erken boşalma mı?

ya gulmek icin degil canim gulmek istio nedim bende guleyim dedim kafam agrio vallaha ozur senin icin gulmedim ablacim:KK43:(

Yaaa kızlar alemsinizzz gecenin bu saatinde hiç güleceğim yoktu.. Soruya gelince 15 dk. yıl kadar uzun bir süre bile sayılır. Kimileri ön sevişmede boşalıyormuşş. Bizdede erken boşalma sorunu var çözmeye çalışıyoz bayağıda yol katettik sayılır saniyeler dakikaya döndü en azından. Hepiniz sağlıcakla kalın...

evet dogrudur bu arkadas eccik bi sey ler solemek istemis yada bi seyler yapmak isteio ama ben anlamadim

kızlar bu ne boyle ya....................ha bana soracak olursan gayettt guzel arkadasım hıc dert yanma.bak mıllet aglıyo.değerını bılll:)))))))))

Nasıl ölçüyorsunuz ya kaç dakika tuttuğunu :smiley-cool: Benim hiç aklıma gelmemişti zaman tutmak :eek:

çok sükür yarabbimmm benim öyle erken bosalma derdim yok.
10-15 dakika normal bence. Uzunda sayilmaz gerçi ya. Erken bosalma dedigin girip çiktiyla bir oluyor galiba. :roflol:

:eek:malesef bizdede aynı sorun var ben bişey anlamadan bitiyo söylüyorum neyapayım geliyo diyo bazende tam tersi uzun sürüyo bi türlü ortasını bulamadık ne yapcam bilmiyorum

soruyu soran arkadaşın ciddi olacağına inanasım gelmedi

10-15 dakika değil de saniye mi diyecektiniz arkadaşım?

Biz evlendikten sonra 7-8 yıl erken boşalma sıkıntısını yaşadık.
İlişkiyi yaşayamadığına mı yanarsın, her ne kadar önemli deiğl dediğin halde erkek komplekse girmesine mi yanarsın bilemedim.
Şimdi neyse normal...

X