Erkek arkadaşımın kendisi ile çelişmesi ve bunalım yaşaması lütfen yardımcı olur musunuz?

killerbeauty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
357
240
29
Erkek arkadaşım ile bir yıldan fazla iyi kötü giden bir ilişkimiz vardı çok zor zamanlar atlattık beraber son 4 aydır ona ulaşmam çok zor oluyordu çünkü burada paylaşamayacağım çok zor şeyler yaşadı telefonu kapalıydı hep 1 ay önce konuştuğumuzda gayet iyi bir haldeyken sonrasında ona yine uzun bir süredir ulaşamadım ve ulaşabildiğimde bana ben her şeyimi kaybettim benim gibi bir adamı ne yapacaksın ki dedi güzel kızsın boylu poslu kızsın hayatını yaşa dedi beni yapacaksın ki dedi ben de ona bana her şeyi anlat iyi gününde de kötü gününde de yanındayım dedim ama bana yarın konuşuruz evde iyice anlatırım dedi ben de çok sinirlendim aylardır sana ulaşamıyorum sen neden bahsediyorsun dedim artık öleyim de kurtulayım dedim o da sen ölürsen ben de kendimi öldürürüm sakın öyle bir şey yapma dedi ve sonraki gün ayrıldık gibi oldu ayrıyız sanırım şu anda çünkü çok kötü kavga ettim ve aylardır olan nadir ulaşabilme durumu beni bu hale getirdi lütfen yardımcı olur musunuz? Bu arada herkesin Mevlid kandilini kutluyorum.

X