Erkek arkadasimla aram duzelir mi

son cümlenizden anladığım kadarıyla eğer eskisine dönmeyecekse boşuna onunla zaman geçirmeyeyim diyorsunuz. bu demek ki aradığınız şey sadece size hoşgörü gösterilmesi. ve yine bu cümleden ben erkek arkadaşınız eskisi gibi alttan alınca sizde eskisi gibi hırçın olacaksınız şeklinde anlıyorum.

bunun dışında herkesin sabrının sınırı vardır. kimse kimseye uçsuz bucaksız anlayış gösteremez. belli ki erkek arkadaşınızın da limiti dolmuş bunun da sebebi sizin karakteriniz. ben olsam bir kere beni bu noktaya getiren insana bir daha eskisi gibi yaklaşamam. ama erkek arkadaşınız başka biri, onu tanımadan burada hiç kimse eskiye döner yada dönmez diyemez.
Benim eskiden kastim iletimimiz. Ben haksizlik yapiyim o sussun degil. Beni artik konusturmuyo bile, kendini o beni dinlesine odaklanmis durumda. Ve ne kendimi ifade etmeye firsat buluyorum ne de iletisim kurabiliyorum fikir ayriliklarinda. Ben zaten degismek istiyorum. Bana cok insan kiziyo ama inanin bazi seyler kendimden daha guclu ve one cikiyo. Inshallah bunu torpulerim..

Birtane de bende var güzel güzel sorunu. Çözüp halletmeye çalışırken bağırıp çağıran dinlemeyen etmeyen anlamaya bile çalışmayan

Benim eskiden kastim iletimimiz. Ben haksizlik yapiyim o sussun degil. Beni artik konusturmuyo bile, kendini o beni dinlesine odaklanmis durumda. Ve ne kendimi ifade etmeye firsat buluyorum ne de iletisim kurabiliyorum fikir ayriliklarinda. Ben zaten degismek istiyorum. Bana cok insan kiziyo ama inanin bazi seyler kendimden daha guclu ve one cikiyo. Inshallah bunu torpulerim..

bence tepkisi çok insani. doğrusuna yanlışına girmiyorum. fakat uzun süre sabırlı davranan insanların çoğu gözlemlediğim bir noktadan sonra aynen bu şekilde davranmaya başlıyor. erkek arkadaşınız muhtemelen o dönem alttan almak adına söylemek isteyip söylememiş birşeyleri. şimdi de tam zıttı yönde davranıyor birikmişlikle.
bence çok hırpalanmış bir ilişki.

Düzelmez bu ilişki bence. Hayır gelmez çünkü. Belli bir sınır var evlilik olsun sevgililik olsun arkadaslik olsun. Ondan sonra yüz göz olunuyor. Ve olunduğunda hiçbir şey eskisi gibi olmuyor maalesef.

"Beni artik konusturmuyo bile, kendini o beni dinlesine odaklanmis durumda"
Artık sizi açıkça manipüle ediyor. İlişkinin miadı dolmuş, uzatmalar oynanıyor gibi görünüyor.

X