erken boşalma mı?

aysima..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
10
0
45
eşimle ön sevişmeden sonra ilişkiye girdikten 10-15 dakika sonra orgazm oluyor.sizce bu süre normal mi? yoksa erken boşalma dedikleri bu mu?

10.15 dakikamı :))saniye demek istedin herhalde bence seninkinin erken boşalma deil boşalamama sorunu var:))))

sen yeni mi evlisin ablacim abla diyorum cunku bende buyuksun saygiyla tabiki de
gercekten 10 / 15 dk erken bosalma denmez buna emin olabilirsin

inan bana erken deil geç bile bi süre internette bu tarz sorularla ilgili bölümler var uzmanların açıklamalarıyla birlikte istersen bi araştır o zaman daha emin olabilirsin..

valla eşime göre normal ama bana çok erken oluyo gibi geliyo yani anlıycan sorun bendemi kocamdamı bilemiyorum..

vallaha ben bunu bilemicem canim ne kadar suruo ki benimki cok cok surmuo yani 2 dk belki de 3 yada 4 olabilio mu bilmem cunku hic saymadim dakka tutmadim bu kadar suruo sanirsam :))

valla tam karşıda saat var ama kocacım farkedecek diye korkudan bakamıyorum ama yinede mutluyuz tabiki ara ara bu tarz sorunlar oluyor...

anaaaaaaaaaaaa vallaha dogru soledin ya hemde psikologmus hic bakmadim ayol
cok haklisin kendin bilceksin bize solemelisin doktor psikolog hanim ay hic gulesim yoktu vallaha
allahim yarabbim
sen beni guldurdun kakule allahim da seni guldursun insallah hahahahahahhahahaa

evet arkadaşlar teşekkürler.canancım dediğini yapacağım araştırma konusunda ama önce sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim.valla eğelence çıkardım size:)buyrun buradan yakın:)ben okurken çok eğleniyorum.samimi cevaplarınız için teşekkürler.okumaya devam edeceğim.

evet arkadaşlar teşekkürler.canancım dediğini yapacağım araştırma konusunda ama önce sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim.valla eğelence çıkardım size:)buyrun buradan yakın:)ben okurken çok eğleniyorum.samimi cevaplarınız için teşekkürler.okumaya devam edeceğim.

aslında açtığın konu hakikaten çok önemli çünkü bunu yaşayıp konuşamayan bi çok arkadaşımız var ama işte zamanla olay gırgıra dönüyor napak bacım düşünmekle bi çözüm bulamadık doktora bile gidemiyoruz adam herşey normal diyo ee ben napam böle tam gaz devam anlıycan:)))

haklısın bacım:) sevgili canancım aslında ben bunu büyük bir problem olarak görmüyorum yalnızca merak ediyorum çünkü bazen ben orgazm olamadan eşim oluyor ve bu da hem benim hemde eşimin sinirlerini bozuyor.
sevgili arkadaşlarım ben rehberlik ve psikoloji danışmanıyım.bunu bilmiyor olmam çok normal.sevgiler

X