Erkek bebek için isim önerisi.

Aklımızdaki isimler şöyle:

• Ankete Katılan
    33

Ekru_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
8
7
28
Merhabalar 27 haftalık hamileyim ve hâlâ bebeğimize isim verme konusunda çok kararsızız. Aklımızda bir kaç isim var fakat hala karar veremedik. Bizlere bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum 😊

Sizlerinde ayrıca önereceğiniz isimler varsa önerilerinizi bekliyorum 💐

Seçeneklerden görkem ismini beğendim ama ileri zamanlarda unisex olduğu için sıkıntı olabilir

Çok kişisel değişir bence birinin beğendiğini öteki beğenmiyor o yüzden oylasanız da kararı verecek sizsiniz
Yağız
Alparslan
Ömer
Ertuğrul benim sevdiğim isimlerden. Ve Aliyi apayrı seviyorum 🥰

Çok kişisel değişir bence birinin beğendiğini öteki beğenmiyor o yüzden oylasanız da kararı verecek sizsiniz
Yağız
Alparslan
Ömer
Ertuğrul benim sevdiğim isimlerden. Ve Aliyi apayrı seviyorum 🥰
Evet haklısınız ama belki biraz daha karar vermemiz konusunda yardımcı olabileceğini düşündüm kendimce ☺️ teşekkür ederim güzel önerileriniz ve yorumunuz için 💐

Utku 'ya oy verdim kalanı ilgimi çekmedi. Ben erkek isimlerin de kısa seviyorum. Ege koymak istiyorum mesela.
Tabii ki sizin şahsi düşüncenizdir. Bazılarımız iki isim sevmiyor. Etrafımdaki bir kaç kişide iki isim koymamam konusunda bayağı ısrarcı,
Ama ben alternatif olarak bakıyorum aslında çocuk büyüdüğünde en azından ona bir alternatif sunmuş oluyoruz diye düşünüyorum. Tabii illa ki isim koyacağım diye de düşünmüyorum. Fakat bende iki ismi olan biri olarak diğer ismimi kullanmayı daha çok tercih ediyorum. Ama tabii dediğim gibi sizin şahsi düşüncenizdir saygı duyarım 😊

Almir diyorum yabancı ülkeye vs giderse güzel olur uluslararası isim gibi 👍🏻

Tabii ki sizin şahsi düşüncenizdir. Bazılarımız iki isim sevmiyor. Etrafımdaki bir kaç kişide iki isim koymamam konusunda bayağı ısrarcı,
Ama ben alternatif olarak bakıyorum aslında çocuk büyüdüğünde en azından ona bir alternatif sunmuş oluyoruz diye düşünüyorum. Tabii illa ki isim koyacağım diye de düşünmüyorum. Fakat bende iki ismi olan biri olarak diğer ismimi kullanmayı daha çok tercih ediyorum. Ama tabii dediğim gibi sizin şahsi düşüncenizdir saygı duyarım 😊

Sağlıkla gelsin ❤️ genelde modern güzel isim olduğun da çocuk yadırgamıyor. İki isim kullanmak zor olabiliyor 😂 sınavlar da ismimi harf olarak kodladığım da ismim iyi ki kısa demiştim 😂😂 ben iki isim şu şekilde koyabilirim babasıyla ortak bir isimde anlaşamazsam ancak öyle 😂 İki isimde bile kısa kısa olsun istiyorum. Tabi tercih meselesi 🫰

Sağlıkla gelsin ❤️ genelde modern güzel isim olduğun da çocuk yadırgamıyor. İki isim kullanmak zor olabiliyor 😂 sınavlar da ismimi harf olarak kodladığım da iyi ki kısa demiştim 😂😂 ben iki isim şu şekilde koyabilirim babasıyla ortak bir isimde anlaşamazsam ancak öyle 😂 İki isimde bile kısa kısa olsun istiyorum. Tabi tercih meselesi 🫰
Teşekkür ederim sağolun. Evet tabii ki dediğiniz gibi tercih meselesi ☺️

İki isim gerçekten çoooookk zor ve sinir bozucu. Nerden mi biliyorum kendimden 😄 Ailem ilk ismimi kullanmadığı için biri o ismimle seslendiğinde(özellikle devlet dairelerinde) bana seslenildiğini anlamadığım için bakmıyorum.Okul süresince kodlamam hep uzun sürdü. İki ismimle bir yere kayıt yaptırırken uzun diye birini yazıyorlar. Ben üyelik girişi yaparken sorun yaşıyorum.İki isimle seslenen ebeveynler var çocuklarına, ben komik buluyorum onları şahsi görüşüm 🥹😄

İki isim gerçekten çoooookk zor ve sinir bozucu. Nerden mi biliyorum kendimden 😄 Ailem ilk ismimi kullanmadığı için biri o ismimle seslendiğinde(özellikle devlet dairelerinde) bana seslenildiğini anlamadığım için bakmıyorum.Okul süresince kodlamam hep uzun sürdü. İki ismimle bir yere kayıt yaptırırken uzun diye birini yazıyorlar. Ben üyelik girişi yaparken sorun yaşıyorum.İki isimle seslenen ebeveynler var çocuklarına, ben komik buluyorum onları şahsi görüşüm 🥹😄

Bir kıza da bu kadar uzun isim konulabilirdi yaa Neslican Burçak birde uzun soyad kafayı yiyordu bir arkadaş okul da. Meksika ismi gibi. 😂😂😂😂 Şimdi sizde eşinizin soyadı ile kendi soyadınızı kullanırsanız iki isimle beraber düşünemiyorum.

Bir kıza da bu kadar uzun isim konulabilirdi yaa Neslican Burçak birde uzun soyad kafayı yiyordu bir arkadaş okul da. Meksika ismi gibi. 😂😂😂😂 Şimdi sizde eşinizin soyadı ile kendi soyadınızı kullanırsanız iki isimle beraber düşünemiyorum.
Hiiiç gerek yok iki isim pişmanlıktır ki benim iki ismim de modern 😄 İki isimle seslenenler gelmeden kaçayım ben 😄

X