Erkekler çok kötü olmadı mı ya...

Burası bir derdim var bölümü. Konu açsam şöyle muhteşem hayatım sağlıklıyım para bizde şöyle müthiş kocam çocuklarım kayın ailem var. kocam tüm gelirini bana veriyor harcıyorum yiyorum geziyorum Bu bir dert olmazdı. dertlileri dinleyip aaaa herkes dertli diyip hayata küsmemek ve aaaa bak herkes aynılarını yaşıyor benim herif yine iyi dememek lazım. Dertsiz kimse elbette yok ama hayatı düzgün yaşayan insanlar da var

Iyilik kötülük değişken bir şey.
Çok iyi bir adam bir anda sapitabiliyor .
20 yıllık evlililikte de aldatmalar oluyor.
Insan kaç senelik kocasını taniyamiyor .
O yüzden kocasını ovenlere hep sasirmisimdir .
Ayrıca neden bunu yapsın ki insanlar .

Gerçekten çok merhametsiz erkekler olduğu gibi merhametli erkekler de var..
Benim dosyalarımdaki erkek müvekkillerim öyle mesela. Çocuklarını mağdur etmemek için yapıyorlar elinden geleni. Sadece nafaka ile kalmıyorlar. Nafakalarını ödeyip çocuğunun tüm ihtiyaçlarını gören baba müvekkillerim var. Dosyamın karşı tarafı olup da öyle olanlar da var. Bir anlaşmalı boşanma durumu için karşı taraf erkekle iletişime geçtim ve çocuğun özel okul masraflarının da sizden karşılanacağını kararlaştırabilir miyiz dedim avukat hanım duymamış olayım o benim evladım elbet ben ödeyeceğim ne gerekiyorsa onu yazın dedi.
Yani cinsiyetle ilgili de olmayabilir bu durum artık.. insanlıkla ilgili. Ben bazen hemcinslerimden utanıyorum gerçekten çok merhametsiz kadınlar da var.

Adam beni dövuyo sovüyo aldatiyo bosan demeyin. Iyi de ne diyelim. Sanki bjzim elimizde uzaktan kumanda var adami duzeltecek. Insanlar degismez. Ama 1 müsibet 1000 nasihata bedel. Ömrünü cürütme diyosun. Çürütmeden anlamiyo karsinda ki
Kesinlikle öyle bir de teselli arıyorlar. Dövdü ama uçan tekme atmadı saçımı çekti o sayılmaz gibi kafalar var. Gerçekten bazı insanların bunu yaşaması gerekiyor. Konfor alanından çıkacak cesareti yoksa devam edecek böyle. Umarım herkes iyi insanlarla karşılaşır ama baktın olmuyor bırak dünyanın sonu değil.

X