erkek arkadaşım evli çıktı

Kendin mutlusun, güzel bir ilişkin var, ama o adamın karısına üzülmek yerine, “adam beter olsun, rezil olsun!” diye intikam ateşiyle yanıyorsun öyle mi? Kalbin kararmış üzgünüm, böyle bir sürü insan gördüm, tanıdım hiç biri iflah olmadı.
hem cinsime üzüldüğüm için gidip söylemiyorum zaten, intikam konusuna gelince hak ettiğini bulması gerektiğinide düşünüyorum kim bilir benim gibi kaç genç kızı daha kandırır bu şekilde.

Kendi icinde arada uzulebilir belki ama suan yaptigi şey normal degil. Başkasiyla bir ilişki icinde ve adami dusunmekten iliskisine odaklanamiyor, varsa yoksa 4 aydir adamim karisina soylemeyi dert edinmis. Bu normal bir ugraş degil evet abarti.
abartı değil, salak yerine konulduğum için çok zor süreçlerden geçtim anlıyabilmen münkün değil hislerimi ve seviyordum çokta, ben bunları yaşarken o biryerlerde yine eşini aldatıyor kadınlar değersiz değiller erkeklerin oyuncaklarıda değiller içimdeki öfke ateşi tabiki sönsün isterim ama evde çocuklu bir kadın aldatılıyorken ve biryerlerde oda baska bir kadınla gününü gün ediyorken belki o kadınıda kandırıyorken nasıl boşverebilirim ? ben etmesem o etmese müdahale bu yaptıgı normalleştirilcek ve bunu bi hata olarakk görmücek. devam edicek

Merhaba Arkadaşlar erkek arkadaşım evli çıktı öğrenince terk ettim çok ağladı aylarca kapımda yattı ama affetmedim bunun affı olamazdı eşine hiç birşey söylemedim ama içim içimi yiyor keşke intikam alsaydım diyorum bu arada olayın üzerinden 4 ay geçti şuan bi ilişkim var üzerimdekileri atamıyorum o kadına anlatmam gerek diyorum sonra ya benim yüzümden yuvası bozulursa diyorum sonra kadına söylememek bunu bilmemesi beni çıkmaza sokuyor ya aynı durumda ben olsaydım diyorum ilişkime odaklanamıyorum şimdiki erkek arkadaşım çok kafa dengi çok mutluyum beni aldı çıkmazdan çıkardı destek oldu yanımda oldu konuyu bildiği halde ama bilemiyorum intikam ateşi içimi yanıp tutusturuyor ya hiç birşey olmamış gibi hayatıma devam edicem yada onunda nasıl bi karaktersiz oldugunu ortaya dökücem lütfen yardım edin bana napıcağımı bilmiyorum şuanki ilişkime odaklanmak istiyorum
Oncelikli bu durumu ölcüp tartmak lazim esine anlattinizda suanki iliskinizdede sorun yasayabilirsiniz ve cikmaz bi hal alir bu is sonuc itibariyle uzulen yipranan ve pisman olan siz olursunuz adamin muthemelen ilk vukaati degildir. bana sorarsaniz hayatiniza devam edin suan ki erkek arkadasinizada bu durumu cok fazla anlatmayin cunku aciginizi ilk gordugu anda bunu kafaniza kakacaktir

Merhaba Arkadaşlar erkek arkadaşım evli çıktı öğrenince terk ettim çok ağladı aylarca kapımda yattı ama affetmedim bunun affı olamazdı eşine hiç birşey söylemedim ama içim içimi yiyor keşke intikam alsaydım diyorum bu arada olayın üzerinden 4 ay geçti şuan bi ilişkim var üzerimdekileri atamıyorum o kadına anlatmam gerek diyorum sonra ya benim yüzümden yuvası bozulursa diyorum sonra kadına söylememek bunu bilmemesi beni çıkmaza sokuyor ya aynı durumda ben olsaydım diyorum ilişkime odaklanamıyorum şimdiki erkek arkadaşım çok kafa dengi çok mutluyum beni aldı çıkmazdan çıkardı destek oldu yanımda oldu konuyu bildiği halde ama bilemiyorum intikam ateşi içimi yanıp tutusturuyor ya hiç birşey olmamış gibi hayatıma devam edicem yada onunda nasıl bi karaktersiz oldugunu ortaya dökücem lütfen yardım edin bana napıcağımı bilmiyorum şuanki ilişkime odaklanmak istiyorum ama yapamıyorum odaklanamıyorum :KK43:
bosuna soyleme bizim kadinlar anlamaz muhtemel anlayan var anlamayan var kadinin kafa yapisida onemli

hem cinsime üzüldüğüm için gidip söylemiyorum zaten, intikam konusuna gelince hak ettiğini bulması gerektiğinide düşünüyorum kim bilir benim gibi kaç genç kızı daha kandırır bu şekilde.
Belki eşi ondan çocuk yapmayı planlıyor eşinin gerçek yüzünü görmeden? Burdaki "ben söyledim kadın bana küfür etti eşini affetti" yorumlarına kapılma. Herkesin tepkisi farklıdır. Bunu öğrenip hayatını o adama harcamayacak gururlu kadınlar da var. Sen sana düşeni yap ve çekil. Kadın affeder boşar onun tercihi

Merhaba Arkadaşlar erkek arkadaşım evli çıktı öğrenince terk ettim çok ağladı aylarca kapımda yattı ama affetmedim bunun affı olamazdı eşine hiç birşey söylemedim ama içim içimi yiyor keşke intikam alsaydım diyorum bu arada olayın üzerinden 4 ay geçti şuan bi ilişkim var üzerimdekileri atamıyorum o kadına anlatmam gerek diyorum sonra ya benim yüzümden yuvası bozulursa diyorum sonra kadına söylememek bunu bilmemesi beni çıkmaza sokuyor ya aynı durumda ben olsaydım diyorum ilişkime odaklanamıyorum şimdiki erkek arkadaşım çok kafa dengi çok mutluyum beni aldı çıkmazdan çıkardı destek oldu yanımda oldu konuyu bildiği halde ama bilemiyorum intikam ateşi içimi yanıp tutusturuyor ya hiç birşey olmamış gibi hayatıma devam edicem yada onunda nasıl bi karaktersiz oldugunu ortaya dökücem lütfen yardım edin bana napıcağımı bilmiyorum şuanki ilişkime odaklanmak istiyorum ama yapamıyorum odaklanamıyorum :KK43:
Hiçbişey yapma yoluna bak geç git. Aynı olay başıma geldi.. Telefonla bitirdim adam hala peşimi bırakmadı rahatsız etti aylarca, yoluma çıktı, iş çıkışıma geldi, evimin önüne geldi hayatımı mahfetmeye devam etti. Tehdit ettim eşine ulaşmakla dinlemedi hala devam etti. Sonunda söyledim eşine kanıtlarıyla hem de ama yine de suçlu ben oldum, o.... ben oldum.. Kadın da annesi de bu sefer beni rahat bırakmadılar. Bikaç ay bu pisliklerle uğraştım sinirimin bozulduğuyla kaldım. Sonunda peşimi bıraktı pislik ama ben de çok yıprandım çok ağır hakaretler işittim eşinden ve ailesinden. Yani kardeşim uyuyan yılanı uyandırma. İntikam diye bişey yok. Madem adam senin hayatına bi zarar vermiyo şu anda, bırak ne hali varsa görsün. Zaten böye pislikler bir sıçrar iki sıçrar sonunda belasını bulur. Allaha havale et.

Yasadıkları mızı unutup önünüze bakın

Şu ana kadar olanlarda sizin hatanız yok ama bir adım atarsanız ileride utanabilirsiniz

Ayol ne desiyorsunuz gecmisi birakin ne hali varsa görsün unutamamissinizki ne yazikki. Kadinin bilememsi iyi sonuçta devam etmemis kesin gene aldatir ozman öğrenir siz doğru olani yapıp birde sevgili bulmussunuz basiniz agritmayin. Aldatilan kadın siz neden intikam istiyorsunuz

Katılıyorum, karşımdaki adam beni eşşek başı yerine koyamaz
Iste her kadın bu zihniyette degil kimisine soylersin herifi böyle böyle benimle konuştu bilmiyordum seni benimle aldatti öğrenince ayrıldım diye .eşi karısına bana iftira atıyor seni birakmadim diye söyledi yuvamizi yikmak istiyor dese inanacak potansiylede birisine olabilir en iyisi allaha havale etmek

Katılıyorum, karşımdaki adam beni eşşek başı yerine koyamaz
ayrica evliyim diye kimsenin beni adam yerine koymamasina razı gelmem. Esimde olsa kim de olursa olsun bilerek enayi yerine konulmak istemem, kimseye bagimli degilim, şükür.
Bosanirsam da yaşarım, kadınların bu esimden ayrılırsam biterim vs kafasini da ben anlamıyorum. ne bitecem Allah askına, eslerle mi dogduk da bitecem...
arkadaslarıma da konuşuruz hep ola ki gün olur gordunuz bir yerde vs aninda soyleyin bana, diye..
yok yuva yikilmasin diye saklarsanız kizarim derim. adam beni kandırsın arkadaslarim da sussun öyle mi mesela. ortada yuva mi var ki o asamada

Dertten büyük dert var, dert ettiğin şeye bak 😊 Boşver canım hayatına bak.
Ama öte yandan öbür hanım da böyle bir muameleyi hak etmiyor. Ona da üzüldüm.

Iste her kadın bu zihniyette degil kimisine soylersin herifi böyle böyle benimle konuştu bilmiyordum seni benimle aldatti öğrenince ayrıldım diye .eşi karısına bana iftira atıyor seni birakmadim diye söyledi yuvamizi yikmak istiyor dese inanacak potansiylede birisine olabilir en iyisi allaha havale etmek
şahsen ben bilmek isterdim. esim beni aldatıyorsa bu yalan evlilikten kurtulmak isterdim. beni salak yerine koymaya devam edecek tersi durumda.

Belki eşi ondan çocuk yapmayı planlıyor eşinin gerçek yüzünü görmeden? Burdaki "ben söyledim kadın bana küfür etti eşini affetti" yorumlarına kapılma. Herkesin tepkisi farklıdır. Bunu öğrenip hayatını o adama harcamayacak gururlu kadınlar da var. Sen sana düşeni yap ve çekil. Kadın affeder boşar onun tercihi
Ama ben itiraf ettikten sonra sini merak ediyorum kessin gene kilise bir sonuc cikacak konu sahibi tü pis kaka Metres kuyruk salladi kocasina 3 trip 5 naz sonra devam ...ici rahat edecekse itiraf etsin

Bitmiş bir ilişki için bu kadar kafanda kurup kurgulamak yerine,şuan iyi giden birlikteliğine odaklansan daha yerinde olmaz mı ? Zaten sürekli eskiyi düşünerek şuan birlikte olduğun kisiye de haksızlık yapıyorsun.Ben senin yerinde olsam geçmişi zorlamazdim.boyle devam edersen suanki iliskine de elveda dersin..
Bence çok asikti ve hala aşık kendine yediremiyor huzurunu bozup mutlu olacak kendince ama o işler öyle kolay olmuyor ...karısına söylemek le tehtit edip öldürülen çok insan hikayesi var

X