Erken gebelik belirtisi mi?

goknur01

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
107
39
29
Herkese merhaba sizlere merak ettiğim bir konuyu danışmak istiyorum umarım sizden cevaplar alabilirim. SAT 25 şubat BAT 24 mart 9 mart yumurtlama günümdü ovülasyon testi yaptım. 29-3-5-7-9-10-12 tarihlerinde ilişki oldu. Bugün reglime 9 gün var ve son 2-3 gündür göğüslerim şiş ve ucu aşırı hassas ve ağrı var. Dün kasık bölgemde karıncanlanma gibi kramplar oldu bayağı zor uyudum bu yüzden. Ve yumurtlamadan bu yana sarımsı akıntım var byağı böyle afedersiniz sümük gibi çok şekilde geliyor. Benim normalde asla göğüslerim şişmez ve akıntım bu kadar çok ve sarı olmazdı. Sizde bu şişlik ve göğüs ucu neden yumurtlama etkisi mi hala? Yoksa…

Kızlar ovitrelleden sonraki 9 günüm bugün test yaptım negatif çıktı reglime 4 gün kaldı sizce pozitife döner mii?

Herkese merhaba sizlere merak ettiğim bir konuyu danışmak istiyorum umarım sizden cevaplar alabilirim. SAT 25 şubat BAT 24 mart 9 mart yumurtlama günümdü ovülasyon testi yaptım. 29-3-5-7-9-10-12 tarihlerinde ilişki oldu. Bugün reglime 9 gün var ve son 2-3 gündür göğüslerim şiş ve ucu aşırı hassas ve ağrı var. Dün kasık bölgemde karıncanlanma gibi kramplar oldu bayağı zor uyudum bu yüzden. Ve yumurtlamadan bu yana sarımsı akıntım var byağı böyle afedersiniz sümük gibi çok şekilde geliyor. Benim normalde asla göğüslerim şişmez ve akıntım bu kadar çok ve sarı olmazdı. Sizde bu şişlik ve göğüs ucu neden yumurtlama etkisi mi hala? Yoksa…
Bende de bu belirtiler var bugün bat günüm ama olmadım test yaptım silik çıktı dediğin gibi yumurtlamadan sonra aşırı göğüs hassasiyeti ve sağ kasığımda karıncalanmalar vardı ve sarı akıntım çoktu

Bende de bu belirtiler var bugün bat günüm ama olmadım test yaptım silik çıktı dediğin gibi yumurtlamadan sonra aşırı göğüs hassasiyeti ve sağ kasığımda karıncalanmalar vardı ve sarı akıntım çoktu
İnşallah siz de ben de hamileyizdir. Tekrar test mi yapacaksınız yoksa kan mı vereceksiniz? Ben yurtdışındayım maalesef burada regl 1 hafta geçmeden hatta 6 hafta olmadan gidip bakamıyorsun :KK43:

Benimde aynı yumurtlama gününden iki gün sonra aşırı göğüs hassasiyetim başladı 24 Mart regl gunum göğüs hassasiyeti yumurtlama gününden beri var bugün bel ağrım da çok oldu geçti 8 gün var şuan reglime olabilirmi sizce bebiş🙏🥲

Herkese merhaba sizlere merak ettiğim bir konuyu danışmak istiyorum umarım sizden cevaplar alabilirim. SAT 25 şubat BAT 24 mart 9 mart yumurtlama günümdü ovülasyon testi yaptım. 29-3-5-7-9-10-12 tarihlerinde ilişki oldu. Bugün reglime 9 gün var ve son 2-3 gündür göğüslerim şiş ve ucu aşırı hassas ve ağrı var. Dün kasık bölgemde karıncanlanma gibi kramplar oldu bayağı zor uyudum bu yüzden. Ve yumurtlamadan bu yana sarımsı akıntım var byağı böyle afedersiniz sümük gibi çok şekilde geliyor. Benim normalde asla göğüslerim şişmez ve akıntım bu kadar çok ve sarı olmazdı. Sizde bu şişlik ve göğüs ucu neden yumurtlama etkisi mi hala?

Benimde aynı yumurtlama gününden iki gün sonra aşırı göğüs hassasiyetim başladı 24 Mart regl gunum göğüs hassasiyeti yumurtlama gününden beri var bugün bel ağrım da çok oldu geçti 8 gün var şuan reglime sadece dün az miktarda krem gibi ufak bir akıntı oldu şeffaf değil olabilirmi sizce bebiş🙏🥲

Benimde aynı yumurtlama gününden iki gün sonra aşırı göğüs hassasiyetim başladı 24 Mart regl gunum göğüs hassasiyeti yumurtlama gününden beri var bugün bel ağrım da çok oldu geçti 8 gün var şuan reglime olabilirmi sizce bebiş🙏🥲
İnşallah hamişsindir canım 🙏🏻 bende de 3,4 gündür regl olacakmış gibi ağrılar oldu bugün regl günüm ağrılarım hafifledi, 8 gün daha bi belirti için çok erken hemen test yapıp strese girmeyin regl gününüzde veya gecikince test yapın. İnşallah bu mübarek ayda güzel haberler alırız 🌸🤲🏻

Aynı günmüş regl tarihimiz inşallah ikimizde hsmileyizdir 🥹🥹

İnşallah hamişsindir canım 🙏🏻 bende de 3,4 gündür regl olacakmış gibi ağrılar oldu bugün regl günüm ağrılarım hafifledi, 8 gün daha bi belirti için çok erken hemen test yapıp strese girmeyin regl gününüzde veya gecikince test yapın. İnşallah bu mübarek ayda güzel haberler alırız 🌸🤲🏻
Çok haklısın test yapsam şimdi negatif cikicak çünkü çok erken çok teşekkür ederim o güzel duan için Rabbim seninde gönlüne göre versin 🌺🙏

kızlar son durum nedir benim de bat 26 marttı ama hala adet olmadım belirti yo ara ara küçük kramplar ve ilk zamanlar beyaz peynir kesiği gibi akıntım vardı şidmi ise sarı sümük gibi test yaptım negatif sizlerde durumlar nedir

X