Erken Gebelik Belirtisi

Aminn canım çok sağoll 🥰 idrar gerçekten çok belli ediyor demek kii

Kesinlikle herkes enfeksiyona bağlamıştı arkadaşlarım falan ama ben bekarken çok çektim değil diyorum öyledir dediler bende akıntım da vardı çünkü azar azar ovülasyon yapayım belki tekrar yumurtluyorumdur dedim kop koyu çizgiler gördüm c koyu kırmızı t çok canlı kırmızıydı araştırdım hemen gebelik olabilir dediler ovülasyonla öğrenemezsin dediler bende o gün erken gebelik testi aldım anında çok silik çizgi gördüm yine o gün net olsun diye doktora çıktım kan testi verdim çok şükür betam 90 çıktı (pazartesi günü gitmiştim) 🤲🏻 cuma tekrar gel dedi doktorum gittim o günde 331 çıktı hemen folikasite başlattı doktorum şimdi 10 gün sonra gel keseyi görürüz dedi inşallah tutunur yavrum 🤲🏻💕
İnşallah kuzum., rabbim büyük. Çok mutlu oldum senin adına inşallah sağlıkla ve hayırlı bir şekilde alırsın kucağına

Kesinlikle herkes enfeksiyona bağlamıştı arkadaşlarım falan ama ben bekarken çok çektim değil diyorum öyledir dediler bende akıntım da vardı çünkü azar azar ovülasyon yapayım belki tekrar yumurtluyorumdur dedim kop koyu çizgiler gördüm c koyu kırmızı t çok canlı kırmızıydı araştırdım hemen gebelik olabilir dediler ovülasyonla öğrenemezsin dediler bende o gün erken gebelik testi aldım anında çok silik çizgi gördüm yine o gün net olsun diye doktora çıktım kan testi verdim çok şükür betam 90 çıktı (pazartesi günü gitmiştim) 🤲🏻 cuma tekrar gel dedi doktorum gittim o günde 331 çıktı hemen folikasite başlattı doktorum şimdi 10 gün sonra gel keseyi görürüz dedi inşallah tutunur yavrum 🤲🏻💕
Ya nasıl öğrenemezsin ben de ovülasyon denedim ikisi de kırmızıydı hamilelik testi yaptım negatifti ovülasyon daha erkenden saptıyor gebeliği kesinlikkle. İnşallahh canım sağ sağlim gelsin psikolojini iyi tut yeter ben şimdi sabah akşam progestan alıyorum corasprin içiyorum her gün kan sulandırıcı iğne vuruluyorum 2 düşük olduğu için biraz zor geçiyor 🥺

Ya nasıl öğrenemezsin ben de ovülasyon denedim ikisi de kırmızıydı hamilelik testi yaptım negatifti ovülasyon daha erkenden saptıyor gebeliği kesinlikkle. İnşallahh canım sağ sağlim gelsin psikolojini iyi tut yeter ben şimdi sabah akşam progestan alıyorum corasprin içiyorum her gün kan sulandırıcı iğne vuruluyorum 2 düşük olduğu için biraz zor geçiyor 🥺
Her şey onun için sizde morelinizi yüksek tutun kötü düşünmeyin lütfen 😊

İnşallah kuzum., rabbim büyük. Çok mutlu oldum senin adına inşallah sağlıkla ve hayırlı bir şekilde alırsın kucağına
Aminn inşallah Allah razı olsun çok güzel kalplisiniz rabbim en kısa zamanda size de nasip etsin 🤍🤲🏻🤍

Hiç az olmasına bakma ben ilk baktığımda belli belirsiz bi gölge vardıı senin de böyle çıkacakk heyecanla bekleyelim o zamann😇
Canım benim sağolasın. İnşallah 🙏 4 aydır deniyoruz. İlk defa bu ay yumurtlama testi yaptım o şekilde ilişkiye girdik çok umutluydum ve hissediyordum sanki. İçime doğuyordu 😍🤲🤲

Benim göğüs ağrısı ve baş dönmesi var canım hafifte kasık ağrısı belim ağrımıyor. Tabi değişebilir ileride ağrıyabilir belki. Yolda yürürken yalpalıyorum resmen ben
Evet canım biraz daha zaman geçsin minik minik baş dönmeleri başlıyor hemen çok artmaz inşallah

Arkadaşlar merhaba sırf şu erken gebelik belirtilerini anlatmak için açtım hesabı😃Öncelikle rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin.
3 . Hamilelik geçirdim ilk ikisi düşük oldu ama hepsinde belirtiler 10 gün önceden başladı doktorum artık deli olduğumu düşünüyodu ama benim vücudum hep alarm verdi.
İlkinde yumurtlama testi yapmıştım testten 3 gün sonra belirtiler başladı göğüs yanlarımda bi ağrı oldu ama en belirgin olan bi his vardı idrar istediği ama idrar yok sanki sıkışıyomuş gibi içerde bi karıncalanma bi hoş olma durumu oldu 2-3 gün sürüyo bu kesinlikle gebelik belirtisi . Çok araştırdım kimse böyle bir belirtisi olduğunu yazmadı .Daha sonra yumurtlamanın 10. Günü idrarda çıktı ama kimyasalmış.
2. Hamileliğimde çatlatma iğnesi oldum iğnenin 11. Günü idrarda çıktı yine hoş olma ve göğüs ağrısı vardı .Adete 5 gün kala ne bulduysam ağzıma tıkmaya başladım o derece bi açlık oldu. 5. Haftanın sonunda Pıhtılaşmadan dolayı düşük yaptım.
3. ise ilk belirti içim hoş oluyordu yine bi idrar geçecekmiş gibi daha sonra sağ ve sol yumurtalıklarımda ağrı olup geçiyodu tek taraflı değil ama . Sanki adet olacakmışsınız gibi.aşırı derecede yemek yemeye acıkmaya başladım.Midem çok yanıyordu her gün Gaviscon alıyordum Daha adetime 6 gün var bu neyin açlığı diyordum ama hamileymişim adete 4 gün kala gösterdi yine😀 adet gününden 1 gün önce karın ağrım ve bel ağrım başladı yoğun derecede.inşallah bu belirtilerim size yardımcı olurr
Ay bisy dicem bu hos olma durumu nasil bisey bende de var bu 2 3 gun boyunca oldu idrar var desen değil idrarim akacakmis gibi hani tutarsin tutarsin bi işersin rahatlarsin ya oyle bi durum yani degisik tarif edilemeyen bisey bende de vardi o durum arastirdim ama bulamadim Neden olduğunu

Benim de bir düşüğüm oldu 3 ay önce. 5+6 haftalıktı. Kalp atışını duyacağım günün öncesi şiddetli bir kanamayla düşük başladı 😔. Bu ay 20 si bat tarihimdi bir gün geçti. Düne kadar akıntım yoktu ama bugün akıntım başladı. 3 gündür de adet ağrısı gibi ağrı çekiyorum. İlk gebeliğimde de sadece belirtim ara ara giren ama bir türlü olamadığım adet ağrılarıydı. Test yapıp üzülmekte istemediğim için bekliyorum. İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin. 🙏🏻

Canım benim sağolasın. İnşallah 🙏 4 aydır deniyoruz. İlk defa bu ay yumurtlama testi yaptım o şekilde ilişkiye girdik çok umutluydum ve hissediyordum sanki. İçime doğuyordu 😍🤲🤲
Canim hayirli olsun Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.. bende bu ay ilk defa ovulasyon testiyle denedim yumurtlama gününü ve catlama gününü degerlendirebildim sadece, ve 10 gün var adetime insallah hamile kalirim☺️

Canim hayirli olsun Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.. bende bu ay ilk defa ovulasyon testiyle denedim yumurtlama gününü ve catlama gününü degerlendirebildim sadece, ve 10 gün var adetime insallah hamile kalirim☺️
Her şeyin hayırlısı olsun hakkında her zaman böyle dua ettim. 🤗 Sağlıklı sihhatle olsun zamanı önemli değil dedim canım benim güzel haberini bekliyorum yaz buraya

Her şeyin hayırlısı olsun hakkında her zaman böyle dua ettim. 🤗 Sağlıklı sihhatle olsun zamanı önemli değil dedim canım benim güzel haberini bekliyorum yaz buraya
Bir de ben 9 ağustos yumurtladım 21 ağustosta test yapıp öğrendim yumurtlamadan 12 gün sonra öğrenmiş oldum 😊

X