Erkeklerle ilişki kuramıyorum

amin. bu durum insanın ruh ölümü oluyor. bundan daha acıda bir şey yok
İnsan küçücük yaşta o sapıkların cinsel organlarını görünce nasıl toparlanır ki… tabi ki herkesten iğrenir. Üstelik sizin sistematik olarak gerçekleşmiş taciz olayınız. Çok iyi bile toparlamışsınız bence koca insanlar tacize uğrayıp atlatamıyor, siz o küçücük bedeninizdeki izlerle bunca yolu devirmişsiniz. Çok güçlü birisiniz.

Belki de karşınıza çıkan adamları sevmiyorsunuz içinize sinmiyor bu yüzden kendinizi zorlamak durumunda degilsiniz. Çünkü sevdiğiniz kisiyle kendiliğinden bir ilişki gelişecektir diye düşünüyorum. Onun dışında travmalarıniz da mevcut umarım iyilesip hayatınıza devam edersiniz

Belki de karşınıza çıkan adamları sevmiyorsunuz içinize sinmiyor bu yüzden kendinizi zorlamak durumunda degilsiniz. Çünkü sevdiğiniz kisiyle kendiliğinden bir ilişki gelişecektir diye düşünüyorum. Onun dışında travmalarıniz da mevcut umarım iyilesip hayatınıza devam edersiniz
olabilirde ama bu konular otomatik savunmamı sağlıyor ve zihnimde sex olayı dolanmaya başlıyor bu durumda beni çok geriyor. umarım bu seferki tedavimle birlikte herşey ortadan kalkar

Ben altı yaşından liseye kadar farklı kişiler tarafından cinsel tacize uğradım. Hiç sevgilim olmadı. Erkeklerle çok iyi arkadaş olabiliyorum onlarla çalışıyorum ama sevgili olamıyorum. Hoşlandığım kişi benden hoşlanırsa bu sefer o kişiden tiksiniyor ve uzaklaşıyorum. Daha önce okuldan biri ile dersler için beraber çalışırken onlie dönemde biraz ilişkimiz ilerlemişti. ama yaşadığım şehre gelecek olunca aramız açılmaya başladı. Ne o bir şey yaptı nede ben çünkü korkuyordum. Ve ilişkimiz orda kaldı. Bu olaydan sonra eski patronum ve çalıştığım yerde beni beğenen biri peşime takılmıştı zor bir süreçti o dönem. Daha sonra bir çok sorun yaşadım. evlenmek sevmek sevilmek istiyorum ama yapamıyorum. Ne zaman bir erkek açılsa o kişiyle bağlantımı istem dışı kesiyorum. Zorlayıp konuştuğum oldu ama beni çok sıkıyor. Sürekli mesaj atmamı ve aramamı istiyorlar. Bu durum beni iyice soğuttuğu için hiç bir zaman ileri adıma geçmiyor. Doktorlara gittim. Tedavi gördüm ama olmuyor. Bu konuda fikri olan var mı? Nasıl bu durumu aşa bilirim?
Psikolog ile görüşüp taciz ve ilişkilerle ilgili problemin için mutlaka terapi al, bu zamana kadar karsına çıkan kişiler doğru kişiler değilmiş. Kendini tanıyıp ne istediğini bildiğinde sen seçeceksin.

X