Erken Gebelik Belirtileri Liste Topiği...

Arkadasim başka belirtin oldumu? Benimde dondurulmuş 5 gün embriyo transferi. İlk günler agri ve batmalar daha çoktu bugün 8 günüm. Sanci veya batma geçti. İster istemez korku başladı.
Öyle aşırı bir belirti yoktu. Biraz kokuya duyarlı oldum sanırım. İnşallah sende pozitif sonuç alırsın. Bugün bcgh 610 olmuş çok şükür. Darısı isteyen herkesin başına.

Öyle aşırı bir belirti yoktu. Biraz kokuya duyarlı oldum sanırım. İnşallah sende pozitif sonuç alırsın. Bugün bcgh 610 olmuş çok şükür. Darısı isteyen herkesin başına.

İnşallah. Senin adina çok sevindim. Allah kucagina almayi nasip etsin.

Amin canım seninde inşallah. Test günün ne zaman? İdrar tahlili yapmayı düsunmuyormusun?

Test günüm perşembe. Bu benim ikinci denemem. İlki de 5 gün embriyosuydu. Ancak bebeğim bana tutunamadı. İdrar testi o zaman erken yapmistim sonra baya üzüldüm. Çok agladim. Bu sefer gunumu beklemeye niyetliyim. Birde triod sorunum var idrar tahlilinde yanilmaya yol acabiliyormus.

Merhaba bu tabloda idrar ve kan testinde görünen günler, adet gecikmesinden sonra 4.5. yada örneğin 9. gün mü oluyor? Yoksa ilişkiden sonraki günler mi?

Merhaba test bekleyen herkese Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Benimde transfer Gününü sayarsak 7. Günüm idrar testi Yaptım çıkmadı sanırım erken
Hiç bir belirtim yok sadece bel ağrım biraz birde sivilcem çıktı
Çok heyecanlıyım Rabbim yüzümüze Gülsün inşallah

Merhabaaa, benimde 31 temmuzda 5Günlük dondurulmuş embryo transfer edildi, ertesi gününden beri miğde bulantısı var, ben bunu psikolojik diye düşünüyorum ama onun dışında hiç birşey hissetmiyorum ve endişeliyim haliyle.. Bu tablodaki günler transfer sonrasımı, nasıl hesaplanıyor? Transferde 5günlüktü, ben genede 1denmi başlıyorum? İlk denemem tecrübesizim ve yurt dışındayım bazı şeyleri yanlış anlaya biliyorum emin olamıyorum rabbim hepimize sağlıklı güzel bebişler nasip etsin inşallah dualarımdasınız....

Kızlar, bir kaç listeye de yazdım kimseden cevap gelmedi. Transferimin 9. Günü. 6. Ve 7. Günlerde idrar testi negatif çıktı. Çok erkenden biliyorum ama dayanamadik. 3.günde sağ kasigim da arka arkaya 7 8 kere batma oldu onun dışında da aşırı gaz ve göğüslerim de koltuk altima doğru olan kısımda acı hissediyorum özellikle yataktan kalktığım zamanlarda bu durumda olup ta hamile kalanlar var mı başka hiç bir belirti olabilecek birsey yaşamıyorum. Bu arada 1. Kalite ve 2. Kalite olmak üzere iki transfer gerçekleşti yaş 28:)

Benimde degerli anne adayları 6 günüm belirtim yok :KK20:. ama 5 gün sabırla geçmesi zordur. :KK23::)diyorumki 5 gün kaldı. 5 test alayım hergün bakayım.olumsuzsada olumlu zaten ögrenecem:cool: kızlar bekleyen tüm melek annelerin kulakları inş :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:dolar. :KK200::anneadayı::KK200::anneadayı::KK200::anneadayı::anneadayı::emir_bebek:

Cts günÜ transferim oldu.bugun 5. Günüm dün 2 kere kahverengi akıntım oldu kesildi.bugünde çok az oldu.progesteron iğne kullanıyorum günde 2 kere .acaba ondan mı oldu bilemedim iğne kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum sizlerde de oldu öu böyle bir şey

Cts günÜ transferim oldu.bugun 5. Günüm dün 2 kere kahverengi akıntım oldu kesildi.bugünde çok az oldu.progesteron iğne kullanıyorum günde 2 kere .acaba ondan mı oldu bilemedim iğne kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum sizlerde de oldu öu böyle bir şey
Ben progesteron iğne kullanmıyorum kapsül kullanıyorum ama benimde trasferin 5. Günü kahve lekelenmelerim vardı. Ara ara devam etti. Ve 10.uncu gün akıntı haline geldi. Çok şükür ki hamile olduğumu öğrendim. Hemşireye 8. Gün falan sorduğumda bir şey söylemek için çok erken demişti. Şimdi ikinci kan testi gününü bekliyorum. O zaman konuşacağım doktorumla. Ama genelde kırmızıya dönmediği sürece korkmayın deniliyor. İnşallah sende günün geldiğinde güzel haberler alırsın.

Ben progesteron iğne kullanmıyorum kapsül kullanıyorum ama benimde trasferin 5. Günü kahve lekelenmelerim vardı. Ara ara devam etti. Ve 10.uncu gün akıntı haline geldi. Çok şükür ki hamile olduğumu öğrendim. Hemşireye 8. Gün falan sorduğumda bir şey söylemek için çok erken demişti. Şimdi ikinci kan testi gününü bekliyorum. O zaman konuşacağım doktorumla. Ama genelde kırmızıya dönmediği sürece korkmayın deniliyor. İnşallah sende günün geldiğinde güzel haberler alırsın.
İnşallahhh aminnnn senin de Allah devamını getirsin canım

Slm kizlar benim transferimin 3. Gunu.benim de ikinci gunumden beri mide bulantim var,ikinci gun sag kasigimda segirme seklinde bir sey oldu bel agrim halen var ,yuzum cok kasiniyor goguslerde hassasiyet ve karnimda gaz var...hayirlisi olsun rabbim bos cevirmesin insallah.

Slm kizlar :KK25: benim de transferimin 3 . gunu dune kadar kasik agrim vardi bugun sadece belim agriyor ,iceride neler oldugunu bilebilsek keske.:KK36:

Kelebekva arkadaşım bir süre sonra o belirtilerde gidecek..:KK51:sabrın kalmayacak:KK17:.gunler hizli gecsin diye bekleyeceksin.aklın hep acabamı tuttumu?:KK58:.ne oldu?.yada yok oldu,yada benimle:anneadayı: birlikde devam.ediyor diyee...kafanın icinde o kadar.cok sorular olacakkii 5 gunden itibarenn...hergun hesap :stop:yapacaksin yok yumurta toplama gunu iti ari 14 gun.yok tramsfer sonrasi 12 gun..,,.anlayacagınnnn gecmeyecekkkkk...cok zormuş..:KK69:.beklemekk..,,,allahım herkesi. Bekleyişden sonra mutluuu musmutluu ettsinn:anneadayı::KK200:

Kelebekva arkadaşım bir süre sonra o belirtilerde gidecek..:KK51:sabrın kalmayacak:KK17:.gunler hizli gecsin diye bekleyeceksin.aklın hep acabamı tuttumu?:KK58:.ne oldu?.yada yok oldu,yada benimle:anneadayı: birlikde devam.ediyor diyee...kafanın icinde o kadar.cok sorular olacakkii 5 gunden itibarenn...hergun hesap :stop:yapacaksin yok yumurta toplama gunu iti ari 14 gun.yok tramsfer sonrasi 12 gun..,,.anlayacagınnnn gecmeyecekkkkk...cok zormuş..:KK69:.beklemekk..,,,allahım herkesi. Bekleyişden sonra mutluuu musmutluu ettsinn:anneadayı::KK200:
Evet o deli sorular suan bile var kafamin icerisinde hem bu sayili gunler cabuk gecsin istiyorum hem de uzulurum sonunda diye gunlerin akip gitmesine kiziyorum.Yani dua etmekten baska bir sey gelmiyor elimizden hayirlisi be canimm :110:

X