Erken bosalma

Asell80

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016
1.210
1.541
123
Kizlar bu konuda hala benim gibi muzdarip olan varmi acaba

3 yıla yakın oluyo evliyiz esimin erken bosalma problemi var düşününki daha nisanliyken öpüşürken bile boşalırdı neyse suan evliyiz ilk başlarda on sevişme falan cok olmasada o aşamadan sonra eşim olaya girmeden boşalır sonra ikincisi afedersiniz kalkar oyle devam ederdik bir şekilde

Ama son 1 senedir erken boşalması hala var ama ikinci de iktidarsızlık var ve biz birlikte olamıyoruz

Bir kere hast gitti tahliller falan birseyi cikmadi sadece d vitamini eksikmiş falan sonra baktık çözül yok baska doktora gitti oda bir tane baska ilac verdi onuda kullandı sonuç yine hüsran yine randevu aldi ama ben hala ümitli degilim

Esimin yorucu işi var günde 15 saat falan calisiyo tabi bununda etkisi var ama ne olacak bu işin sonu ya hep böyle mi olacaz :KK43:

Yorgun olmadıgı zamanlardada mı yine aynı oluyor acaba eşiniz biraz kendini zorlasa mesela benim eşim tam gelecekken duruyor tutuyor kendını bekliyor o zevk biraz gidiyor tekrar devam ediyoruz böyle bıkaç kez tutabiliyor 1 saat sürdürebiliyoruz ben nezaman dersem ozaman geliyor birde öyle deneyin

Deniyo oyle biraz bekliyo ama yine erken bosaliyo yani bende şansa gec olur ve buyuzden olmuyo bu sefer dediginiz gibi denemeye çalışalım bakalim gercekten evlilikte bu sıkıntı cok kötü nr olacak bilmiyorum
Yorgun olmadıgı zamanlardada mı yine aynı oluyor acaba eşiniz biraz kendini zorlasa mesela benim eşim tam gelecekken duruyor tutuyor kendını bekliyor o zevk biraz gidiyor tekrar devam ediyoruz böyle bıkaç kez tutabiliyor 1 saat sürdürebiliyoruz ben nezaman dersem ozaman geliyor birde öyle deneyin

Deniyo oyle biraz bekliyo ama yine erken bosaliyo yani bende şansa gec olur ve buyuzden olmuyo bu sefer dediginiz gibi denemeye çalışalım bakalim gercekten evlilikte bu sıkıntı cok kötü nr olacak bilmiyorum

Düzelir inşallah canım zor bi durum denemeye devam edin kendini zorlasın biraz gelince beklesin boşalmamaya çalışsın kafana takma

Benim size tavsiyem eşiniz iyice dinlenik ve kafası sakinken denemeniz ve sürekli pozisyon değiştirebilirsiniz bununda etkisi çok büyük

Kizlar bu konuda hala benim gibi muzdarip olan varmi acaba

3 yıla yakın oluyo evliyiz esimin erken bosalma problemi var düşününki daha nisanliyken öpüşürken bile boşalırdı neyse suan evliyiz ilk başlarda on sevişme falan cok olmasada o aşamadan sonra eşim olaya girmeden boşalır sonra ikincisi afedersiniz kalkar oyle devam ederdik bir şekilde

Ama son 1 senedir erken boşalması hala var ama ikinci de iktidarsızlık var ve biz birlikte olamıyoruz

Bir kere hast gitti tahliller falan birseyi cikmadi sadece d vitamini eksikmiş falan sonra baktık çözül yok baska doktora gitti oda bir tane baska ilac verdi onuda kullandı sonuç yine hüsran yine randevu aldi ama ben hala ümitli degilim

Esimin yorucu işi var günde 15 saat falan calisiyo tabi bununda etkisi var ama ne olacak bu işin sonu ya hep böyle mi olacaz :KK43:
Canım çözüldümü sorununuz

İyi bir ürolog araştırın gidin yada hepsi burada.comda falan geciktirici sprey satılıyor iyi bir markanınkini yorumları nı okuyarak seçin alın fayda göreceksiniz

Benım esımdede vardı canım ama dr gıttı sgknın karsılamadıgı bı ılac vermıs cok dusuk doz ama cok etkılı bundan 1ay bıyunca kullanacaksın sonra bırakacaksın demıs esıme yanı 1kutuda 15adet var ıkı kutu kullanıcak ve 150tl kutusu. Ben fıyatı duyunca soka gırdım neee bıde ıkı kutumu dıye ama ılk ıctıgı aksam dr ıcın ne dualar ettım varya sımdı ıstesede 20dkdan once gelemıyo:KK71::confused:

Benım esımdede vardı canım ama dr gıttı sgknın karsılamadıgı bı ılac vermıs cok dusuk doz ama cok etkılı bundan 1ay bıyunca kullanacaksın sonra bırakacaksın demıs esıme yanı 1kutuda 15adet var ıkı kutu kullanıcak ve 150tl kutusu. Ben fıyatı duyunca soka gırdım neee bıde ıkı kutumu dıye ama ılk ıctıgı aksam dr ıcın ne dualar ettım varya sımdı ıstesede 20dkdan once gelemıyo:KK71::confused:
bacım ilacı bizimlede paylaşsan ...:KK76:

Hazırlık kısmini uzun tutun şimdi burada detaylı anlatamam ama eşiniz biraz sabirli davransin önce siz rahatlayin devamında geciktirici prezervatif kullansin faydası olacak emin olun. Erkeklerde olan sorunlarda urologlar tavsiye ediyor.
Sprryler saglikli değil.

Erken boşalma sorunu nedenleri
  • Cinsel deneyimin yetersiz oluşu
  • Erkeğin kendi vücuduna karşı oluşturduğu olumsuz algı
  • Cinsel birlikteliğin henüz yeni olması
  • Aşırı heyecan ve uyarılma
  • İlişki korkusu ve stresi
  • Anksiyete oluşturma
  • İlişkide yetersizlik hissi
  • Depresyon durumu
  • Kontrol edememe
  • Partneri kendine yakın hissetmeme
Bu sorunları ortadan kaldırabilirseniz büyük bir ihtimalle erken boşalma sorununu da çözmüş olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erken boşalma sorunu nedenleri
  • Cinsel deneyimin yetersiz oluşu
  • Erkeğin kendi vücuduna karşı oluşturduğu olumsuz algı
  • Cinsel birlikteliğin henüz yeni olması
  • Aşırı heyecan ve uyarılma
  • İlişki korkusu ve stresi
  • Anksiyete oluşturma
  • İlişkide yetersizlik hissi
  • Depresyon durumu
  • Kontrol edememe
  • Partneri kendine yakın hissetmeme
Bu sorunları ortadan kaldırabilirseniz büyük bir ihtimalle erken boşalma sorununu da çözmüş olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dur başlat yöntemi var canım işe yarıyor. Elinle uyarıyorsun eşini tam gelecekken duruyorsun tekrar eski haline geliyor ondan sonra yeniden başlıyorsunuz 4.de boşalmasına izin veriyorsunuz bu yöntemle erken boşalıyor zaten merak etmeyin zamanla ereksiyon da erken boşalma da değişiyor iyice araştırın bu yöntemi bununla ilgili yazılar var.

X