Erkek bebek ismi arıyoruz anlamlı ve güzel biraz da farklı isim önerileri yardımmm lütfen...

Tubaam001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
8
3
31
İlk Oğlumun ismi Kenan Asaf ona uyumlu erkek bebek ismi arıyoruz? Yada anlamlı ve güzel biraz da farklı isim önerileri yardımmm lütfen... Yoksa Eşim Dağhan kurmayı düşünüyor onu da ben beğenemedim ısınamadım bir türlü

Uyumlu isim koymak yerine soyadina uyumlu bir isim olmali. Ozelden soyadinizi yazarsaniz analiz yapar gerekli harfleri soylerim.

Benim favori erkek isimlerim şöyle;
-Yamaç
-Mirza
-Haktan
İkili isimler genelde bir arada kullanılmıyor, aile içinde, çocuk okula gittiğinde veya arkadaş ortamında genelde tek isimle hitap ediliyor, bu sebeple diğer ismine yabancılaşma durumu ortaya çıkıyor.

İlk Oğlumun ismi Kenan Asaf ona uyumlu erkek bebek ismi arıyoruz? Yada anlamlı ve güzel biraz da farklı isim önerileri yardımmm lütfen... Yoksa Eşim Dağhan kurmayı düşünüyor onu da ben beğenemedim ısınamadım bir t
Yaman, Kuzey, Ege

Takipteyim..
Cocuk doğdu doğacak bizde de hala karar yok.. eşimle anlasamiyoruz onun beğendiğini ben hiç beğenmiyorum, benimkileri de o. İlk çocuğumuzun ismini ben kendim koyduğum için bunda onun da fikri önemli ama ortak nokta bulamıyoruz.

Asil ismini çok beğeniyorum. Yanına ikinci isim eklenirse daha güzel oluyor. Asil Tuğra gibi gibi...

Takipteyim..
Cocuk doğdu doğacak bizde de hala karar yok.. eşimle anlasamiyoruz onun beğendiğini ben hiç beğenmiyorum, benimkileri de o. İlk çocuğumuzun ismini ben kendim koyduğum için bunda onun da fikri önemli ama ortak nokta bulamıyoruz.
Ay aynen canım yaa bizde de öyle

X