Erkek arkadaşıma karşı neden böyleyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ImeldaRivera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
312
1.375
Duyarcı twitter kitle diyorlar ya hani internette 😂 kadınların ilişkilerde psikolojik şiddete uğruyor olması beni etkiliyor. Okuduklarım gördüklerim fazla korumacı davranabiliyorum bazen. Yanlış anlayıp başka yere çekme gibi
Bu duyarcılık değil, bazı kalın kafalılar sırf kadınlar kendilerinin farkına varıyor diye kafayı yiyor, bu yüzden duyarcı diyorlar zaten ama bu olması gereken duyarcılık değil. Bundan rahatsız oluyorsa sevgilinizde büyük bir problem olabilir.

Stevya

| Art de vivre |
Pro Üye
7 Kasım 2020
3.579
18.366
Sevgilinizi sevmiyorsunuz, onu değiştirmeye çalışarak “sevebileceğiniz kişiye” dönüştürmeye çalışıyorsunuz. Yaptığınız büyük saygısızlık.

Adamın uzun mesaj atmamasını bile bir sorun haline getiriyorsunuz. Kusura bakmayın ama çekilecek dert değilsiniz. Yakında terkedilirseniz şaşırmayın.

Stevya

| Art de vivre |
Pro Üye
7 Kasım 2020
3.579
18.366
Konunuz geri gelecek, üye olurken kabul ettiğiniz sözleşmede yorum/ konu silmenin yasak olduğu yazıyor aslında... keşke silmeseydiniz.
Özet geçeyim, aslında çok ilgili ve sevgisini hissettiren bir sevgilisi var. Adam home office çalıştığı halde mutlaka sık sık arayıp mesajlaşırmış.

Konu sahibi ise neden bana uzun mesaj atmıyor, pandemiden dolayı sık sık buluşamıyoruz, tüm kişiliğini değiştirmek istiyorum vs diye dert yanıyor.

Dream Theater

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
880
1.550
Çocuğun romantiklik potansiyeli o kadar demek ki niye kapasitesini zorluyorsunuz.. 3 yılda birbirinize göre şekillenmediyseniz bence daha fazla kendinizi harap etmeyin.

Alvernia

noli me tangere
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
527
1.652
25
Konunuzu okumuştum, yorum yapmak için girdiğimde sildiğinizi gördüm. Burada da haksız tartışmalara neden olacaksınız, sebep nedir?
Birini bir şekilde kabul edip hayatımıza aldıysak onun her şeyini değiştiremeyiz, bunu ondan da bekleyemeyiz. Kötü özellikleri olabilir, törpülenebilir ama tüm karakteri değiştirmek kimsenin haddine değildir. Ayrıca oldukça iyi bir sevgiliniz varmış dediğinize göre, baya bir övmüştünüz diye hatırlıyorum. Neden o zaman tüm karakteri değiştirme çabası?
Hem hatırladığım kadarıyla konunuz çok güzel başlamıştı, kavgaların haksız yere çıktığından da bahsedip bunun farkında olduğunuzu söylemiştiniz, konu sonunda ise "onun karakterini değiştirmek istiyorum"a dönmüştü. Bana biraz garip geldi ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.