Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs erkek arkadaşım boğa bana yardım edin lütfennn

huyu değişmese bile dizginlemesi bile benim için mucizeydi yani aşırı dereceydi onu kıskançlığı paranyaklığa kadar varıyordu tatlım ya :)

senın yazdıklarını okuyunca kendı yaşadıklarım aklıma geldı benım erkek arkdaşımda boğa ve aynısı kesınlıkle soktayım =) ama gercekten bazı huylarına hıc bısey dıyemem ben kova yım hıc sıkıntıya gelemeyen bı ınsan ama 3 senedır ne sıkıntılar cekıyorum =))

tatlım önce geçmiş olsun.....
ille burca göre hareket etmek doğru değil, burçtan daha önce gelenler var hayatta....
burç bi yerde bize ufak bi yardımcı olmalı benim kanaatıma göre.

benim eşimde boğa.
her ilişki emek sabır ister.....
senin bu ilişkinde tabiki.....
şimdi Allah herkese bir iyi birde kötü yön vermiş.....
hımm boğalar genelde baskıcı, inat, karıştığı zaman herşeyiyle karışan tipler oluyo genelde....
ama bu olumsuz özllikleri ilede olumlu güzel özellikleride var, örneğin azimli olmaları, eşlerine oldukça bağlı olmaları, dürüst olmaları gibi....
şimdi ne kadar taviz o kadar beklenti içinde olurlar.....
en azından ben eşimde bunu farkettim, neye taviz verirsem beklentisi o kadar artıyo, bu her insan için geçerli bence burçtan öte.....
eğer eşime kalsaydı o izin vermeden ben anne babama bile gidemicektim, ama çok şükür bişeyleri farkettimde taviz vermeden önüne geçebildim kesin bir dil ve kararlı olarak.....
daha başka şeylerde.....
boğalar ani değişimleri hiç sevmezler, yavaş yavaş......
birden bire bişeye alışmazlar, birden birede bişeyden vazgeçmezler......
bi kere vermişsin tavizleri, zaman içinde inat olan bu boğaya:) dikine traş etmeden kesin bir dille ve kararlılıkla hatta bazen esnek olarak bu tavizleri yavaaaaaş yavaş düzene sokman gerekli.....
ona yavaş yavaş davrancan, sabredicen, bazen boğalar insanın sabrını çok zorlayabilir.....
çok kızdırma toslar, toslarsa fena olur......
her ilişki, herşey sabır emek ister hayatta bunu unutma........
seviyorsan emek vercen sabretcen.....

aynı sözleri bende duydum.

aynı şeyleri zamanında bende yaşadım, ama artık rayına oturdu mücadele ile.
onu öfkelendirme, öfkelenirse bir boğa fena olur.
öfkede; akıl olmaz, akıllı davranış sözler az olur, bekleme......

aynısından bendede var aynısından vee aynen anlattıgınız gıbı 3 senelık bı ılışkımız var ve su anda bır cıkmazda gercekten yoruyorlar adamı bıde bıraz bencıller galıba sınırlenınce agızlarının ayarı yok sen anla dıye soyledım dıye en agır lafları soylerler kı ben kovayım hayatta haksızlıga gurumu kırıcak bıseye gelemem 3 senedır ıtınayla tartısıyoruz kedı kopek gıbı :KK43: ve bu aralar benı cok sıkarken kendısı sıkılmak bogulmak ıstemıyor anlamıyorum nolucak bılmıyorum da

aynısından bendede var aynısından vee aynen anlattıgınız gıbı 3 senelık bı ılışkımız var ve su anda bır cıkmazda gercekten yoruyorlar adamı bıde bıraz bencıller galıba sınırlenınce agızlarının ayarı yok sen anla dıye soyledım dıye en agır lafları soylerler kı ben kovayım hayatta haksızlıga gurumu kırıcak bıseye gelemem 3 senedır ıtınayla tartısıyoruz kedı kopek gıbı :KK43: ve bu aralar benı cok sıkarken kendısı sıkılmak bogulmak ıstemıyor anlamıyorum nolucak bılmıyorum da

en iyi kararı sen verirsin canım hayatında....
sorunsuz aile bile yok hayatta, tabi sorunun dozuda önemli.
ne biliyim ben eşimle evliykende oncesindede hem mutluyum hemde dırdırlıyız: )
yani tartışma boyutunda sadece dırdır.
zor zamanlarda yaşadık ama zamanla oturuyo zannımca bişeyler yerine....
pişman olmadımda hiç çok şukur.
zaten şu hayatta 4dortluk bişey yokki.....
kısacası hayırlısı olması için dua et hep, hayır olunca gerisi olup gidiyor.....
buyuklerininde fikrini hep gozonunde bulundur, onların fikirleri çok değerli bence.

X