Erkek arkadasimin kardesi..

Hanımlar hangi kabiledensiniz? Kazanın altına biraz daha çalı çırpı toplayın 3 ünüz çok şekerli sütlü kahve gibisiniz çok şirinsiniz :)))

Konuyu açan bayanla kesilen yönleriniz olduğu belli siz aranızda hasbihal edin. Obsesif davranıyorsunuz :))

Hanımlar hangi kabiledensiniz? Kazanın altına biraz daha çalı çırpı toplayın 3 ünüz çok şekerli sütlü kahve gibisiniz çok şirinsiniz :)))

Konuyu açan bayanla kesilen yönleriniz olduğu belli siz aranızda hasbihal edin. Obsesif davranıyorsunuz :))

kesilen değil kesişen, ortak noktamız da olabilir bizim için sorun teşkil etmiyor :KK66:

Durumumuz gayet iyi demiş olsaydın da yaşadıklarını rahatça anlatabilirdin.
Bence seni küstah bulmuş olabilir kardeşi, ondan böyle davranıyo olabilir.
Yani burdaki gibi devamlı imkanlarıyla öne çıkmaya çalışan biriysen antipatik bulunman normal.

O bir bağlaç, imla kılavuzu alın.
De ve ki bazen bağlaç, bazen ektir.
Pes diyorum, hem bilmiyorsunuz hem yanlışın doğru olduğunu iddia ediyorsunuz....kimseye devlet ünv.den mezun olduğunuzu söylemeyin, özel ünv. aşağılama işine bir daha girmeyin derim.
Hele bir de ustune zeka kucumsemek filan.. uuuv boyle rezil eder insani. :)

Hele bir de ustune zeka kucumsemek filan.. uuuv boyle rezil eder insani. :)

Bakın ergen akıllılar o kadar türkçeye hakimsiniz yorumlarda tek dikkatinizi celb eden ben mi oldum herkes mükemmel mi yazmış. Rezillik dediğiniz şey nedir bir açıklarsanız iyi olur. Sizin çirkef tavırlarınıza cevap vererek sizi yüceltmek durumuyla başbaşa kaldığıma kızıyorum.çirkefliğinizi gidin başka yerde icra edin.

Bakın ergen akıllılar o kadar türkçeye hakimsiniz yorumlarda tek dikkatinizi celb eden ben mi oldum herkes mükemmel mi yazmış. Rezillik dediğiniz şey nedir bir açıklarsanız iyi olur. Sizin çirkef tavırlarınıza cevap vererek sizi yüceltmek durumuyla başbaşa kaldığıma kızıyorum.çirkefliğinizi gidin başka yerde icra edin.
Oncelikle kelimelerinize dikkat edin, bu bir.
Ikincisi, ilk mesajinizdan beri konu sahibini, daha sonra buradaki uyeleri aklinizda asagilamaya calisan siz varsiniz. Yoksa biz secmedik sizi. Birini alt etmeye calisip kendi duzgun yazmayan siz. Yanlis yazdiginiz meselenin dogrulugunda israr edip imla kilavuzu onerip uyeyle kendinizce alay eden de siz. Yanlisiniz gosterilince kabul etmek yerine kisisel olarak polemik cikaracak mesaj atan siz... 3'lu sutlu kahve filan. Yani rezil oldunuz, ne yapalim. :) Hatayi kabul etmek de bir erdemdir. Yanlista israr edip bir de kivirip kisisel saldiran rezil olur yani. Uste hakaret edip hala cirkeflik yapan da sizsiniz. Karsilik aldikca seviyeyi hepten asagi cektiniz. Bence konustukca batiyorsunuz, artik susun. :KK66:

Sizin tek dikkatinizi ceken devlet okuluysa bu konuda,herkes dikkatini ceken her seyi soyleme hakkina sahiptir madem oyle:KK66: sizdede son sozum budur haydi iyi geceler:KK54:

Durumumuz gayet iyi demiş olsaydın da yaşadıklarını rahatça anlatabilirdin.
Bence seni küstah bulmuş olabilir kardeşi, ondan böyle davranıyo olabilir.
Yani burdaki gibi devamlı imkanlarıyla öne çıkmaya çalışan biriysen antipatik bulunman normal.
"Devamli" imkanlariyla one cikmaya calisan biri. Parantez icinde yazdigim okunmamis sanirim ve yorumlarimda ayni sekilde. Buradan bu cikarimi yapmaniz cok sasirtici gercekten,dipnot gectigim yerde zaten kimin kustahlik yapmis oldugu gayet acik ve net. O yuzden soylenecek baska soz yok.

Siz umursadikça o daha çok yüz bulacaktir.
En iyisi siz umursamayin oda sıkılır bir sureden sonra bırakir sizinle ugrasmayi.

X