Erkek arkadaşımın yakın kız arkadaşı

senin tek yapmam şey bence sevgiline fazla vakit ayırman çünkü o ilgiyi başka yerde arıyor

acımasızca olmuş kız bu da :)

Saçma sapan bi durum, siz neden kendinizi bu duruma sokuyorsunuz ???
Kızla nette takılıyor sizinle reelde takılıyor oh keyfe bak.
O kız muhabbete devam etse size yıne yol görunecekti ama o gitmiş elde siz kalmışsınız gözünüzü açmanızı umuyorum.

Ben yakın bir kız arkadaş istiyorum herşeyi konuşabileceğim falan dedi. Ben ne güne duruyorum dedim. Sana herşeyi anlatamam ki dedi.
Hahahahahah erkek arkadasın normal degil. Kız adam gibi silmis yoluna bakmıs ama erkek arkadasın ısrarla istiyor her ne kadar o gözle bakmasa bile erkek arkadasının aklı o kızda bence. Bak bakalım sana diğer gözle bakan bir erkek arkadasın olsun ne yapıyor. Empati böyle yapılır.

Hic uzatma bence iliskiyi.

Kardeşim daha gençsin üniversiteye gidiyorsun. Eğlen gez toz takıl, öğrenimine önem ver ,kendini geliştir. Bu toksit bir ilişki olmuş. Sonra ileriki yaşlarda çok pişman olursun kafamı o çocuğa takacağıma hayatımı yaşasaydım keşke dersin. Bu güzel ünv yıllarını birdaha yasayamazsin.

canım insan kaybetmek istemediğinden bişeyler saklar
Senden o kızı saklamamış ama o kızdan seni saklamış
Bu durumda kimi kaybetmek istemiyor ortada malesef
Erkek arkadaşının tercihi hiç önemli değil bence çünkü sen de onu o kadar sevmiyorsun
Belki zamanındaçok sevmiş olabilirsin ama duyguların değişmiş olabilir kendi hislerine odaklan bence
Eğer sevseydin baştan beri kabul etmezdin ortalığı yıkardın bu kadar rahat olmazdın sen de
Sizin ilişkiniz taamen alışkanlığa dönmüş bence
Bırak ve yoluna bak genceciksin kimbilir ne aşklar çıkacak karşına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…