erkek bebek isteyip kız bebeği olacak olanlar

milesso

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2017
9
1
merhabalar
bütün belirtiler ve etrafımdaki insanlar erkek bebeğin olacağı doğrultusunda yorumlarda bulundular...ve bende içten içe buna çok inandım ve hep hayal ettim eşim de erkek olmasını istiyordu...ama cinsiyetini öğrendim 12. haftada dr kız dedi ve ben o an çok üzüldüm ve resmen şok yaşadım...allahın gücüne gitmesin ama insan çık üzülüyor çünkü kız çocuk çok zor ve nedense hep erkek istiyordum kendimi şartlamıştım resmen tabi herşeyin hayırlısı...ama hala böyle bir burukluk var içten içe böle nasıl anlatsam bilemiyorumda psikologa bile gitmeyi düşünüyorum benim gibi durumda olanlar var mı acava

20 haftadan önce cinsiyet net belli olmaz ki.
Kız bebeğin erkekten fazla ne zorluğu var?
Allah sağlık versin evladına, başka dert verip bu derdini unutturmasin ne diyeyim.

20 haftadan önce cinsiyet net belli olmaz ki.
Kız bebeğin erkekten fazla ne zorluğu var?
Allah sağlık versin evladına, başka dert verip bu derdini unutturmasin ne diyeyim.
gerçekten çok haklısın...aklıma geliyor allahın zoruna gidecek...allah korusun başka skıntı verecek...sonra anlayacaksın bazı şeylerin değerini diyorum kendime kendime de önüne geçemiyorum yine de düşüncelerin...zorluk derken biz bayanız ve bu yaşımıza gelene kadar çok zorluklar çektik çünkü daha kırılganız yani daha farklıyız o açıdan

Bebek doğmadan böyle düşünceler olabiliyo
Ama doğduktan sonra ne fark edermiş ki sağlıklı olsun yeter diyosun
Bebeğini kucağına alınca değişir düşüncen

Bebek doğmadan böyle düşünceler olabiliyo
Ama doğduktan sonra ne fark edermiş ki sağlıklı olsun yeter diyosun
Bebeğini kucağına alınca değişir düşüncen
çok çok teşekkür ederim...eminim söylediğiniz gibi olacaktır...ben kendimi gereginden faxla sartladıgım için bu ruh haline hirdim galiba

Bende 2.kez kız annesi olmak istedim doktor erkek dediğin de bende şok yaşadım. Ama alıştım. Hem Kız bambaşka arkadaşım sen dua ette Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin

Bende 2.kez kız annesi olmak istedim doktor erkek dediğin de bende şok yaşadım. Ama alıştım. Hem Kız bambaşka arkadaşım sen dua ette Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin
çok çok teşekkür ederim dua etmeyi ihmal etmemeye çalışıyorum hem şu bulunduğum ruh halinden kurtulayım diye hemde bebeğim sağlıklı olsun diye en önemlisi de bu zaten

gerçekten çok haklısın...aklıma geliyor allahın zoruna gidecek...allah korusun başka skıntı verecek...sonra anlayacaksın bazı şeylerin değerini diyorum kendime kendime de önüne geçemiyorum yine de düşüncelerin...zorluk derken biz bayanız ve bu yaşımıza gelene kadar çok zorluklar çektik çünkü daha kırılganız yani daha farklıyız o açıdan

Valla canım bu devirde erkek evlat yetiştirmek de hiç kolay değil... Hakkınizda hayırlısi olsun.

2 kızım var dünyalara değişmem.10 tane oğlum olsada bu kadar severdım yani daha fazla değil anladın mı. Doğunca bi saçının teli kopsa acaba nıye koptu dıye için acıcak

Kız evlat niye zor olsun, biz iki kızız annemin etrafında pervane oluyoruz, daha geçen gün öğretmenler günü için pasta kestik çiçek hazırladık, kardeşim mısır çarşısında gezdirmiş, babam yıllarca götürmemişri. İkimiz de okuduk her ay hediye alırız, daha ne. Erkek çocuk bi kadının peşine gider araki bulasın, hanımı ne derse o.

Canım sen etrafa bakma ya bna 9 ay illa bu çocuk erkek dediler karın tipi vs. Ama nerdeyse 2 aylık oldu suan kızım çok sükur saçının teline zarar gelsin istemem bnce hc bi farklari yok . Erkek meselesine gelince bnde ilk çocuğum erkek olsun istiyordum ama hamile kaldığımi öğrendiğim andan itibaren hep kızım olacak diye hissettim hislerim de doğru çıktı baldan tatlı bi kizim oldu çok şükür Rabbime :KK66:

Kız evlat niye zor olsun, biz iki kızız annemin etrafında pervane oluyoruz, daha geçen gün öğretmenler günü için pasta kestik çiçek hazırladık, kardeşim mısır çarşısında gezdirmiş, babam yıllarca götürmemişri. İkimiz de okuduk her ay hediye alırız, daha ne. Erkek çocuk bi kadının peşine gider araki bulasın, hanımı ne derse o.
çok çok hüzel yazmışsınız ve örneklemişsiniz işte hep erkek istedim eşimde erkek olursa daha mutlu olur düşüncesi bilinç altıma yerleşti tam terside çıkınca hayal kırıkkığı oldu...tabi ki kız evlat o konu da bambaşka...

Canım sen etrafa bakma ya bna 9 ay illa bu çocuk erkek dediler karın tipi vs. Ama nerdeyse 2 aylık oldu suan kızım çok sükur saçının teline zarar gelsin istemem bnce hc bi farklari yok . Erkek meselesine gelince bnde ilk çocuğum erkek olsun istiyordum ama hamile kaldığımi öğrendiğim andan itibaren hep kızım olacak diye hissettim hislerim de doğru çıktı baldan tatlı bi kizim oldu çok şükür Rabbime :KK66:
aynen kualkarımı tıkamam gerekti ama çok şartladım bende kendimi çokda kaptırdım...öle olunca da psikolojimi etkiledi...inşşallah bende senin gibi olırım canım ve 2.bebişlerimizde gönlümüze göre olur inşallah prensesinin de daha da güzel günlerini yaşarsınız

Kucağına alınca , onu koklayınca, hele ki size gülücükler atınca iyi ki kızım olmuş diyeceksiniz . Benim eşimde oğlu olsun istiyordu. Doğuma kadar inanmamıştı kızı olacağına . Şimdi 10 oğlana değişmez . Kızlarına aşırı düşkün. İkimizde aşığız yavrularımıza. Dünyamız omların etrafında dönüyor sanki. Endişelenmeyin eşinizde kızınıza çok düşkün olacak. Sonra buraya yine hislerinizi yazın unutmayın. Sağlıkla doğsun büyüsün meleğiniz.

Son düzenleme:
aynen kualkarımı tıkamam gerekti ama çok şartladım bende kendimi çokda kaptırdım...öle olunca da psikolojimi etkiledi...inşşallah bende senin gibi olırım canım ve 2.bebişlerimizde gönlümüze göre olur inşallah prensesinin de daha da güzel günlerini yaşarsınız
İnslh canm sartlama kendini ya bna ilk zaman doktor bile erkek dedi 12.ve 15. Haftada ama sonra ayrıntılı da faln anlaşıldı kiz olduğu :) bn ona rağmen sartlamamstim belkide histen dolayı :)

Hem kız büyütmek neden daha zor olsun ki?
Yakın Bir arkadaşımın babası sürekli oğlu olsun istemiş , 4kızı 1 oğlu var. Oğlunu yere göğe sığdıramamış. Çocuklar büyüyor; oğlan dolandırıcılıktan hapise giriyor, çıkınca evli kadını hamile bırakıp kaçırıyor, kadını kocası terkediyor ama hemen boşanamadığı için evlenemiyorlar, kadın hamile olduğu için akrabalara rezil olmamak için sade düğün yapılıyor , kadın kaçtığı adamın evinde istenmesede yaşıyor. baba alzemier oluyor , zamanında istemediği kızları bebek gibi bakıyor babalarına . Üniversite bitirip meslek sahibi oluyor.
Sonuç: baba keşke oğlumda kız olsaymış diyor.

Daha örneklerde varda buraya yazmaya zaman yetmez
Evvela Hayırlı evlat dileyin o yüzden . kız yada erkek evlat hiç farketmiyor . Çok fazla cinsiyete önem verenler genelde mutsuz oluyorlar gördüğüm kadarıyla. Rabbinize şükredin sadece, sağlıklı ve hayırlı evlat dileyin. İsyan ederek günaha giriyorsunuz

Son düzenleme:
X