Erkek arkadaşım geçmişimi unutamıyor

Merhabalar, birkaç aydır süren bir ilişkim var ve çok ciddi düşünüyorum fakat erkek arkadaşım benim geçmişimde yaşadığım ilişkilerimi bir türlü aklından çıkaramıyor ilk başlarda bu pek de sorun değil diye düşünüyordum fakat son zamanlarda ilişkimi zedelemeye ve yıpratmaya başladığının farkına vardım onu çok seviyorum onun için de her şeyi yapmayı göze aldım
Bence ondan uzak durun.Bir arkadaşım bu sebepten boşandı.Adam geçmişi aşamadi 8yil evli kaldilar.2 çocukları var ama son gun bile o sebepten dayak yedi geçmiş geçmiş geçmiş.Dusunun ki 8 yil evlilik 4 yil flört 12 yil bile adamin aklindakileri silemedi.Isitip isitip kizin önüne koydu

Bence ondan uzak durun.Bir arkadaşım bu sebepten boşandı.Adam geçmişi aşamadi 8yil evli kaldilar.2 çocukları var ama son gun bile o sebepten dayak yedi geçmiş geçmiş geçmiş.Dusunun ki 8 yil evlilik 4 yil flört 12 yil bile adamin aklindakileri silemedi.Isitip isitip kizin önüneş

Şok oldum okuyunca gerçekten çok üzüldüm arkadaşınız adına seviyorum ama korkularım iyice artmaya başladı

Şok oldum okuyunca gerçekten çok üzüldüm arkadaşınız adına seviyorum ama korkularım iyice artmaya başladı
Yaşınız cok genç isterseniz bi sure tepkisiz izleyin bakalım yüzünüze vuracak mi?Ama yasanani yazdim o tipse işiniz zor.

O adamla omur gecmezzzz
Ne aşkı sevgisi allah aşkına
Sanki kendi hayatındaki tek kadın senmiymissin?
Puff Daha yaşınız da ufak ...
Boşver kızım aman uzak dur tabiri caizse topukla sen bunun çevresinden en uzağa..

16 yaşındasın bunları kafana takma, madem çok seviyorsunuz eğlenmeye bak, sorunlar artınca ayrılırsınız, evlilik düşünecek yaşta değilsin zaten, takıyorsa da onun sorunu

Geçmişinde ne var yavrum , ne var kuzum . Evcilik oyunlarıdır onlar .
şaka maka eğitimine bak canım bu yaşta bu keder fazla sana 😀
(Özür dilerim ciddi olamıyorum denedim ama )

Merhabalar, birkaç aydır süren bir ilişkim var ve çok ciddi düşünüyorum fakat erkek arkadaşım benim geçmişimde yaşadığım ilişkilerimi bir türlü aklından çıkaramıyor ilk başlarda bu pek de sorun değil diye düşünüyordum fakat son zamanlarda ilişkimi zedelemeye ve yıpratmaya başladığının farkına vardım onu çok seviyorum onun için de her şeyi yapmayı göze aldım
Yaşınız 16 degildir heralde. Bu yaslarda yasadiginiz cok birsey yoktur ayrica evlilik dusunceniz icinde cocuksunuz daha. Ne olursa olsun yeni sayfalarda eski hesaplari acmayin. Kimse içinde HERSEYI yapmayi goze almayin. Hayattaki durusunuzu sizi siz yapan degerleri yaninizda taşıyın. Sizi seven insan her sartta yaninizda olacaktir zaten.

Sizin yaşlarda o geçmişi unutamama kabullenme çok normal bir durum sabırla zamana bırakırsan çözülecektir. Yaş ne olursa olsun erkek bize göre daha geç olgunlaşır sabır

Yaşlarınız küçük olduğu için böyle anlamsız kıskançlıklar normal. Eğer ilişkiniz devam ederse olgunlaştıkça bunlar yaşanmaz diye düşünüyorum. Yine de katlanmak zorunda değilsin, eğitim hayatının en kritik dönemlerindesin. Önceliğin derslerin olmalı

niye anlattın GEÇMİŞTEKİ ilişkilerini pardon?

Ama çok seviyorum ve onun beni sevdiğine kendim kadar eminim basıl bırakayım ki
Daha çok konu açarsın o zaman sevgi iyileştiricidir yaralayacı kırıp dökücü değil bir kardeş tavsiyesi bence ayrıl boşuna çekme bunu yeniden seversin emin ol

Sizin değil onun her şeyi yapmayı göze almış olması gerekiyor geçmişi unutmak gibi mesela. Aksi evlenseniz bile problem olur.

Erkek arkadasın senin geçmişini unutmuyorsa sen o adamı unut. Kendi sütten çıkmış ak kaşık mıymış? Bırak bacım hayır görmedik böylelerinden. Ayrıca evlenince her şey bitmiyor, sıfırdan başlıyor. Benim eşim şeker gibidir, nişanlıyken de öyleydi, bazen ben bile niye evlendim ki bununla diyorum.

Geçmişe saplantılı bir şekilde takıp huzur kaçıran erkeklerden uzak durmanı tavsiye ederim... bu onun vizyonu hakkında zaten bilgi veriyor... hepimiz insanız.. hatalarımız olur sevaplarımız olur... yaşımız,o anki psikolojimiz, şartlar, ortam vs davranışlarımıza etki eden faktörlerdir... bu yaşam döngümüzde iyi kötü yaşanan herşey bize birşey katar... bu anlamda hayatımıza aldığımız kişi insan olduğumuz gerçeğini bilen... şevkatli... siyah ve beyazımızla bizi seven, yanımızda olan biri olmalıdır... eğer uymuyorsa da hayatına almamalıdır...kendi düşüncelerini sana empoze etmeye çalışan, sana suçluluk duygusu yaşatan, hesap sorar tavırlar sergileyen biri maalesef bana kendini gerçek anlamda tamamlayamamış biri profilini veriyor...Bu tarz durumlara paye vermemeni tavsiye ederim nacizane.

Geçmişe saplantılı bir şekilde takıp huzur kaçıran erkeklerden uzak durmanı tavsiye ederim... bu onun vizyonu hakkında zaten bilgi veriyor... hepimiz insanız.. hatalarımız olur sevaplarımız olur... yaşımız,o anki psikolojimiz, şartlar, ortam vs davranışlarımıza etki eden faktörlerdir... bu yaşam döngümüzde iyi kötü yaşanan herşey bize birşey katar... bu anlamda hayatımıza aldığımız kişi insan olduğumuz gerçeğini bilen... şevkatli... siyah ve beyazımızla bizi seven, yanımızda olan biri olmalıdır... eğer uymuyorsa da hayatına almamalıdır...kendi düşüncelerini sana empoze etmeye çalışan, sana suçluluk duygusu yaşatan, hesap sorar tavırlar sergileyen biri maalesef bana kendini gerçek anlamda tamamlayamamış biri profilini veriyor...Bu tarz durumlara paye vermemeni tavsiye ederim nacizane.
Çok teşekkür ederim çok güzel anlatmışsınız

16 yasinda gecmisinde ne var ki?

X