandan özür bekliyorsunuz ya komik.

ilk olarak ben herhalde hic kimseyle bu kil tuy rutinimi konusmazdim, yani istersem butun yuzumu jiletlerim istersem agdayla alirim bunun detaylarini erkek arkadasimin bilmesine gerek yok. ayni evde gormesi baska telefondan detaylara hakim olmasi baska. gereksiz geldi bu.

bir de bunun sizi bu kadar yiprattigini dusunememis olabilir, yani mesela uc yildir biri bana bir sey yapacagim dese ve yapmasa ben de derim herhalde eee sen de yani diye. beni ilgilendirdiginden degil, oyle gelisine yani.

Siz konuyu açmışsınız, siz şikayetlenmişsiniz. O da anladığı kadarıyla tavsiye de bulunmuş. Ona da yok deyince e sende gidecem diyorsun gitmiyorsun demiş. O sözün devamı gidecem diyorsun gitmiyorsun, önerimi de beğenmiyorsun, şikayetleniyorsun ancak. Sadece onu söylememiş. Siz sanki hani gidecektin epilasyona seni kıl yumağı demiş gibi algılamışsınız ama o ne dediğimi beğeniyorsun ne dediğini yapıyorsun şikayetlen anca demiş. Bunun argo bir lafı da var ama söylemeyeyim şimdi 🤭

Ben erkeklerle kıl tüy muhabbetlerinin yapılmasından hazetmem hiç. Eski erkek arkadaşım kendisi için lazere giderken bana haber verdiğinde kızardım ona. "Bana ne söylüyorsun, gideceksen git, benimle kıl tüy muhabbetlerine girme" derdim. O ilişkimiz ciddi bir şekilde yol alıyor diye evlenince kendini bana karşı rahat hissetmek, kendini beğendirmek için uğraşıyordu ama haber vermeden uğraşsın. Öbür türlü bu muhabbetler olduğunda soğuyorum ben. Ne benim kılıma tüyüme laf edilsin ne de kendi durumunu anlatsın. Bence sınırı çekin sizde.

En başta sizin kaş alıyorum demeniz çok yersiz olmuş. Kendinizle ilgili başkasına şikayette bulunursanız karşıdaki insan da kendinde size laf atma cesaretini bulur. Kabalık etmiş.

Biri bana kaş alıyorum bıktım kıl tüyden dese bende ağda lazer vs öneririm
Burda anormal olan erkek arkadaşın değil bence
Ayrıca söylemen de gerekmiyor, kabız olduğunda ya da geğirdiğinde söylemiyorsan bunu da söyleme çünkü birşey katmayacak. Kaş alıyorum yerine maske yapıyorum yüzüme daha ideal olur o an için.

Ben haklı buldum adamı durust olmak gerekirse. 3 senede insan butun tuylerinden kurtulurdu. Bazi insanlar tuyden nefret eder. Ben erkeklerde bile tahammul edemem mesela. Lazer epilasyona gitmis olmama ragmen ev tipi cihazda aldim. Bir tuy gorsem aninda atis yapiyorum. Siz de kendinize uygun yontemler bulabilirdiniz

e siz başlatmışsiniz kil tüy muhabbetini oda fikrini söylemiş.
yanliş biseyde soylememis 3 yildir gidecegim diyorsun bir turlu gidemedin demis.
sizin alindiginiz nokta sanki gidecektin gitmedin demesi degilde, bu lafla killi oldugunuzu onaylamis olmasi sanki.
sen her halinle guzelsin ne onemi var falan demesini beklemissiniz sanki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X