Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi hakkında?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Verdim canım bugün ama yarın çıkacakmış sonuç sağlık ocağı diye heralde
Evet gece sahur yaparken bak cıkmış olabilir istiyor isem rabbim nasip etsin sana bende 6 2 yaşında kizim var düşünmüyorum rabbim gene hayırlısı nasip eder ama kafam kaldırmıyo yarin yazarmisin adet gecti mi

Evet gece sahur yaparken bak cıkmış olabilir istiyor isem rabbim nasip etsin sana bende 6 2 yaşında kizim var düşünmüyorum rabbim gene hayırlısı nasip eder ama kafam kaldırmıyo yarin yazarmisin adet gecti mi
İstiyorum inşallah nasip eder 🙏 ilk çocuğum olucak olursa ☺️ Seninde Allah bağışlasın yaşları da tam idealmış rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏 gece bakarım çıkar inşallah yok adetime 2 gün var daha

Kızlar erken gebelik testi bendede var bata 10 gün var yapmalımıyım silikte olsa cıkar mı ?

Kızlar merhaba, adetime 4 gün var ve bu sabah erken gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı. Kaset testi de yaptım onda da hafif çizgi görünüyor. Gebelik var mıdır gerçekten yoksa daha çıkması için erken mi emin olamadım?

Eklentiler

• 6B1548CD-C46E-44E1-AB31-26D3ADB29DE3.jpeg
    6B1548CD-C46E-44E1-AB31-26D3ADB29DE3.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 227
  • D8BEFFB5-6F9A-42AE-BEAD-CD07392CE6EC.jpeg
    D8BEFFB5-6F9A-42AE-BEAD-CD07392CE6EC.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 220
Kızlar merhaba, adetime 4 gün var ve bu sabah erken gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı. Kaset testi de yaptım onda da hafif çizgi görünüyor. Gebelik var mıdır gerçekten yoksa daha çıkması için erken mi emin olamadım?
Sonucunuz ne çıktı acaba

X