Gebelik belirtisimi🤔🤔

Ask-I Zuleyha

İkizlerin Annesiyim
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
2.416
2.294
30
Öncelikle herkese hayırlı Ramazanlar dilerim hanımlar.. Sizlerin fikrini almak istedigim için konu açmak istedim 11 yıldır evliyim ikizlerim var 6.5 yasindalar uzunca bir süre korunduk son 6 aydır korunmayi bıraktım. Benim adetlerim hep beklenen günden önce olur sat 24 Şubat bat 17 Mart yani dün takvime göre olmam gerekiyordu. adet döngüm normalde 25 günde bir ama iki aydır 24 güne düştü son iki aya göre bat tarihini takvim ayarladı. Yumurtlamadan 11 gün sonra kaset test yaptım ama negatif çıktı. bugün adet günüm 1 gündür geçiyor belirtilerim çok fazla adet olacakmisim gibi kasık ağrısı ve göğüslerim çok fazla açıyor aslında sormak istediğim sizce ben testi cokmu erken yaptım adeten önce gebeliğini ogrenler yumurtlama günlerinin üzerinden daha mı fazla zaman geçiyor acaba uzunca ara verdiğim için biraz tecrubesizlesmisim çok uzun oldu simdiden okuyup yazanlara teşekkür ederim sağlıkla kalın....

Son düzenleme:
Tarih lerimiz aynı bende bugün test yaptım. Negatif :KK43: bat bugün. Bir kaç gün sonra pozitife dönme durumum var mı acaba tekrar test yapsam. Sabredemedim erken yaptım sanki

Tarih lerimiz aynı bende bugün test yaptım. Negatif :KK43: bat bugün. Bir kaç gün sonra pozitife dönme durumum var mı acaba tekrar test yapsam. Sabredemedim erken yaptım sanki
Ben bı kaç gün daha bekliyecem olmasam testi yine tekrarlicam cnm sende öyle yap herhalde bizim yumurtlamayla sat çok yakın tarihli olduğu için hemen sonuç alamıyoruz

Ben bı kaç gün daha bekliyecem olmasam testi yine tekrarlicam cnm sende öyle yap herhalde bizim yumurtlamayla sat çok yakın tarihli olduğu için hemen sonuç alamıyoruz
Kardeş şunu kesin bil hamileysen göğüs ucu içine sanki iğne batırıyorlarmış gibi bir sızı ağrısı oluyor ben ve arkadaşım aynı ayda bu belirtiyle öğrenmiştik çünkü hiç öyle olmazdım..onun dışında ilişkiden 5 gün sonra sağ kasığim farklı bir şekilde 1 saat boyunca ağrımıştı o anda rahime yerlesiyormus ve ilişki 9. Gün şiddetli bel agrım başladı 10.gun normal testle çok silik çizgiyle öğrenmiş gidip kan vermiştim:) bir de elim çok kurumuştu..bu sitede çok araştırırdım belirtileri yani herkes farklı yaşıyor mesela hic adet sancısı şeklinde olmadı çoğu öyle yaşamış...ben de çok uğraştım polip ameliyatı bile oldum öyle gebe kaldım insallah darısı sizede olur🙂 yani yumurtlama sonrası döllenme olduysa 10.gun bence testte kesin çıkıyor

Kardeş şunu kesin bil hamileysen göğüs ucu içine sanki iğne batırıyorlarmış gibi bir sızı ağrısı oluyor ben ve arkadaşım aynı ayda bu belirtiyle öğrenmiştik çünkü hiç öyle olmazdım..onun dışında ilişkiden 5 gün sonra sağ kasığim farklı bir şekilde 1 saat boyunca ağrımıştı o anda rahime yerlesiyormus ve ilişki 9. Gün şiddetli bel agrım başladı 10.gun normal testle çok silik çizgiyle öğrenmiş gidip kan vermiştim:) bir de elim çok kurumuştu..bu sitede çok araştırırdım belirtileri yani herkes farklı yaşıyor mesela hic adet sancısı şeklinde olmadı çoğu öyle yaşamış...ben de çok uğraştım polip ameliyatı bile oldum öyle gebe kaldım insallah darısı sizede olur🙂 yani yumurtlama sonrası döllenme olduysa 10.gun bence testte kesin çıkıyor
Cevabın için çok teşekkür ederim cnm ama bugün 2 gün gecikmeyle adet başladı kısmet değilmiş Rabim önce olmayanlara sonra bana nasip etsin😊

merhabalar tarihlerimiz yakın 22 marta olmam gerekiyodu 3 gün gecti adet günü kan testi negatif cıktı sizin durum ne oldu acaba

X