Erkek arkadaşım mı beceriksiz, sorun bende mi?

Papatya129

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
2.034
2.465
Kızlar selam.
1 yıllık bir ilişkim var. Düzenli aktif bir cinsel hayatımız var fakat ben orgazm olamıyorum.
Arkadaşlarımın şöyle havai fişekler böyle kelebekler diye tasvirlediği duyguyu bir kez bile yaşayamadım.
Artık erkek arkadaşımda mı sorun bende mi onu sorgulamaya başladım.
Her türlü pozisyonu denedik ama yok olmuyor. Bazen çok ufak kasılmalar hissediyorum ama kendimden de geçmiyorum.
Ayrıca vücudumda spesifik olarak dokunduğu bir yer beni tahrik etmiyor.
Bu durumu yaşayıp sonradan düzelen var mı?

Kızlar selam.
1 yıllık bir ilişkim var. Düzenli aktif bir cinsel hayatımız var fakat ben orgazm olamıyorum.
Arkadaşlarımın şöyle havai fişekler böyle kelebekler diye tasvirlediği duyguyu bir kez bile yaşayamadım.
Her türlü pozisyonu denedik ama yok olmuyor. Bazen çok ufak kasılmalar hissediyorum ama kendimden de geçmiyorum.
Belki ten uyumunuz yoktur en başından beri boyleyse eğer

Kızlar selam.
Sarılırken ve öpüşürken heyecan duyuyor musunuz?

Bence aranızda çekim yok, bu da beceriyle olacak bir sey değil. İnsan aşıkken hiçbir şey yapmasına gerek olmaz etkilenmesi için, sadece dokunsa yeter. Eğer aşk ve tutku yoksa adam sabaha kadar o pozisyon senin bu pozisyon benim debelenip dursa da nafile maalesef tamamen psikolojik

Ama sevgiyle alakalı bir problemim yok ki. Çok seviyorum onu hayatımda kimseyi sevmediğim kadar.
Burdaki yorumlar kafa karıştırıcı :KK43:

Tecavüze uğrarken orgazm olan kadınlar var, tecavüzcüleriyle ten uyumları mı vardı? Orgazm mekanik bir süreçtir ten uyumuyla alakası yok.

Sorun sizde mi sevgilinizde mi bilemeyiz. Biraz ipleri ele alın sevişirken, bir de öyle deneyin bakalım işe yarayacak mı?

Ama sevgiyle alakalı bir problemim yok ki. Çok seviyorum onu hayatımda kimseyi sevmediğim kadar.
Burdaki yorumlar kafa karıştırıcı :KK43:
Seviyorsunuz ama heyecan yok sanırım . Ahh ah hepsi bir arada olsa keşke. Teyzemin eski eşiyle aralarında ten uyumu olmadığını yeni eşiyle evlenince anlamis. Yeni eşi ile sabaha kadar uff. Ama yeni eşi de hayatını b.k etti . Ama çok zevk alırmış sevişirkene:KK53::KK53:. Tabi artık değil çünkü sevgileri bitti

Tecavüze uğrarken orgazm olan kadınlar var, tecavüzcüleriyle ten uyumları mı vardı? Orgazm mekanik bir süreçtir ten uyumuyla alakası yok.

Sorun sizde mi sevgilinizde mi bilemeyiz. Biraz ipleri ele alın sevişirken, bir de öyle deneyin bakalım işe yarayacak mı?
Tecavüze uğrarken zevk aldığını kim söyledi Allah aşkına 😦😦

Tecavüze uğrarken zevk aldığını kim söyledi Allah aşkına 😦😦

Bu konuda yapılan araştırmalar. Zevk almak değil orgazm olmaktan bahsediyorum. Mağdurlar sonrasında bu yüzden kendilerini daha suçlu hissederlermiş. İlginiz ve bilginiz olmayan konularda ahkam kesmeyiniz.

Sevgiliniz muhtemelen seviyorsunuz ama bu işlerin sevgi ile bir alakası yok. Benim ilk cinsel birlikteliğimi yaşadığım adam, çok sevdiğim, uzun yılları birlikte geçirdiğim, en deli çağlarımı beraber yaşadığım adamdı. Cinsellik konusunda orgazm olmayı bırak, adamla ilişki esnasında kuruyordum. Bazen ten uyumu olmuyor.

Ama sonraki ilişkimdeki partnerimin sesi, nefesi bile yetiyordu şelale olmama :p Orgazmı da yaşıyorum, kavruluyorum da. Ten uyumu önemli.

X