Erkek Arkadaşımı Şok Etmek İstiyorum

bence erkekler dış görünüşüşe kesinlikle önem verir ama bunları yaparken ilişkiniz boyunca nelerden hoşlanmadığınıda göz ardı etme değişiklikler değişimler kıyafetler önemlidir fakat o buluşmada yapacağın değişiklik çok önemli çünkü arada senden yine öyle olmanı isteyebilir veya hiç söylemeden bekleyebilir bu yüzden yarattığın imajı kolayca kabul edebilecek olmalısın..erkek arkadaşın makyaj yapan kızlardan hoşlanıyor ise göz altı kapatıcısı rimel göz kalemi ile gözlerini belirgin hale getirebilirsin.dudaklarında çok abartılı olmadan arkadaşların dediği gibi parlatıcı çok ii olur.en çok hangi rengi tenine yakıştırıyorsan ve sevgilinin sana yakıştırdığı bi renk varsa onu tercih etmelisin.ayrıca fiziğine uygun bluz nasılsa onu seçmelisin yani sadece uzun tunikler değil kısa ama şık bluzlarıda düşün ayrıca düşük bel fiziği düzgün olan çoğu kadını mini etekten daha sexy görünüme sokar.spor ayakkabı ve topuklu yerine babetlerle daha tatlı olursun.bu arada bir bilezik veya saat ve bununla uygun küpeler takmalısın.saçlarına düz fön çektir ve en son ve can alıcı olan gözlüklerini takmayı sakın unutma eğer bi gözlüğün yok ise hemen en şık olanından bi tane edinmelisin.çünkü konuşma anına kadar o gözlükler gözlerinn güzelliğini saklayacak ve o an gelince gözlüğünü çıkarıp karşındakinin gözlerinin içine derin bir bakış at o zmn zaten ne dediğini bile duymayacak emin olabilirsin istediğini söyle :)))bu arada unutuyordum ki tırnaklar en iyi etkiyi onlar yapar manikür ve sonrasında french yaptırıp çok daha çekici olabilirsin..sana bol şans umarım yardımcı olabilmişimdir..

Arkadaşlar bir erkek arkadaşım var, ama büyük kavga ettik kendisiyle. Şimdi aradan 1 ay geçti ve duruma uzaktan bakınca ikimizin de yanlışları var. Şu anda her zamanki gibi karşılıklı gurur yapmaktayız. Bense yanına gidip onu dumur etmek istiyorum, ama sadece yanına gidişim değil, görünüşüm de onu şok etmeli :)
Normalde sevimli, neşeli ve hep spor giyinen biriyim. Beni bu zamana kadar hep öyle gördü. Şimdi yanına gidince çok farklı olmak istiyorum. Mesela diyebilirim ki kendisi beni saçı salık olarak hiç görmemiştir. Yani çok azdır :)

Bi' el atsanız bana, yardım etseniz hani. Ne giyeyim? Nasıl giyineyim? Ağzının bir karış açık kalması taraftarıyım. Vücut tipimi kısaca anlatayım:
1.68 boyunda, 54 kilo, poposu çok büyük olmamak kaydıyla yine de büyük olan :), üst kısmıysa tahta denebilecek kızlardanım.

Bir de saçlarım omuzlarıma kadar gelmekte. Hatta aşıyor. Yani uzunlar.
Yaratıcı kadınların cevaplarını beklemekteyim naniknanik

kilon boyun çok orantılı genelde nasıl giyinirsin

canım saçına maşa yap güzelce yada yaptır soyle yukarlardanda çok hafif topla altı salık kalsın güzelce makkaj yap üstünüde güzelce giyin elındekı en güzel kıyafetlerınde al sana fıstık gibi kız ama spor olma şık spor ol

bence bır bayan her zaman bakımlı olmalı erkekler dogal sever ama azıcık suslenınce akılları gıder
sen zaten kendını degıstırmıs olmayacaksın guzellıgını vurgulayacaksın sadece:)
dogal makyaj hoş bır fön .guzel bır gulusle aklını alırsın zaten:)

iç güzellik de önemli haklısınız bayanlar ama maalesef erkekler iç güzellik kadar dış güzelliğede önem veriyor ... biras değişiklik bırakın etrafını kendisini iyi hisetmesini sağlar .bence o gün kendini iyi hissetmen için etkilenmen için demiyoruM:KK70: biras değişimde yarar var ama gene de senn bilirsin canmopuyorumnanaktan

erkekler doğal kadınları severim derler ama gözleri hep kokoşlardadır..:) o yzdn ne çok abartıcaksın nede cok salıcaksın..

kendi fikrim tabi ki önce zekanla konuştuklarınla etkilemelisin ama ilk görünüş özelliklede uzun zaman sonra ki ilk görünüş önemlidir..
öncelikle çok temiz pırıl pırıl görünüp mis kokmalısın bu kokuları denemedim ama hafif olanını tercih etmelisin bence ağır bi koku havalar sıcak ilk anda etkilemeyebilir çiçek gibi kokmalısın..
saçlarına düz fön çektir hafif makyaj öyle ağır ağır fondöten falan kullanma derim ben hafif bi pudra ve allık dudaklara hafif parlatıcı gözlere hafif pırıltıcıklar ve rimel yeterliii olur diye düşünüyorum..
hep spor yanımı gördü demişsin...
yine bi yanın spor kalmalı jean dan vazgeçme üstüne hoş bi bluz altına sivri ayakkabılar ya da şık sandalet te olabilir bi kaç foto ekliyorum bi bak umarım beğenirsin fikirlerimi ....
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
Eklediğiniz resimdeki bluz ve jeanlare bayıldım süper bişey ya onlar ve topuklu ayakkabılar,hafif makyaj ve düz fönlü şaçlarla büyüleyici olacağını düşünüyorum hatta o bluzlerden bende bi tane edinmek istiyorummmm hoş bir yemekte yada hafif bi arkadaş nişanındada çok şık dururrrrrrrr

cok güzell bir konuuu :)

Evet evet bende böle sok etkisi yaratacak birsey istiyorum. Yardımcı olurum derseniz ekliyim hemen resm :S:KK70:

X