Erkek arkadaşım cinselliğe karşı soğuk mu?

müslümanım. cinselliğin sadece evlenince yapılabilen bir şey olduğunu sanmıyorum. bunun evlilik öncesi yapılabileceğini gayet iyi biliyorum, milyonlarca insanın evlenmeden önce seviştiğinin farkındayım fakat inanclarim gereği bunu evlendikten sonra yapmayı tercih ediyorum.

gerçekten gülünç, kendi sanmalarinizla başkalarıyla alay etmeye çalışmanız. ne yani, müslümanlarin beynine evlenince "artık sevisilebilir" diye güncelleme mi geliyor zannediyorsunuz? inançlı olmayabilirsiniz, evlenmeden önce sevişmemeyi siz mantıksız da bulabilirsiniz amenna ama eko aklinizla milletin akliyla alay etme hadsizliginde bulunmayin.
yazdığım yorumda müslümanlığın m si geçmiş mi? inançla ilgili bir şey var mı? gidin başka yerde mağdur edebiyatı yapın. ben müslümanlıktan vs bahsetmedim okuduğunuzu anlayın önce. hadsizlik yapan sizsiniz kuyruğunuza basılmış anlaşılan ama bana sataşmayın

yazdığım yorumda müslümanlığın m si geçmiş mi? inançla ilgili bir şey var mı? gidin başka yerde mağdur edebiyatı yapın. ben müslümanlıktan vs bahsetmedim okuduğunuzu anlayın önce. hadsizlik yapan sizsiniz kuyruğunuza basılmış anlaşılan ama bana sataşmayın
esasen haklısınız, sonuçta burada muhafazakarlik üzerinden konuşulmuş ama müslüman mı, katolik mi, dindar bir yahudi mi belirtilmemis, eminim siz de hepsini göz önüne bulundurarak yazmışsınızdır, muhafazakar müslümanlara hitaben değil :)

üzgünüm, başka yerde yapamam zira mağdur hissetmiyorum. ayrıca yine yanlış sanma, kuyruğuma basılmadı.

esasen haklısınız, sonuçta burada muhafazakarlik üzerinden konuşulmuş ama müslüman mı, katolik mi, dindar bir yahudi mi belirtilmemis, eminim siz de hepsini göz önüne bulundurarak yazmışsınızdır, muhafazakar müslümanlara hitaben değil :)

üzgünüm, başka yerde yapamam zira mağdur hissetmiyorum. ayrıca yine yanlış sanma, kuyruğuma basılmadı.
ben yazdığımda mevzu büyümemişti müslümanlıkla ilgili yorumlar yoktu olsaydı evet ona hitaben dedim derdim. evlenmeden önce cinselliğe karşı olan insanlar (dinlerinin ne olduğu umrumda değil) genelde cinselliği gözünde çok büyütmüş insanlar oluyorlar. evlenince patlama yaşamak istiyorlar tarzı esprili bir dille yorumumu yaptım. müslümanlığın m sini geçirmediğim yoruma, ilk kelimesi "müslümanım"olan bir cevap yazarak amacınızın ne olduğunu belli ediyorsunuz zaten. rica ediyorum benim yorumlarıma cevap yazmayın. herhalde sizde evlenince patlama yaşamayı hayal edenlerdensiniz baya alındınız çünkü bu yoruma :KK70:

ben yazdığımda mevzu büyümemişti müslümanlıkla ilgili yorumlar yoktu olsaydı evet ona hitaben dedim derdim. evlenmeden önce cinselliğe karşı olan insanlar (dinlerinin ne olduğu umrumda değil) genelde cinselliği gözünde çok büyütmüş insanlar oluyorlar. evlenince patlama yaşamak istiyorlar tarzı esprili bir dille yorumumu yaptım. müslümanlığın m sini geçirmediğim yoruma, ilk kelimesi "müslümanım"olan bir cevap yazarak amacınızın ne olduğunu belli ediyorsunuz zaten. rica ediyorum benim yorumlarıma cevap yazmayın.
alaycı bir dille*

site izin verdikçe yazabilirdim oysa. ama peki, sizin kazınız çok yandı çünkü!

alaycı bir dille*

site izin verdikçe yazabilirdim oysa. ama peki, sizin kazınız çok yandı çünkü!
velev ki alaycı bir dille sizi ilgilendirmez. sizin kazınız çok yandı ne demek hadsizsiniz. ve evet kuyruk acınız var kazın çok yandı cümlesinden bu anlaşılıyor.

hay Allah, açık vermişim hehe
evlendikten sonra bir patlamada sizden gelir o zaman :KK70: belliki sizde o gruptasınız zaten yazmışsınız inancım gereği evlenmeden yapmam diye. hayırlısı olsun hakkınızda. bol seksli bir evlilik diliyorum sizin adınıza yüce allahtan. çünkü dilinize vurmuş.

evlendikten sonra bir patlamada sizden gelir o zaman :KK70: belliki sizde o gruptasınız zaten yazmışsınız inancım gereği evlenmeden yapmam diye. hayırlısı olsun hakkınızda. bol seksli bir evlilik diliyorum sizin adınıza yüce allahtan. çünkü dilinize vurmuş.
ay inşaallah, ateş basıyor çünkü

keşke müslümanlığı kullanmasaydın bunun için iyiydi. yani müslümanlıktan bahsetmediğim konuya müslümanımm diye bir giriş yaptın açılın ben doktorum der gibi o tuhaf işte.
ay hadi ya
sadece doktorlar mı kendilerini alakadar eden ya da zan altında bırakan konularda kimliklerini belirtme hürriyetine sahip? gelip burada "şu 'grup (lol)' şunu şöyle sanıyor" demek yerine "şu grup şunu şu zaman yapıyor" benzeri, kimsenin inancı ve kararları ile alay etmeden yorum yapsaydınız agzınızın payı saklı kalırdı, hala daha manipülasyon derdindesiniz.

editliyorum. burada en başından beri muhafazakarlık konuşuluyordu, siz mesajınızda özellikle belirtmeyince buradan bağımsız ve bahsi geçmeyen bir güruhu mu işaret etmiş oldunuz dalga geçer gibi bahsetmedim diyorsunuz? apaçık neyi işaret ettiğiniz belli ve ben de bunu düzeltme gereği hissettim, niye tali yollara sapıyorsunuz

Son düzenleme:
ay hadi ya
sadece doktorlar mı kendilerini alakadar eden ya da zan altında bırakan konularda kimliklerini belirtme hürriyetine sahip? gelip burada "şu 'grup (lol)' şunu şöyle sanıyor" demek yerine "şu grup şunu şu zaman yapıyor" benzeri, kimsenin inancı ve kararları ile alay etmeden yorum yapsaydınız agzınızın payı saklı kalırdı, hala daha manipülasyon derdindesiniz.
ya ablacım sen laftan anlamıyor musun. müslümanlıktan bahsetmediğim yorumuma müslümanlara şunu bunu diyemezsin diye salladın. müslümanlardan bahsetmiyorum diyorum hala uzatıyorsun. lafı yiyince şakaya vurmaya kalktın bir de komiksin. ağzının payını alan sensin ama hala kafan almıyor galiba. kimsenin inancına bir şey demedim. cinselliği millet istediği zaman yaşar tasası bana düşmedi :KK70: ben sadece evliliğe çok bel bağlamalarına güldüm ve hala gülüyorum :KK70: belli bir yaşa kadar hiçbir cinsel deneyimi olmayan bir insan evlenince seks tanrısı gibi gece gündüz sevişemez :KK70: manipülasyon yapan sensin müslümanlıkla ilgili tek kelime etmedim geldin hala müslümanlık diyorsun kötü niyet değilde ne bu senin yaptığın. söyle ben neyi işaret ediyormuşum ben açık açık yazdım sen fesatsın. ben mesajı attığımda din konusu açılmamıştı bunu sana daha öncede söyledim ama senin derdin ortalığı karıştırmak.

ya ablacım sen laftan anlamıyor musun. müslümanlıktan bahsetmediğim yorumuma müslümanlara şunu bunu diyemezsin diye salladın. müslümanlardan bahsetmiyorum diyorum hala uzatıyorsun. lafı yiyince şakaya vurmaya kalktın bir de komiksin. ağzının payını alan sensin ama hala kafan almıyor galiba. kimsenin inancına bir şey demedim. cinselliği millet istediği zaman yaşar tasası bana düşmedi :KK70: ben sadece evliliğe çok bel bağlamalarına güldüm ve hala gülüyorum :KK70: belli bir yaşa kadar hiçbir cinsel deneyimi olmayan bir insan evlenince seks tanrısı gibi gece gündüz sevişemez :KK70: manipülasyon yapan sensin müslümanlıkla ilgili tek kelime etmedim geldin hala müslümanlık diyorsun kötü niyet değilde ne bu senin yaptığın.
hangi lafı yedim? hepsi birbirinden isabetsiz çıkarımlarınız değildir umarım yediğim laflar, üzer çünkü :KK43: daha fazla cevap yazmayacağım size, burası gittikçe düzeyi artan saçmalıklarınız doldu.

hangi lafı yedim? hepsi birbirinden isabetsiz çıkarımlarınız değildir umarım yediğim laflar, üzer çünkü :KK43: daha fazla cevap yazmayacağım size, burası gittikçe düzeyi artan saçmalıklarınız doldu.
ablacımm. müslümanlıktan bahsetmedim dedim sana. ben o yorumu yazdığımda daha pek bir yorum yoktu din konusu açılmamıştı dedim hala aynı şeyleri yazıp duruyorsun. senin amacın olay çıkarmak. bir de bana diyorsun senin amacın belli diye. amacın belli diye damgalıyorsan insanı neymiş o amaç söyleyeceksin sen de.

ablacımm. müslümanlıktan bahsetmedim dedim sana. ben o yorumu yazdığımda daha pek bir yorum yoktu din konusu açılmamıştı dedim hala aynı şeyleri yazıp duruyorsun. senin amacın olay çıkarmak. bir de bana diyorsun senin amacın belli diye. amacın belli diye damgalıyorsan insanı neymiş o amaç söyleyeceksin sen de.
ayrıca istersem dini eleştiride yapabilirim seni ilgilendirmez bu. benim takıldığım yapmadığın halde yaptın diye yakama yapışman... O ohmy

Herşeyi geçtim,siz hiç öpüşmediniz mi?ölümünden sonra hormonlar harekete geçer de..yada sarılmaz mi? 2 yıldır hiç harekete geçmemesi tuhaf geldi

Öncelikle merhaba. Ben 23 yaşındayım erkek arkadaşım 25. 10 Ağustosta nişanım var. Kafamı kurcalayan bir mesele var kendim çözüm bulamadım ve yakın çevreme danışmadan önce bu platforma yazmaya karar verdim bana kendimi daha iyi hissettirecek sanırım çünkü normalde de sorunlarımı herkese anlatabilen biri değilimdir biraz ketumum. Erkek arkadaşımla aynı liseden mezunuz ama ilişkimiz 2 yıl önce başladı. İlk adımı atan ben oldum çünkü kendisi soğuk biridir herkese karşı öyle. Şöyle bir sorun var ki erkek arkadaşım şimdiye kadar bir kez bile cinsellik hakkında konuşmadı veya bana karşı samimi şekilde yaklaşmadı. Yani şöyle sarılır vs ama nadirdir genelde mesafeli durur. Başka bir problemimiz yok evlenmeyi o da istiyor fakat bir gün ortak evlenen bir arkadaşımız hakkında konuşurken balayına birkaç arkadaşlarıyla gidecekleri konusuna geldiğimizde ben saçma bulduğumu çünkü bunun özel bir an olduğunu söylediğimde erkek arkadaşım hiç de öyle olmadığını aksine kalabalık daha güzel vakit geçirileceğini söyledi. Ben biraz konuyu derine çektim ve hani daha yeni evlenmişler özel vakit geçirmek istemez mi insan dediğimde ne olacak döndüğünde yeterince vakit geçirirsin dedi. Şimdi sorun şu ki acaba sevgilim cinselliğe karşı soğuk mu? Sizlerin ilişkilerini bilemem ama ben bu soruyu şu aşamada soramam cekinirim. O da muhafazakardır biraz benim gibi ve düğüne yaklaşmış olsak sorardım ama şuan soramam gerçekten. İlerde bir gün buraya gelip kocamla şöyle şöyle sorunlarımız var demek yerine şimdiden bir çözüm bulmak istiyorum. Nasıl öğrenebilirim bu durumu soğukluk olup olmadığını? Sorsam bile eminim beni tatmin edecek bir cevap vermez. Belki de kendisi bile farkında değil. Sizce ben abartıyor muyum? Tamam ben de öyle çok bir beklentiye girmiyorum cinsel konuşmalar vs ki zaten ben de yapmam o tarz şeyleri. Ama yine de bana fazla soğuk geldi hep çevremde gördüğüm ya da arkadaşlarımdan duyduğumla kıyaslayınca erkek arkadaşım farklı gelmeye başladı. Fazla mesafeli duruyor ben sıcakkanlı biriyim dokunmayı sarılmayı severim eşim de öyle olsun isterim. Bana olan sevgisine güveniyorum ama bu konu kafamı kurcalıyor. Bana önerilerinizi söyleyin lütfen..simdien teşekkürler
Eski eşim muhafazakar biriydi ve azmanın tekiydi. Bence yoklayın arada. Her şey geç olmadan. Bunun muhafazakarlıkla alakası yok. Bir tarafları harekete geçmiyorsa sorun var demektir. Evliliğe az kalmış, biraz oynaştan bir şey olmaz. Sonra el el baş baş üstüne sabaha kadar kalıverirsiniz. Cinsellik önemli. Denemelere başlayın. Kendinizi riske atmayın. Çok fazla duyuyoruz artık cinsel soğukluk, v.s. gizli paravan evlilikleri. Umarım ve dilerim ki böyle bir şey değildir. Mutluluklar...

Öncelikle merhaba. Ben 23 yaşındayım erkek arkadaşım 25. 10 Ağustosta nişanım var. Kafamı kurcalayan bir mesele var kendim çözüm bulamadım ve yakın çevreme danışmadan önce bu platforma yazmaya karar verdim bana kendimi daha iyi hissettirecek sanırım çünkü normalde de sorunlarımı herkese anlatabilen biri değilimdir biraz ketumum. Erkek arkadaşımla aynı liseden mezunuz ama ilişkimiz 2 yıl önce başladı. İlk adımı atan ben oldum çünkü kendisi soğuk biridir herkese karşı öyle. Şöyle bir sorun var ki erkek arkadaşım şimdiye kadar bir kez bile cinsellik hakkında konuşmadı veya bana karşı samimi şekilde yaklaşmadı. Yani şöyle sarılır vs ama nadirdir genelde mesafeli durur. Başka bir problemimiz yok evlenmeyi o da istiyor fakat bir gün ortak evlenen bir arkadaşımız hakkında konuşurken balayına birkaç arkadaşlarıyla gidecekleri konusuna geldiğimizde ben saçma bulduğumu çünkü bunun özel bir an olduğunu söylediğimde erkek arkadaşım hiç de öyle olmadığını aksine kalabalık daha güzel vakit geçirileceğini söyledi. Ben biraz konuyu derine çektim ve hani daha yeni evlenmişler özel vakit geçirmek istemez mi insan dediğimde ne olacak döndüğünde yeterince vakit geçirirsin dedi. Şimdi sorun şu ki acaba sevgilim cinselliğe karşı soğuk mu? Sizlerin ilişkilerini bilemem ama ben bu soruyu şu aşamada soramam cekinirim. O da muhafazakardır biraz benim gibi ve düğüne yaklaşmış olsak sorardım ama şuan soramam gerçekten. İlerde bir gün buraya gelip kocamla şöyle şöyle sorunlarımız var demek yerine şimdiden bir çözüm bulmak istiyorum. Nasıl öğrenebilirim bu durumu soğukluk olup olmadığını? Sorsam bile eminim beni tatmin edecek bir cevap vermez. Belki de kendisi bile farkında değil. Sizce ben abartıyor muyum? Tamam ben de öyle çok bir beklentiye girmiyorum cinsel konuşmalar vs ki zaten ben de yapmam o tarz şeyleri. Ama yine de bana fazla soğuk geldi hep çevremde gördüğüm ya da arkadaşlarımdan duyduğumla kıyaslayınca erkek arkadaşım farklı gelmeye başladı. Fazla mesafeli duruyor ben sıcakkanlı biriyim dokunmayı sarılmayı severim eşim de öyle olsun isterim. Bana olan sevgisine güveniyorum ama bu konu kafamı kurcalıyor. Bana önerilerinizi söyleyin lütfen..simdien teşekkürler
çok sıkıntılı bir durum aynı durumları yaşadım. Muhafazakarlığa sığındı. Bende uzak durdum. Şu an çok kötü ilişkimiz var. Direk net konuşun yoksa çok üzülürsünüz. Ben boşanmayı bile düşünüyorum.

Teşekkür ederim eğer konuşmam gerekirse bu şekilde yapmak mantıklı sanırım.. onu gerçekten sevmesem şu duruma katlanmazdim neyle uğraşıyorum ya sinieim bozuluyor artık..
Ben de öyleydim
Resmî nikahımız vardı düğüne az zaman bardı benim bekar evime gider gelirdi ama yakınlaşma cinsellik vs hiç konu olmazdı
Ben de aman heralde düğünü belliyor diye içten içe düşünüp kendimi yerdim , inana bir sıkıştırmaz mı bir dokunmak istemez mi ya ? Yoktu
Düğün oldu yine yok beceremedi olayı
Öyle böyle benim çabalarımla birşeyler oldu , aptallık bende süpün öncesinde herşey bellliysi aslınd a görmek istemedim de değil gördüm ama aptallık ettim
Senin gibi muhafazakar bilmem ne deyip yuttum ama çok sinirlerim bozuluyordu ,
Neden neden neden bırakmadım ben bınla evlendim diyorum hep
Ve çok aptalca belki ama ben bu adamı 9 yıldır çekiyoeım
Artık herşeyi her konuşması hali tavrı oturması kalkması bakışı herşeyi batıyoe
Sinir hastası oldum çoktım
Ereksiyon problemi oldu uzun yıllar doktor doktor terapist terapist gezdik hep yarım bıraktı
Ben çocuk gibi benimle sevişsin partnerim diye resmen çözüm aradım durdum
Öyle minimum ki cinsel iliikimi paylaşımımız bana dokunmadı sarıl sarmalamadık öyle minimum ki asla yeterli değil ve ben çok acı çekiyorım
Ne seziyorsan o doğru bunu bil ....
İyi düşün ...
Çok zor Çünkü ben hayata küstüm resmen

X