Erkek arkadaşım hareketlerimden sıkıldığını söylüyor ne yapmalıyım?

Birkaç yıldır devam eden bir iliskim var. Erkek arkadaşım ilişkinin en başından beri her zaman daha az konuşan daha az ilgilenen biri oldu. Ben eskiden bu konuyu sık sık gündeme getirir ergenler gibi pat engellerdim. Sonra o engeller kalkar bir şekilde iletişime tekrar geçerdik. Kabullenmek istemezdim ama üstüne gittikçe de daha beter hal almaya başlardı aramalarıma mesajlarıma ısrarla cevap vermezdi. Su an beraberiz yogun bir is hayati olduğu için pek konuşamıyoruz. Birkac hafta önce yine sabah kalkıp mesajları sıraladım ayrılık noktasına kadar getirdim neden hep böyle yapıyorsun yoruluyorum ruhum yoruluyor sen böyle yaptıkça dedi. Sonra kendi kendime enine boyuna düşündüm üstüne düştükçe bağlanmak yerine daha çok uzaklaştırıyorum kendimden dedim. Biliyorum o bana ne kadar ilgi verse de ben doymam ama o öyle biri değil. Sürekli tabiri caizse mıç mıç olamaz. Biliyorum iyi biri temiz kalpli ve gerçekten seviyorum onu böyle mi kabullenmeliyim? Erkeklerin geneli mi böyle? Bir de artık eskisi kadar sıkboğaz etmemek için ustune dusmuyorum kendime vakit ayırıyorum. Kendiliğinden bana mesaj atıyor böyle devam edersem ise yarar mi?
Yarar tabi.Belki o alıştığı düzeni özler sasirir sizi sıkbogaz eder😁

İlişkiye başlarken erkeklerin begenisi veya hoslantisi oluyor, böyle davranarak kendinizi sogutuyorsunuz. Her zaman kaçan kovalanır, çok kovalayan da inanılmaz itici olur.

Birincisi erkeklere seviyor musun diye sormayın. Bu soru onları boğuyor. Bir arkadaşım bana sevgilisi böyle sorular sordukça soğuduğundan bahsetmişti. Bence biraz kendi haline bırak. Ben de biraz öyleyim. Öyle çok mıç mıç ilişki sevmiyorum. Kendimle vakit geçirmeyi seven biriyim. Bazende çok ilgi olduğunda da boğuluyorum. Belki karşınızdaki kişide böyledir. Ama ilgi görmeyince de kızıp trip atıyorum :KK70:. Yani erkek kadın farketmez birini en iyi anlamanın yolu biraz kendi haline bırakmaktır. Zaten dönerse senindir dönmezse en azından görmüş olursun. Sensizde devam edebiliyorsa onun hayatında olmaman gerekiyor demekki.

X