Erken gebelik belirtileri!

Çok teşekkürler bilgiler için :)
Allah hayırlısıyla, sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bebeğinizi. Bizim için de dua edin :)

Bugun kesemizi görduk cok şükür 10 gün sonrada kalp atışını duyucazz insallah rabbim bu duyguları tüm evlat isteyenlere nasip etsin inşallah ee tabi hakkıyla anne-baba olabilecek olanlara :)))
amiiin resmen gözlerim yaşardı :) inşallah sağlıkla alırsınız kucağınıza ne güzel bir haber :)

Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş

Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş
Amin cümlemiz inşallah Bugünlerde çok kötüyüm kusmaktan susuz kalmışım fenalaşınca acile gittik. Tam 3 gün yatırdılar. Birkaç gündür evdeyim ama bulantılar hala mahvediyor beni uyuyayım bari diye yatmıştım keyifsiz keyifsiz sonra sizin bu iyi dileğinizi gördüm Nasıl güç verdi anlatamam eksik olmayın hiç beklemediğiniz anlarda Allah da size güç kuvvet göndersin Sevgilerimi yolluyorum iyi geceler dilerim

Merhaba kızlar benim son 3-4 aydır adet düzensizliğim var prolaktin değerim yüksek çıkmıştı 1 ay ilaç kullandım sonrasında değerim düştü ama bu sefer de adet düzensizliğim başladı normalde en fazla 30 günde adet oluyorum bu ayda adetimden 13 gün önce 3 gün boyunca lekelenme yaşadım ilk gün öğleden sonra şiddetli kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşadım akşamda tuvalete gittiğimde açık pembe kan gördüm sonra diğer gün sabah akıntıyla birlikte kahverengi leke geldi aynı şekilde akşamda öyle oldu bugün sabahta hafif kahverengi akıntı geldi ondan sonra tık yok kesilde yani anlayacağınız üzere bir sabah ve akşam olmak üzere geldi ve adetime de 10 gün var ama şu son 1 haftadır aşırı derecede halsizim öyle böyle değil sizce yerleşme kanaması mıdır? Daha önce hiç böyle birşey yaşamadım uzun süredir bebek bekliyoruz. Kan tahlilide hemen vermek istemiyorum çıkmaz diye

Merhaba cnm sana birşey soracağım 6 haftalık gebeyim aşırı bel ağrım var Ve vajina ağrısı.Sendede oldumu hiç.Bikgilendirirsen sevinirim

Merhabalar, bu konuyu açalı uzun zaman olmuş ama inşallah görürsünüz Öncelikle gebeliğinizi tebrik ediyorum rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ben de tecrübenizden yardım almak istiyorum. Yumurtlama günümden bu yana 11. Gündeyim yumurtlamadan 6 gün sonra peçete nokta kadar belli belirsiz kan gördüm. Ben ilk önce sivilce veya kıl dönmesi gibi bir şey vardı da o mu patladı onun kanımı acaba diye düşündüm ama sonradan bir şüphe girdi içime. Yerleşme kanaması olsa öyle minicik nokta gibi kan nasıl olsun diyorum kafamda karışık. Onun dışında hafiften kasık batmalarım oluyor aniden sızlayıp geçiyor. Çok fazla gaz var ödem var ve sürekli acıkmaya başladım çok fazla yiyorum. Normalde iştahsız biriyimdir. Akıntıya gelince süt renginde krem kıvamından biraz daha sulu bir akıntım var bir haftadır. Ama bu aynı akıntı geçen ay da olmuştu adet olmuştum belirti olarak sayamıyorum. Göğüslerim adetime yakın özellikle 5-6 gün kala her zaman dolgunlaşır ve acır ondada anlayamıyorum. 11 aylık evliyim hiç korunmadık bu ay artık olsun diye umuyorum. Biliyorum yıllarca çocuk bekleyen anne adaylarımız var lütfen kızmayın bana ama negatif görmek beni de biraz yormaya başladı . Adetime 4 gün var. Çok korkuyorum test yapmaya. Sanırım adet günüm geçmeden yapamayacağım

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Gaz ve kasık batmaları için erken sanki ama akıntı gebelik akıntısı olabilir. İdrarınızı takip edin kokusu ve rengi değişiyor mu? İştah için de erken sanki ama uyku iyi bir belirteç aşırı uyku isteği oluyor mu? Bir de ben de baş dönmesi olmuştu hem de ilk belirtilerdendi kendinizi yoklayın bi hafif göz kararması gibi bir şeyler oluyor mu mesela?

Estağfurullah kim size ne hakla kızabilir elbette çocuk isteyebilirsiniz bu gayet normal bir şey ama zaten doktorlar ilk bir iki yıl olmaması muhtemel der her zaman yani tasalanmayın olur inşallah Yalnız şu kadarını söyleyeyim izninizle hamile kaldığımdan beri müthiş zorlaniyorum gerçekten tükendim sırf 6 ay kustum ve tam kusmalarım bitti derken kaşıntı başladı çıldırıyorum bir yandan burun kanaması bir yandan bebeğin sağ kaburgamı tekmeleye tekmeleye ağrıtması... Geçenlerde üşüttüm inanın öksüremedim bile sağ kaburgamın ağrısından... Maksadim sizi korkutmak değil asla ama lütfen evliliğinizin tadını çıkarın biz 3 yıllık evliyiz ama keşke biraz daha erteleseymişiz diyoruz eşim de ben de bu süreçte hayli yıprandık. Yani zaten korunmuyorsunuz madem takip etmeyi bırakın bence evliliginize eşinize odaklanın zaten geleceği zaman sizi öyle bir uyarır ki anlamamanız imkansız Allah en güzel zamanda en iyi şekilde size de nasip eder inşallah

Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim ikimizde tek çocuğuz yalnız büyüdük yaşlarımızda 31-28 o yüzden erkenden olsun istiyoruz. İkinci çocuk için de vakit kalsın istiyoruz hem bize hem de onlara. İnşallah en kısa zamanda pozitifi görürüm çok istiyorum çokkk uyku haline ve idrara gelince sürekli yorgunum halsizim bütün gece uyudum ama şimdi yatsam yine uyurum. İdrar kısmı ise rengi biraz koyu ve kokusu sert. Dikkat ettiğim için böyle yoksa daha önce de mi böyleydi İnanın bilmiyorum. Kasık batmasından kastım da adet başlangıcında hafiften sancı gibi ağrı gibi ufak bir sızı olur ya adetin geleceğinin habercisi olan onun gibi bir sızlama oluyor adetim gelecekmiş gibi bir his veriyor o sızlama. Sürekli değil ara ara girip hemen geçiyor. Beyaz sulu jel gibi Akıntım da devam ediyor ama dediğim gibi geçen ay da aynı akıntı olmuştu ama adetim gelmeden iki gün önce kesilmişti kesildikten sonra da adetim gelmişti. Bunu bekleyerek ayırabilirim. Yarına veya sonraki gün akıntım kesilirse adetim gelecektir. Adetime 4 gün kaldı salı günü bat tarihim. O güne kadar hem beklemek istiyorum hem de test yapıp görmek istiyorum kafam karışık. Burada dün pazar vardı bagajdaki eşyaları alırken eşim şey dedi hepsini alma çocuğa bişey olmasın hamile değilim ki çocuk ne alaka dedim ne biliyim içimden öyle demek geldi diyor. İnşallah öyleyimdir de içine doğmuştur

Belirtilerim doğruymuş pazartesi kan vermeye gidiyorum

Eklentiler

• 5C511B25-EF85-476B-B39C-CFBCC9707A99.jpeg
    158,5 KB · Görüntüleme: 197
Herkese merhaba kızlar. Baştan sona okudum kendimde olan belirtilerle karşılaştırma yaptım aa bu bende de oluyo dediğim kişilerin pozitif haberlerini aldım hep. İnşallah bende de durumlar pozitif olur. 3 yıldır bekliyorum bende miniğimi. Bu ay son tedavi hakkın dedi doktorum aşırı stresliydim aslında ama Rabbim hayırlısını versin. Benim belirtilerimde sol kasık batması ve ara ara şiddetli bel ağrısı. Bikaç gündür aşırı uyku birde garip bir şekilde göğüslerimde ağrı sızı yok ama aşırı derece kaşıntı var. Ağrı olarak sadece 2 defa farklı günlerde sağ göğüsümün ucuna sancı girdi bi 3 4 dakika kadar. Akıntı konusuda şöyle. Normalde yoğun bi akıntımın olması gerekirdi ama yumurtlamadan sonra kupkuruyum. Yarın regl günüm bikaç saat önce regl geldi sandım lavaboya koştum peçeteye sadece bi ıslaklık geldi renk koku yok kıvamıda su gibiydi. Ay nolur bana da dua edin arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…