Erken gebelik belirtileri!

Öncelikle Allah razı olsun darısı size ve tüm isteyenlere olsun mevlam kucagımıza almayı nasip etsin gelelim belirtilere. Canım benim ilk belirttim adet gecikmesiydi bide kendimi umutlandırmak istemediğim İcin hic evde test yapmadım gecmesi ne ragmen bekledim sonra bel kasık özellikle sol kasıgım gögüs uçlarım ve karnım agrıyordu ve adet olacakmış gibi bu dedigim sümüksü akıntı ise 2 gündür gelmeye baslamıştı ama o enfeksiyona baglı da olabilir tam bilmiyorum yarın kontrole gidicm daha net anlıycm ben de herşeyi ama belirti olarak bunları yaşadım canım. Ha bide adet oldum sanıyosun lavaboya gidiyosn Bi bakıyorsun akıntı şeffaf renkte buda belirtiler arasında :))

Tebrikler gözünüz aydın gebesiniz Yükselecek mi diye çağırmıştır takip etmek için
Allah razı olsun tüm isteyenlere de nasip etsin rabbim :)) dayanamadım eve de geldim o görseli görmek İcin bide ev de idrar testi yaptım oda direk cift cizgi cıktıı :))

Eklentiler

• IMG-20211227-WA0020.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 140
Ah ne güzel anlatmışsın bende emin değilim göğüslerim ilk defa böyle şişkinlik yok hamile olsaydım herhalde şişkinlik ağrı olurdu diye düşünüyorum umudum yok ama hayırlısı

Ah ne güzel anlatmışsın bende emin değilim göğüslerim ilk defa böyle şişkinlik yok hamile olsaydım herhalde şişkinlik ağrı olurdu diye düşünüyorum umudum yok ama hayırlısı
Herşeyin hayırlısı canım benim insallah en kısa sürede güzel haberlerini alırızzz. bende dış gebelikten şüpheliniyorum yarın belli olacak inşallah saglıklıdırr bebişş dua edinn banaa

Herşeyin hayırlısı canım benim insallah en kısa sürede güzel haberlerini alırızzz. bende dış gebelikten şüpheliniyorum yarın belli olacak inşallah saglıklıdırr bebişş dua edinn banaa
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.Allah korusun inşallah düşündüğünüz gibi olmaz mutlu sağlıklı bir hamilelik geçirirsin ama bu yıl birsey var ya hamile kalınmıyor yada düşük kürtaj dış gebelik oluyor benm 4 arkadaşım daha var arka arkaya hamile kaldık düşük yaptım kürtaj oldular dış gebelik oldu ameliyat oldular şu yıl bi bitip gitseydin İnşallah herşey yolundadır canım benim

Amin inşallah canımsınn ya bide ben 1 kere de kimyasal gebelik yaşadım şuan korkuyorm o yüzden insallah iyi sonuclar alırız darısı sana olsun güzelim kötü şeyler arkamızda kalır insallah

Amin inşallah canımsınn ya bide ben 1 kere de kimyasal gebelik yaşadım şuan korkuyorm o yüzden insallah iyi sonuclar alırız darısı sana olsun güzelim kötü şeyler arkamızda kalır insallah
İnşallah bnde Eylül de düşük yaptım ikiz gebelikti 6 hafta 5 günlüktü Şimdi yine devam oldu olmadılara.herşeyin hayırlısı

Çok şükür bugun kesemizi gördük 10 gün sonrada kalp atışını duyucazz insallah rabbim nasip etsin insallah duymayıı:))

Keseyi gördük bu gün cok şükür 10 gün sonrada kalp atışını duyucazz insallahh:))

Bugun kesemizi görduk cok şükür 10 gün sonrada kalp atışını duyucazz insallah rabbim bu duyguları tüm evlat isteyenlere nasip etsin inşallah ee tabi hakkıyla anne-baba olabilecek olanlara :)))
Maşallah gözünüz aydın olsun :) Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Zaten gününe göre normaldi beta hcg değeri :) Kendinize iyi bakın bebeğinize de :)

Merhaba,
Yumurtlama gununuzu nasil takip etmistiniz acaba? Verdiginiz tarihlere gore yumurtlamaniz 26 Ekim civarinda gerceklesmis olmali, bir onceki adet tarihiniz de 6 Ekim civarinda miydi?

Merhaba,
Yumurtlama gununuzu nasil takip etmistiniz acaba? Verdiginiz tarihlere gore yumurtlamaniz 26 Ekim civarinda gerceklesmis olmali, bir onceki adet tarihiniz de 6 Ekim civarinda miydi?
Merhabalar, son adetim 8,9,10 tarihleriydi o ay biraz kısa sürdü biontech aşısından sonra âdetlerim biraz normalin dışına çıkmıştı. Fakat ben hesaplamadan pek anlamıyorum o yüzden bir takip programı kullanıyordum. O programda her ay adet takvimi var ve tüm belirtileri giriyorum günü gününe ve ilişkiye girince de yazıyordum. O ay 12, 14, 16 ve 21 tarihinde ilişkiye girmişiz. Ama yumurtlamam da tahmini 14, 16 arası yazıyordu yani programın hesabına göre. Biz öyle çok sıkı deneme yapmadık ve hani olursa olsun dedik yani hatta korunmasız ikinci ayımızdı beklemiyorduk hemen olacak değil ya diyorduk :) Eğer isterseniz o programın linkini atayım.

Cok tesekkurler, linki atabilirseniz sevinirim :)
Adetime 6 gun kala ilk testimi yaptim demissiniz, tam olarak hangi tarihte testi yapmistiniz acaba?
Bu kadar sorguladigim icin kusura bakmayin: normalde yumurtlama tarihi degisir ay icerisinde, ama yumurtlamadan 14 gun sonra beklenen adet tarihidir; bu pek degismez. O yuzden sizin tarihlerinizden aslinda belirtilerin tam kacinci gune denk geldigini anlamaya calisiyorum. Cunku 16 Ekimde yumurtlamis olsaniz, beklenen adet tarihiniz aslinda 30-31 ekim oluyor. Bu durumda 6 gun once test yaptim demissiniz yani testi 24-25 ekim gibi yapmis olmalisiniz, ama hamileligimi 4 kasimda ogrendim yazmissiniz:)

Yok ay ne demek rica ederim:) Tam olarak şöyle söyleyeyim benim döngüm yaklaşık olarak 34 gün oluyordu. 8,9,10 Ekimde regl oldum ve 10 Kasım gibi de yeni regl baslayacakti. Ben 4 Kasım'da test yaptım bu normal ucuz testler var ya ondan baktım ki silik de olsa ikinci çizgi hemen çıktı. Güvenemedim tekrar bir test aldım 6 gün öncesine kadar hassas olan bir test o da pozitif çıktı ve doğrusu sonraki günlerde de neredeyse gün aşırı test yaptım. Baktım hep pozitif çıkıyor randevu aldık ama Almanya'da randevular geç veriliyor yani en az iki hafta gecikme olursa gebelik şüphesi ile gidebiliyorsun o yüzden bize 22 Kasıma randevu verdiler. Ve doktora gittiğimde 6+4 günlük demişti. Ya ben bu kadar net kafamda tutamam da :) Programa her şeyi eklediğim için biliyorum. Linki atamadım ama programın fotoğrafını yükledim direk play storeden indirebilirsiniz :) Bu arada benim döngüm aşıdan sonra pek rutin olmamaya başlamıştı. Misal önceki adet döngüm 28 güne düşmüş ondan önce de 36 olmuş:) Aşı olanlar daha dikkatli olmalı bana kalırsa çünkü yumurtlama da karışıyor haliyle değerlendirmeden atlamış olmak mümkün:)

Eklentiler

• Screenshot_20220105-171747_Google Play Store.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 138
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…