Erkek olsan nasıl biri olurdun??

hippotalamus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
15.732
66.718
Kızlar başlıkta belirttiğim gibi.. bi çoğumuz eşlerimizden şikayetçiyiz.. sen erkek olsan nasıl bir insan, eş, baba olurdun? ?

Gercekten mi bilmiyorum ama capkin olurdum, agzım cok iyi laf yapardi bence..
Nazik,kibar,kadın ruhundan anlayan, ama bi o kadarda capkin olurdum herhalde..
Evliligide kolay kolay dusunmezdim sanirim :KK70:
Naptın bacı.. yaktın bizi.. bdv de takılırdı karın o zaman :))

Erkek gibi olurdum.. pısırık olmazdım, cesur olurdum.. hayatımdaki kadın benim yanımda kendisini güvende hissederdi.. elbet derdimi paylaşırdım, ama sürekli dert anlatmaz, şikayet etmez, yükümü onun omuzlarına bırakmazdım.. onu çok severdim.. sevmekle yetinmez, sevdiğimi de söylerdim.. tabii sevgimle onu bunaltmamaya da özen gösterirdim.. sadık olurdum, sadakat de beklerdim.. hayalimdeki erkek gibi olurdum yani :KK70:

Yakışıklı olurdum kesin :KK70: bütün kızlar bana aşık olurdu ben hiçbirine bakmazdım sadece bir kişiye aşık olur ve tutkuyla ona baglanirdim. Sevdigime de manevi degeri olan sürprizler yapardım sevgimi her daim hissettirirdim. İs hayatinda da tuttugunu koparan biri olurdum. Ayrıca çok da iyi bir baba olurdum :KK66:

35 den önce evlenmezdim heralde :KK70: 40 da olabilir yakışıklılık durumuma bağlı :rolleyes: iyi bir baba olurdum ama iyi bir iş olabilir miydim bilmiyorum kadınına bağlı heralde

Yakışıklı olurdum kesin :KK70: bütün kızlar bana aşık olurdu ben hiçbirine bakmazdım sadece bir kişiye aşık olur ve tutkuyla ona baglanirdim. Sevdigime de manevi degeri olan sürprizler yapardım sevgimi her daim hissettirirdim. İs hayatinda da tuttugunu koparan biri olurdum. Ayrıca çok da iyi bir baba olurdum :KK66:
Nerde senin gibi erkek? ?

Çok yakışıklı olurdum bir kere :KK70: kadın ruhundan anlardım :) eşime süprizler yapardım. Papatyalar alırdımm ona :) annemle eşimi her zaman birbirinden ayırmasını bilirdim. İstediğimi almayı bilirdim :)) yani canım eşimle beraber olmak istiyorsa önce onu baştan çıkarırdım böylece eziyet gibi hissetmezdi :) sevişirken bir şeyleri talep etmesini beklemezdim zaten çok utanç verici olur. Her şeyi tık tık anlardım :)) çokkk mutlu ederdim ya :/

Sempatik komik kadın ruhundan ev işlerinden anlayan bakımlı temiz düzenli bi erkek olurdum :KK49:
Kızlaaar bana talip olabilirsiniz çok iyi yemekte yaparım :KK45:

X