erkek arkadaşımın stresli diye 2 gün zaman istemesi ve bir daha aramaması neden sizce?

Ama erkeklerin geleneksel huyudur taktikleri sakin inanma pesinden kosmani beklio yapma hic yedekte olabilirsin dikkat et

Ama erkeklerin geleneksel huyudur taktikleri sakin inanma pesinden kosmani beklio yapma hic yedekte olabilirsin dikkat et
muhtemelen öyle. sildim zaten instagramdan falan. madem beni istemiyor neden instagramda tutuyor silseymiş. onun yapmadığını ben yaptım sildim az önce

inanın aynılarını söyledim. ben sana her kötü zmanında destek oldum dedim. bunda sorun yok elinden geleni yaptın destek oldun dedi. sevgi böyle birşey değil her anında yanında olmak demektir dedim. başkaları sevgilisi zor zamanlarında yanında olmadı diye terkeder. Benimki yanında olmak istememe rağmen izin vermiyor bunun için uzaklaşıyor. trajikomik gerçekten. sildim zaten instagramdan da. durmasın gerek yok kendisi silmemiş ben sildim.
İyi yaptınız bende olsam silerdim. Biliyorum benim için söylemesi sizin için yaşaması zor ama sabredip beklerdim ben olsaydım. Belki de kafasını toparlamış bir şekilde karşınıza çıkmak isteyecektir. İnşallah hakkınızda hayırlısı ile en güzeli olur.

Maddi sıkıntıları vardır kendine güvenemiyordur.
Evliliğe hazır değildir zamanını almak istemiyordurkendine güvenemiyordur.
Tek kadına bağlı yaşamak istemiyordur kendine güvenemiyordur.
Başkası vardır.
ilişkiyi devam ettirmek istemiyordur.

Bunlardan biri ya da birkaçıdır aksini düşünmüyorum.

İyi yaptınız bende olsam silerdim. Biliyorum benim için söylemesi sizin için yaşaması zor ama sabredip beklerdim ben olsaydım. Belki de kafasını toparlamış bir şekilde karşınıza çıkmak isteyecektir. İnşallah hakkınızda hayırlısı ile en güzeli olur.
artık karşıma çıksa da eskisi gibi olmaz hiçbirşey. kendimi biri için değersiz hissetmek çok kötü bir duygu. birlikte el ele omuz omuza o durumda çıkmak varken neden böyle olsun ki ? amin inşallah hepimiz için hayırlısı olur

bunların hepsini söyledim. mesaj atmak istmiyorum hele ki bitanem demek hiç istemiyorum içimden gelmiyor çünkü.zaten benimle paylaşması gerekirdi. çözüm olarak beni uzaklaştırmayı buluyorsa benim tek bir mesajımı bile haketmiyordur. Benim annem kanser hastası o gün kötü bir haber almıştım bazı kan değerleri yüksek çıkmıştı. ama o bana sürekli kendi sorunlarını anlattı benim yanımda olmadı.haberim yoktu nasıl bir kötü haber aldın dedi söylemedim. çünkü bilmeyi haketmiyor. en azından bununla ilgili bir mesaj atabilirdi.nden hep böyle insanlar çıkıyor karşıma anlamıyorum. sorun maddiyse ben çalışıyorum elimden gelen desteği yaparım dedim. sadece o değilmiş ailevi sorunlar da varmış falan filan. ne bunların sorumlusu benim ne de çözüm benden uzaklaşmak.
Senin derdini dinlemeyip kendini anlatıyor öyle mi. O zaman kendisi egolu bir ilgi arsızı.

Maddi sıkıntıları vardır kendine güvenemiyordur.
Evliliğe hazır değildir zamanını almak istemiyordurkendine güvenemiyordur.
Tek kadına bağlı yaşamak istemiyordur kendine güvenemiyordur.
Başkası vardır.
ilişkiyi devam ettirmek istemiyordur.

Bunlardan biri ya da birkaçıdır aksini düşünmüyorum.
hemen yarın evlenmiyoruz zaten. ki benim o sıfır olsa bile yeterli birikimim var. işte bunu anlamıyorum yapamıyorum olmuyor dese yine anlıcam. ama 1 2 gün izin isteyip 15 gündür ortada olmamak bana yaptığı bir saygısızlık. desin ya olmuyor yapamıyor bitirelim desin bende önüme bakayım

derdini söylüyor da iş konusunda mobbing varmış, birikimi omadığı için bir ay bile maaş alamasa sıkıntıymış. ben destek olurum sana dedim. hangi kadın der bunu 5 ay tanıdığı adama.buna çözüm buluyorum tek sorun o değil bilmemne diye başka şeyler çıkarıyor.aynen öyle tek başıma yaşarım bir başıma ölürüm zaten ne yapabilirim ki yalvaracak halim yok. kendi kararı
Eee mobbingi siz mi uyguluyorsunuz. Yardımcı olurum da demişiniz. Bundan sonrası şımarıklıktır. 15 gün aramadı sormadı noldu huzur mu geldi yuvasına.
yooo niye yalnız ölesiniz bakalım sizin kısmetiniz nerede 🤗

Benim bi ilişkim vardı aynı bu şekil bir iki gün izin istiyordu kafası karışıyordu, sonradan döküldü. Ben evliliğe hazır değilim senin evlilik yaşın geldi bugün istemezsin ama yarın illaki isteyeceksin benim aklımda hiç öyle bir düşünce yok demişti. Ok demiştim ama bahane gibi gelmişti bana. Aynı yerde oturuyoruz 3 sene oldu erkek kardeşi bile evlendi ki doğulular önce abi sonra kardeş muhabbeti var, ben de başkasıyla evlendim adam hakkaten evlenmedi. Öyle bir düşüncesi olabilir belki. Maddiyat da sıkıntı bir erkek için erkek kadından destek alırsa kendini güçsüz ve hiçbir söz hakkı yok gibi hissediyor

Senin derdini dinlemeyip kendini anlatıyor öyle mi. O zaman kendisi egolu bir ilgi arsızı.
nasıl bir kötü haber aldın diye soru birkaç kez. paylaşmak istemiyorum şu an dedim. sinirliydim o an. daha sonraki günlerde tekrar sorabilirdi ne oldu diye. bencillik yaptığı. annemin radyoterapi aldığı dönemde bile haftada bir kez ona zaman ayırdım hiç kenara atmadım onu

Eee mobbingi siz mi uyguluyorsunuz. Yardımcı olurum da demişiniz. Bundan sonrası şımarıklıktır. 15 gün aramadı sormadı noldu huzur mu geldi yuvasına.
yooo niye yalnız ölesiniz bakalım sizin kısmetiniz nerede 🤗
bilmiyorum kısmetim nerede bir an önce çıksa keşke. çevre baskısı da çok yoruyor beni sürekli evlen neden evlenmiyorsun gerçekten bıktım bunları duymaktan. sırf bu yüzden kimseyi görmek istemiyorum artık. det-stek olurum diyorum tek sorun o değilmiş ailevi sorunları varmış. ailevi sorun dediğin de biliyorum yani yok dedesinn tarlası varmış annesi dayısına bırakıcakmış dayısı annesin kandırıcakmış. bunlarla benim ne ilgim var ?

Benim bi ilişkim vardı aynı bu şekil bir iki gün izin istiyordu kafası karışıyordu, sonradan döküldü. Ben evliliğe hazır değilim senin evlilik yaşın geldi bugün istemezsin ama yarın illaki isteyeceksin benim aklımda hiç öyle bir düşünce yok demişti. Ok demiştim ama bahane gibi gelmişti bana. Aynı yerde oturuyoruz 3 sene oldu erkek kardeşi bile evlendi ki doğulular önce abi sonra kardeş muhabbeti var, ben de başkasıyla evlendim adam hakkaten evlenmedi. Öyle bir düşüncesi olabilir belki. Maddiyat da sıkıntı bir erkek için erkek kadından destek alırsa kendini güçsüz ve hiçbir söz hakkı yok gibi hissediyor
beni oyalamasın o zaman. olmuyor yapamıyorum bitsin desin ki önüme bakayım. bir iki gün izin diyor günlerce yok. bu saygısızlıktı. beni bukadar üzmeye hakkı yok onun. keşke benim de karşıma evlenecek kadar güvenebileceğim biri çıksa ama olmuyor işte bir türlü. bir de bu adam müdür en az 8bin maaşı var. nasıl hiç birikimi olamaz. zaten ona takılmıyorum önemli olan para değil sevgi. ama o da olmadı işte

artık karşıma çıksa da eskisi gibi olmaz hiçbirşey. kendimi biri için değersiz hissetmek çok kötü bir duygu. birlikte el ele omuz omuza o durumda çıkmak varken neden böyle olsun ki ? amin inşallah hepimiz için hayırlısı olur
Çok haklısınız insanın kendini birisi için değersiz hissetmesi çok kötü bir duygu. İnsanı soğutuyor. Aminn hepimiz için hayırlısı.

arkadaşlar merhaba.5 aydır birlikteydik. Önceki ilşkilerimde hep yıprandım.Bu sefer tam oldu galiba demiştim.32 yaşındayım artık evlenip kendi ailemi kurmak ve çocuk sahibi olmak istiyorum.Tabii sevmek ve sevilmekde istiyorum.Sevgilim iş ve ailesi yüzünden stresli olduğunu, etrafındaki herkesi kırdığını bu yüzden 1 2 gün izin istediğini söylediği uzun bir mesaj attı.Benimde geçmişten çok canım yandığı için birden sinirlendim istemiyorsan söyle bahanelere sğınma dedim.Oda bununla hiç ilgisi olmadığını defalarca söyledi.En son umarım bu durumu aşabiliriz dedi. Sanmıyorum kendimi tanıyorum dedim.Elimden geleni yaparım dedi bu şekilde son konuşmamızı yaptık.Ama 15 gündür ne aradı ne sordu.Intagramda silmemiş. Madem istemiyor instagramdan neden silmiyor. Sizce ben mesaj atmalı mıyım?Hayatımdaki biriyle hiçbir zaman böyle saygısızca bağımı koparmadım ne yapacağımı şaşırdım. Sizce ne yapmalıyım ?
Bence kesinlikle yazmamalısın bu tarz ilişkilerde bir kere alttan alan ömür boyu alttan alır. Bırak sana seninle evlenmek istediğini göstersin.Eğer istiyorsa gösterir istemiyorsa da yolu açık olmasını dilemelisin

bilmiyorum kısmetim nerede bir an önce çıksa keşke. çevre baskısı da çok yoruyor beni sürekli evlen neden evlenmiyorsun gerçekten bıktım bunları duymaktan. sırf bu yüzden kimseyi görmek istemiyorum artık. det-stek olurum diyorum tek sorun o değilmiş ailevi sorunları varmış. ailevi sorun dediğin de biliyorum yani yok dedesinn tarlası varmış annesi dayısına bırakıcakmış dayısı annesin kandırıcakmış. bunlarla benim ne ilgim var ?
Tatlım bu adamdan sana yar olmaz. Tarla muhabbetine mi hemen uzaklaşıyor ne alaka ya.
inşallah hayırlısı ile karşına çıkarsın rabbim nasibini. Çevreye bakma. Evlendikten sonra başka şeylerde dicekler emin ol🤭

Tatlım bu adamdan sana yar olmaz. Tarla muhabbetine mi hemen uzaklaşıyor ne alaka ya.
inşallah hayırlısı ile karşına çıkarsın rabbim nasibini. Çevreye bakma. Evlendikten sonra başka şeylerde dicekler emin ol🤭
yoruldum biraz sanırım :KK43: uzun süre sonra bu adamla karşışalınca herşey güzel başlayınca bir ümitlendim. ama yine hayal kırıklığı

Ara vermeyi hiç anlayamıyorum. O kadar şey yaşadım (benim için büyük şeylerdi) insanlardan sıkılmıştım sevgilimden de. Ama hiç ara verelim demedim. Bu konuyu konusmayalim dedim. Üstüme gelmemeye dikkat eder misin duygularimi kontrol edemiyorum dedim. Suan musait degilim dedim ama ara verelim demedim. Neden ara vericez ki. Benim yaşadığım şeyden dolayı sevgilim neden etkilensin benim yanımda olmasima neden izin vermeyim

Ara vermeyi hiç anlayamıyorum. O kadar şey yaşadım (benim için büyük şeylerdi) insanlardan sıkılmıştım sevgilimden de. Ama hiç ara verelim demedim. Bu konuyu konusmayalim dedim. Üstüme gelmemeye dikkat eder misin duygularimi kontrol edemiyorum dedim. Suan musait degilim dedim ama ara verelim demedim. Neden ara vericez ki. Benim yaşadığım şeyden dolayı sevgilim neden etkilensin benim yanımda olmasima neden izin vermeyim
al benden de o kadar. daha çok yanımda olsun isterim hatta. çok kötü durumdaysam bile aynen senin dediğini yaparım konuşalım ama çok üstüme gelme lütfen derim. birini hayatından çıkarıp atmak bu kadar kolay olmamalı. hele ki sorunlar o kişi arasında değil de dış etkenlerse hiç olmamalı

al benden de o kadar. daha çok yanımda olsun isterim hatta. çok kötü durumdaysam bile aynen senin dediğini yaparım konuşalım ama çok üstüme gelme lütfen derim. birini hayatından çıkarıp atmak bu kadar kolay olmamalı. hele ki sorunlar o kişi arasında değil de dış etkenlerse hiç olmamalı
Bence de. Iyi günde insan eşi dostu arasa da aslında kötü gunde koşar.

X