Erkekler Kaça Ayrılır?

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
594
2
HARD-DISK tipi erkek:
Her şeyi hafızasında saklar.

RAM tipi erkek :
İşiniz bittiği anda sizi de unutur.

WINDOWS tipi erkek:
Herkes hiçbir şeyi doğru dürüst yapamadığını bilse de kimse onsuz yaşayamaz.

EXCEL tipi erkek:
Söylendiğine göre bir çok kabiliyeti olmasına rağmen bir çok kimse basit ihtiyaçlar için kullanır.

SCREENSAVER tipi erkek :
Eğlendirmekten başka hiçbir işe yaramaz.

INTERNET tipi erkek :
Erişilmesi zorlu olan tiptir.

SERVER tipi erkek :
İhtiyacınız olduğundan her zaman meşguldür.

MULTIMEDIA tipi erkek :
Korkunç şeylerin güzel gözükmesini saglar.

E-MAIL tipi erkek :
Her 10 sözünden 8´i anlamsızdır.

VIRUS tipi erkek :
Bir başka ismi de "Eş" tir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelir kendisini yerleştirir ve kaynaklarınızı kullanmaya başlar. Kurtulmaya çalıştığınızda kesin bir şeyler kaybedersiniz eğer kurtulmazsanız her şeyinizi kaybedersiniz

erkekler 2 ye ayrılır genelde..kafası basanlar, kafası basmayanlar diye..
kafası basmayanlar %99
kafası basanların yüzdesini siz tahmin ediverin:1ninca: :Roflol:

başka yapcak bişi varsa söleyiin
BENİM DEDİĞİM UYGUNDUR:dance: :dance: :dance:

AMİN inşallah başka yapcak bişi varsa söleyiin
BENİM DEDİĞİM UYGUNDUR:dance: :dance: :dance:[/QUOTE]

inzal arkadaşın söylediği espiri oldukça eski ve bilenen bir espiridir..erkekler için değil kadınlar için söylenen bir espiridir aslında..bu espiriyi burda herkes daha yeni duyuyor sanırım...

erkekler değil kadınlar 2 ye ayrılır o da bacaklarından diye söylenen eski bir espiridir bu..genelde yaşınız küçük olduğu için ilk defa duyuyorsunuz doğal olarak bu espiriyi ....:)

erkekler değil kadınlar 2 ye ayrılır o da bacaklarından diye söylenen eski bir espiridir bu..genelde yaşınız küçük olduğu için ilk defa duyuyorsunuz doğal olarak bu espiriyi ....:)

her konuya muhalefet olmak zorunda mısın????:1closedeyes:

inzal espiri yapmış neden tepkilisiniz? ilginç herkes ben dahil koptuk siz hariç 100 kişiden bir kişinin fikri çokta mühim olmasa gerek bize:dance: akıl da yaşta değil baştadır:dance::dance:

X