erkek arkadaşımın stresli diye 2 gün zaman istemesi ve bir daha aramaması neden sizce?

Cunku, bu modellerden cok uretilmiste ondan. 😁 bir laf varya cok sewerim.Yazsam mi bilemedim de.cezada yersem 24 saat sende beni unutma emi🤣yillar once ananin gebelik testi (-) ciksaydi,bugun hayatim (+) olacakti .kimin aklina geldiyse bu soz 🤪
bir tane adam gibi biri bulsa beni dişimi kırıcam ya. bir tane mi düzgün adam gibi seven sahiplenen adam olmaz. vlenen bunca insan nasıl evlenecek adam buluyor ben anlamıyorum

bir tane adam gibi biri bulsa beni dişimi kırıcam ya. bir tane mi düzgün adam gibi seven sahiplenen adam olmaz. vlenen bunca insan nasıl evlenecek adam buluyor ben anlamıyorum
😁Valla ben 38 yasinda evlendim.2sene olacak anca.Ayni soruyu yillarca bnde sordum kendime.Vakti saati gelmeyince dogum ,nikah ölūm 3ù olmaz derler buyukler.Nebiliim kuzum. 😘😊

😁Valla ben 38 yasinda evlendim.2sene olacak anca.Ayni soruyu yillarca bnde sordum kendime.Vakti saati gelmeyince dogum ,nikah ölūm 3ù olmaz derler buyukler.Nebiliim kuzum. 😘😊
hayırlısıyla bir an önce içime sinen biriyle olsa keşke :) bekledikçe iyice düşünmeye başlıyorum. çok düşünnüce de mutsuz oluyorum. 92 li kuzenimin 2, hamilelik haberini aldım bir yanım buruk oldu keşke ben de evli olsam hamilelik haberimi sevdiklerimle paylaşsam diye

hayırlısıyla bir an önce içime sinen biriyle olsa keşke :) bekledikçe iyice düşünmeye başlıyorum. çok düşünnüce de mutsuz oluyorum. 92 li kuzenimin 2, hamilelik haberini aldım bir yanım buruk oldu keşke ben de evli olsam hamilelik haberimi sevdiklerimle paylaşsam diye
Ah melegim Seni oyle iyi anliyorum ki.Bnde nefret ederdim, bayramlarda kuzenler kimisi nisanli, kimisi yeni ewli, kimisi yeni dogum yapmis bebegiyle esiyle 40 ucurmaya gelir. Iyyyyy, ne gunlerdi.🤭Hepsindede bir havalar bir civalar 😏😁😁😁ozellikle baba tarafindan olanlari tek hava yapmak icin geldigini dusunurdum.

X